Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33

Wątek: [E38] BMW 740 ila prośba o wycene

  1. #21
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Ok , nie zmienia to faktu że jednak cena przy której miał bys jakiś tel od potencjalnego nabywcy to dla mnie około 20 tys.

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  2. #22
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    Może by tak założyć osobny dział odnośnie wyceny aut... :) Myślę, że byłoby zainteresowanie :)

  3. #23
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    ratovnik ja bym zostawił to w spokoju-na moje oko było by to miejsce spinek, kłótni itp. Ostatnio na forum były wyceny aut nawet jak ktoś o to nie prosił i jak to się kończyło ..? ;)

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  4. #24
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    Trochę w tym racji jest. Ostatnio jest parę spinek ;)

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik Awatar bunioM3
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    129
    BMW
    e 38 740,e 34 V8,e 30 2,5 e 36 1,8 cabrio
    Skąd
    skawina
    Autko ladne moze sie podobac duzo napisales o tym autku ,notabena ja szukalem e 38 kupilem 2 tygodnie temu oczywiscie 97 rok i dalem bagatela 7000 tysiecy jaja ale tak autko bardzo ladne z gazem tez w bardzo bogatej wersji tyle ze popielata skora ,ja tez mam e 36 cabrio igielke na sprzedaz to model dla kolekcjonera 1 wlasciciel od nowosci serwis pelny tylko bmw niemcy ma bardzo bogate wyposazenie navi i inne i coz mi sie nie spieszy ze sprzedaza ale mi sie autko podoba powodzenia

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jimbo22
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    152
    BMW
    E38 740 1996
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    21
    Cytat Zamieszczone przez artas270 Zobacz posta
    Może 19.900Pln ?może będą dzwonić :)
    może będą.
    życzenie sprzedającego vs wartość rynkowa w tym momencie gra główną rolę. auto nie wygląda na fotkach na perełkę. listwy drzwi do wymiany (krzywe i odstają), polift z przodu, diody z tyłu. progi lakierowane. wymiana hamulców od V12 - brzmi jak kombinacja. co to jest remont kapitalny? dlaczego skrzynia na gwarancji naprawiana?

    celowałbym w ok. 20 tys - 3 tys za powyższe.

    oczywiście powyższe to opinia oczami kupującego :) ja rozumiem, że tutaj pasjonaci piszą i te zmiany są być może zrozumiałe, ale klient potencjalny z poza forum przeczyta to ogłoszenie jak powyżej.

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    115
    BMW
    e38 740iL
    Skąd
    Sanok
    Z listwami masz jak najbardziej rację. A co do po lifta jeśli ktoś będzie chciał przed liftowy przód to dodam mu błotniki i lampy i będzie przed lift. Mi osobiście podoba się tak jak jest. Diody z tyłu były jak ją kupiłem i tego nie zmieniałem choć lampy do polifta mam. Hamulce od 750 spisują się rewelacyjnie a zabieg miał na celu polepszenia bezpieczeństwa. Remont kapitalny czyli : wymiana panewek korbowodowych, pierścienie , napinacz rozrządu i rozrząd, głowice 2x, uszczelniacze, uszczelki, pompa wody, układ dolotowy i wydechowy uszczelki , cylindry do honowania. Skrzynia poszła na gwarancje gdyż kosz od forwardu uległ uszkodzeniu a był na gwarancji.

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    245
    BMW
    e38 740
    Skąd
    Łódź

    Post

    Ja rozumiem ze trzeba byc milym, bo grzecznie podchodzisz do tematu, ale wg mnie to jest mega ulep i za 13tys nawet bym po niego nie pojechal, nie ma czegos takiego jak remont silnika i nikt tego nigdy nie zlozy tak jak fabryka i za max 30 tys bedzie to samo co przed remontem albo gorzej, piszac ze skrzynia po remoncie dajesz do zrozumienia ze auto bylo zajechane. Niestety ale w przypadku tego auta, jego sprzedaz jest mozliwa tylko w przypadku gdy przemilczysz pewne kwestie alo poprostu sklamiesz, bo czytajac ogloszenie i dodajac dwa do dwoch, wychodzi nam mega ruina podpicowana plakiem. Nie bede juz komentowal dywanikow czy brudu w bagazaniku.

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jimbo22
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    152
    BMW
    E38 740 1996
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    21
    Cytat Zamieszczone przez staszek Zobacz posta
    Ja rozumiem ze trzeba byc milym, bo grzecznie podchodzisz do tematu, ale wg mnie to jest mega ulep i za 13tys nawet bym po niego nie pojechal, nie ma czegos takiego jak remont silnika i nikt tego nigdy nie zlozy tak jak fabryka i za max 30 tys bedzie to samo co przed remontem albo gorzej, piszac ze skrzynia po remoncie dajesz do zrozumienia ze auto bylo zajechane. Niestety ale w przypadku tego auta, jego sprzedaz jest mozliwa tylko w przypadku gdy przemilczysz pewne kwestie alo poprostu sklamiesz, bo czytajac ogloszenie i dodajac dwa do dwoch, wychodzi nam mega ruina podpicowana plakiem. Nie bede juz komentowal dywanikow czy brudu w bagazaniku.
    nie no tekst z remontem silnika, to motoryzacyjny żart roku. nie ma czegos takiego? to mechanicy ktorzy się tym zajmują muszą być strasznie rozczarowani... w Fakcie w dzialem motoryzacyjnym takie niusy sprzedają? 30 tys km to wywróżyli z tarota czy z kuli szklanej?

    po to producent robi manuale serwisowe i podaje momenty każdej śrubki, wymiary kontrolne każdego kanału, zawora, luzu, informacje co jest jednorazowe i trzeba wymienić przy każdym "rozkręceniu", żeby naprawy silnika były możliwe, a złożenie go można było zrobić od linijki dokładnie jak fabryka. co więcej - remontuje sie silniki wsadzając do nich mocniejsze komponenty (odpręża się je pod turbo, kuje korby i tłoki) i jezdzą setki tys km...

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    245
    BMW
    e38 740
    Skąd
    Łódź
    No dobrze Miśku i na ile to wystarcza? kilka pierdniec turbo i pali olej jak 20sto letnia Astra, wszytsko gowno warte i taki remont jest jedynie opcja doraźna.

Podobne wątki

  1. Prośba o sprawdzenie BMW E38
    Przez lapka666 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 10-04-2013, 21:57
  2. [E 38] Prośba o ocenę BMW 740
    Przez bruner75 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 15-12-2012, 21:39
  3. [E38] Prośba o ocenę BMW e38 740 "wersja USA"
    Przez Noxwill w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 28-11-2012, 08:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •