Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: CO O TYM SĄDZICIE

  1. #1

    CO O TYM SĄDZICIE

    Przeglądając ALLedrogo spotkałem coś takiego to link;
    http://allegro.pl/item468397582_esa_...woje_auto.html

    Co o tym sądzicie? czy to dziala? czy ktos z Was spotkał sie z takim urządzeniem?
    Jak sie czyta opinie kupujących pomyślałem że może warto by było przedłużyc młodość i perfekcje naszych Buniek. :P jakie jest Wasze zdanie. ;)

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    435
    BMW
    E38 728iA
    Skąd
    Kargowa/Berlin
    placebo :D Czytalem o tym na innych forach i wychodzi na jedno :razz:

  3. #3
    Profesjonalna firma, istnieje na rynku prawie 10 lat, a sprzedali przez ten czas całe kilkaset urządzeń. Coś słabo im się ten biznes kręci. Poza tym w tabelce jest Audi A8, które-przynajmniej tak mi sie zawsze wydawało- ma budę z aluminium. A aluminium nie koroduje (przy mechanicznym uszkodzeniu wierzchniej warstwy tlenku glinu jest ona samoczynnie odtwarzana. Aluminium koroduje w środowisku kwasowym i zasadowym). Więc po co zabezpieczać takie auto? Jak ktoś parkuje w rejonie kwaśnych deszczów to nic mu nie pomoże.
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  4. #4
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    To jest jak ten piszczek na kuny w aucie. Znam przypadek że piszczek przestał działać bo....kuna zeżarła kable :D
    A co do aluminium i A8 to aluminium się utlenia. Widziałem już starsze A8 które miały taka wade mimo iż były bezwypadkowe.
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  5. #5
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Mój kolega sprowadził kiedyś Primerę z takim urządzeniem. Auto miało 10 lat i było 100% bezwypadkowe, ale tylne nadkola miało na wiór rostem dłubane. Reperaturki poszly w ruch. Wniosek?! Nie działa! Placebo .. jak nazwal to urządzenie przedmówca. :o
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •