Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37

Wątek: (skrzynia) coś się stało...

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar LUQA
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    89
    BMW
    735
    Skąd
    Katowice
    Dzięki Hatecraft za rozjaśnienie tematu. Chcę to zrobić porządnie bo nigdy nie wiadomo kiedy znów coś pierdyknie

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Mat88
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    843
    BMW
    E38 728iA
    Skąd
    Warszawa
    Jak najbardziej dobry chociaż kosztowny kierunek. Kupując używkę płacisz dwa razy i nie oszczędzisz.

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar LUQA
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    89
    BMW
    735
    Skąd
    Katowice
    czy może mi polecić kogoś od regeneracji z regionu !!!

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar LUQA
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    89
    BMW
    735
    Skąd
    Katowice
    no i stało się :-) skrzynia zregenerowana koszt 3933 PLN. Wrzucona i zonk.
    Trudno opisać moje wk... ale jest problem skrzynia wydaje dziwne odgłosy , tak jakby razem ze skrzynia została zamontowana sokowirówka. Gdy skrzynia jest na P i dodaję gazu to tak jakby odgłos pracującej sokowirówki dołącza się do klanku silnika. Zmienia płynnie ale ciągle słychać ten pogłos. Koleś od skrzyni twierdzi, że to -normalne musi się ułożyć. Co o tym sądzicie ??

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    190
    BMW
    728i
    Skąd
    Katowice
    Blog
    3

    Post

    Napisz gdzie robiłeś skrzynie bo jestem ciekaw co to za spec :-) swoją drogą, mi się wydaje że to sprzegło hydrokinetyczne czy jak je tam zwą, albo może pompa w skrzyni? ale nie wiem czy ową pompę słychać. Ciężko określić, ale chyba wiem o jakim dźwięku mówisz, więc chyba jednak to pierwsze co opisałem.
    A coś takiego jak "musi się ułożyć" albo "ten model tak ma" to tylko tłumaczenie spieprzonej roboty ;-)

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik Awatar zdzichu290186
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    381
    BMW
    było E32 735 R6
    Skąd
    GDYNIA/ ORNETA
    Dokładnie ;) Na chłopski rozum, czy jak siękupuje nowe auto z salonu to też powinno być słychać skrzynię bo rzekomo musi się ułożyć po złożeniu w fabryce ?? raczej nie ;)

    Tak więc będzie tak jak grim pisze ;) " spieprzona robota " skoro po regeneracji jest dalej coś nie tak.

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik Awatar martinez538
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    447
    BMW
    330xd e91/ ex740iA e38 2000r/525i e34 1990r
    Skąd
    Myszków
    Jedź do niego i niech ci to poprawi, i to jak najszybciej!

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    190
    BMW
    728i
    Skąd
    Katowice
    Blog
    3
    Ja może jeszcze tylko dodam coś takiego... jeżeli gość mówi że tak ma być, albo się ułoży to po prostu ma cię gdzieś i liczy na to że pojeździsz z dwa, trzy miesiące i spieprzy się skrzynia ponownie, pojedziesz do speca który ci robił tą skrzynie z pretensjami itd, a on ładnie wręcz ślicznie wytłumaczy ci że gwarancja obejmuje tylko te części które on wymienił, a to że po czasie "popsuło się coś innego" to już nie jego wina.
    Moja rada, jedź do innego serwisu ASB zasięgnąć opinii, podzwoń do serwisów np. do tych które ci posłałem wcześniej w linkach i się popytaj co i jak. Kiedy już będziesz przekonany o swojej racji, jedź do cepa który spieprzył robotę i postrasz dekla że weźmiesz rzeczoznawcę, sprawa do sądu i oddaje kasę + naprawa tego co zepsuł i tyle w tym temacie. Prawda jest taka że z tymi serwisami którymi miałem do czynienia to nic innego jak zwykłe debile i mówię tutaj o ich właścielach, łyse bolki w czarnych dżinsach, koszulce i pseudo skórzanym pasku w chrom klamrze co pieprzą i bajerują na poziomie przedszkolaka.... Ku**wa, zaczyna mi ciśnienie skakać...

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik Awatar LUQA
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    89
    BMW
    735
    Skąd
    Katowice
    A co ja mam Powiedzieć GRIM . ASB PALKA z Mysłowic już powiem że możecie go omijać szerokim łukiem, bo ja co prawda jestem laikiem ale oni chyba nie wiele więcej się znają na tej robocie. Jedyne co potrafią to dobrze liczyć złocisze. Powiedział żebym podjechał to wymieni olej w skrzyni i zobaczymy... co za gość

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik Awatar duzy6666
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    347
    BMW
    m62b44tu/m51d25
    Skąd
    Darłowo
    jak dla mnie to hałasuje pompa olejowa w skrzyni , jak dodajesz obrotów to hałas też rośnie ? kolega miał taki objaw właśnie i była to pompa
    Nie liczy się model, nie liczy się moc... liczy się marka.

Podobne wątki

  1. I się stało:-)
    Przez Dragon w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 12-06-2013, 08:36
  2. Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 02-09-2012, 12:23
  3. Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 17-08-2012, 12:42
  4. Ciekawe co się stało
    Przez xenon w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 19-11-2011, 20:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •