Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34

Wątek: e65 czy e60 co wybrac ?

  1. #31
    Zaawansowany Użytkownik Awatar martinez538
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    447
    BMW
    330xd e91/ ex740iA e38 2000r/525i e34 1990r
    Skąd
    Myszków
    jak dzieci, jeden drugiemu teraz będzie udowadniał czy lepsza benzyna czy diesel, nikt nie może się tu normalnie o opinie zapytać bo zaraz rusza ostra dyskusja, skoro producent zamontował silnik diesla,(już prawie 20 lat w 7er) i się on sprzedaje to chyba jest najlepszy dowód na to że jednak pomysł był trafiony, mało tego, więcej diesli chyba jeździ teraz w bmw niż pb, kolejne stwierdzenie że lpg nie przystoi 7er mnie rozbawiło, równie dobrze można by się naśmiewać z ludzi którzy wykorzystują kolektory słoneczne, czy pompy ciepła do ogrzewania swojego domu, bo chcą zaoszczędzić, bardziej śmieszy mnie natomiast przechwalanie się komu mniej spalił w trasie, mnie to nie obchodzi, jeżdzę tak jak uważam i nie będę jechał 90km/h autostradą tylko po to żeby się pochwalić na forum że pali mi 8 czy 6 czy 4, jeździmy poważnymi samochodami i tak też powinniśmy się zachowywać

  2. #32
    Początkujący Użytkownik Awatar pardos
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    60
    BMW
    e38 740iLA
    Skąd
    Łódź
    Cytat Zamieszczone przez martinez538 Zobacz posta
    kolejne stwierdzenie że lpg nie przystoi 7er mnie rozbawiło, równie dobrze można by się naśmiewać z ludzi którzy wykorzystują kolektory słoneczne, czy pompy ciepła do ogrzewania swojego domu, bo chcą zaoszczędzić,
    Nie słyszałem już od bardzo długiego czasu tak trafnego stwierdzenia odnośnie gazu w samochodach.
    A najbardziej bawią mnie "benzynowi rycerze" w e36 1.6 (nie ubliżając użytkownikom tego modelu), którzy wykrzykują, że jeżdżą na PB a gaz do kuchenek, a potem auto stoi pod domem bo pali za dużo...
    Jakbym miał kasę na F`ke to też bym zagazował, bo to mądre oszczędzanie ( nie mówie o druciarstwie i oszczędzaniu na częściach).

  3. #33
    Doświadczony Użytkownik Awatar Roobs
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    1,433
    BMW
    E65 740D, E71- X6
    Skąd
    Wrocław
    Jaka odpowiedź? Gdyby chodziło o nowe auto z salonu jest uzasadnienie co bardziej ...natomiast w używce zawsze liczy się jedno....kupić te które jest bardziej ZADBANE!!!
    Ja chciałem benzynę a wyszedł Diesel. Nie jest tanie w utrzymaniu ale drogie też nie. Zresztą gdyby chodziło tylko o tanie jeżdżenie to kupiłbym Golfa 4 :)
    Czyli, najpierw :
    - to co jest w najlepszym stanie technicznym i ile trzeba po zakupie włożyć
    - a dopiero te które Ci się podoba

  4. #34
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Guner
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    244
    BMW
    Audi A8 d3, 2003; BMW X5 3,0D 13'
    Skąd
    Lublin
    Problem serwisu dizla jest trochę chyba inny niż koledzy wnoszą. Wszystko jest dobrze jak działa. Póżniej to co koledzy nazywają naprawami i często tutaj na forum wyliczaja to jest kupno części ZREGENEROWANEJ , a nie nowej pełnowartościowej, piszę tutaj o wtryskach po 600 pln itd. prawdziwy serwis to kwoty typu 10.000 pln i w górę dlatego mamy wysyp takich samochodów z niemiec po przebiegach 300.000 plus, Polak zregeneruje, Polak zdrutuje, Polak naprawi. Do kosztów typu 9l/100 km w 'mieście' i 12 l/100 km w mieście siódemą tzrebaby doliczyć z czasem jeśli się wiąze z samochodem na lata ogarnięcie komonrejla, co nie jest takie łatwe, proste i przyjemne. Przy małych przebiegach dizel nie ma już racji bytu od wielu lat. Potwierdzaja to niezależne wyliczenia wielu fachowcó, jednak ludzie z uporem maniaka chcą jeździc 'tanio'. Mechanicy sie cieszą, bo rzeczywiście dzięki komonrejlom dostatnio żyją. Doszły jeszce filtry cząstek stałych i inne gowienka kiedy sie wydawalo , ze gorzej byc nie może. Nowy dizel z salonu jak najbardziej, znudzi sie i bedzie sprawny sprzedany, z przebiegiem 200 , 300.000 plus to już niestety często problem , dlatego te samochody są w przystępnych cenach. Nie oszukujmy się , jestesmy przeciez dorosli, w zyciu nie ma nic za darmo.

Podobne wątki

  1. [audio/video] Wzmacniacz LOGIC 7 z e60 do e65???
    Przez lysy106 w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 01-07-2013, 22:11
  2. [pozostale] e60 vs e65 porownanie kosztow serwisu i eksploatacji
    Przez ded w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 16-12-2012, 07:47
  3. [ pozostale] Zakup E65 czy E60 ?
    Przez robert1903 w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 11-08-2010, 09:17

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •