Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 86

Wątek: Uwaga na oszusta !! !!

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar JustBringIt#
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    443
    BMW
    E38 728iA 99'
    Skąd
    OP

    Post Uwaga na oszusta !! !!

    Witam, chciałbym napisać na temat pewnego oszusta tutaj z forum jak i z forum BMW klub ... Wystawiłem swoją e32 na sprzedaż, po jakimś czasie facet pisze do mnie na gadu gadu, że jest zainteresowany, jest z forum, itd... "Norbi" jakś Napisałem, że z chęcią zamienię na longa a ten, że ma 735iAL i chce się zamienić, tylko, że NIVO zepsute, podesłał mi kilka fotek, wersja wyposażenia aż nie do uwierzenia, czarna skóra, sportsitze elektryczne z pamięcią, podgrzewaniem i pompowaniem, el. kolumna kierownicy, tunel i boczki obszyte skórą, telefon, el kanapa z podgrzewaniem i el. zagłówki, lusterko fotochrom wewnętrzne, no ogólnie bardzo dopasiona... podesłał mi jakieś tam 2 fotki samochodu z zewnątrz na borbetach z szerokim rantem oraz kilka zdjęć ze środka samochodu, stan licznika itd... mówił że w 2010 sprowadził z NIEMIEC!, że ma brief i autentyczny przebieg 168 tys.! Prosiłem go o zdjęcia silnika itd... ale nie zrobił... Gościu ogólnie napisał pierwszym razem, że jest z Łodzi, drugim razem, że z okolic Warszawy, a umówić chciał się w Częstochowie... No i w miarę mi się wszystko zgadzało, nie podejrzewałem go o nic, pisał sensownie itd... Aż do dzisiaj... przysłał mi fotki z myjni (tylko tył) i jakieś jak poleruje klapę i ogólnie po polerce... coś mi nie pasowało na tych zdjęciach... Patrzę.. tablica z FLAGĄ POLSKI, Rejestracja DLE 70AA . Ogólnie w super stanie samochód. Pytam go, jak mógł go sprowadzić z Niemiec w 2010 skoro tablice z flagą polski przestały obowiązywać po 2006 roku i weszły te z flagą unii europejskiej... A ten udaje wariata, że nie wie o co chodzi bla bla bla... Ponadto! zauważyłem, że na zdjęciu wcześniejszym na borbetach z szerokim rantem miał w ogóle inne tablice... pytam go o wszystko a ten albo jaja sobie robi. Naciskam na zdjęcia prawym i właściwości i szczegółowe... patrze zdjęcia jedne zrobione w 2011, drugie w 2012, jakieś z kolei w 2013... a to co rzekomo z myjni wrócił DZISIAJ (2013-10-08) było z 2012 roku w dodatku robione iphone4 który ma 5 megapikseli aparat a zdjęcie 440x300. W dodatku widać że nie fachowo zmniejszane bo się piksele porozlewały (Trochę znam się na tym) i mu mówię " coś kręcisz koleś... " To zaczął coś tam pisać "wymieniasz się czy nie ?" itd...

    Nie wiem czy to jest złodziej, czy oszust czy ktokolwiek inny... Uważajcie na niego. Podaje się za wielkiego fana e32 oraz, że jeździ na zloty e32 swoją 750i i jakieś inne pierdoły.

    Pozdrawiam.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar vori
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    167
    BMW
    ex E32 730i 1993
    Skąd
    Kraków

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar qba
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    692
    BMW
    E32 750iL, E46 330Ci
    Skąd
    Warszawa

    Post

    Znany. Przeniósł się na forum BMW Autoklub Polska, ale uprzedziłem i wszyscy go zlewają.

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    4
    BMW
    E38
    Skąd
    Białystok
    Kiedyś sprzedał mi cały Norbi drzwi do e38 całe w kicie aż szpachla pękała dziecko chore psychicznie

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar JustBringIt#
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    443
    BMW
    E38 728iA 99'
    Skąd
    OP
    a może by się tak kiedyś w kilka osób z nim umówić na "jazdę próbną" jego 735iL ? :D I zobaczymy co to za ziółko ? :D

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    4
    BMW
    E38
    Skąd
    Białystok
    Nie odbiera telefonu kozak ! a tak sie srał na gadu gadu

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    254
    BMW
    E38 V8
    Skąd
    Wyszków
    Do mnie też fikał na gadu, do czasu aż go rozgryzłem :) Straszył, wyzywał po czym przeprosił i mam spokój :)
    Wierny marce :) E30 & 7er V8 w manualu

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar prezE32s
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,899
    BMW
    Było 750iA, A8 4.2 D2 FL, Phaeton 3.2 V6, E270CDi W211 Avantgarde, jest: Phaeton 5.0 V10 TDi
    Skąd
    Chojnów
    Masakra, DLE 70AA to przecieź moje auto! Teraz już KuBosha, nie wiem czy śmiga dalej na DLE czy przerejstrował... A z myjni od tyłu fotka, to Kubosh ją robił a ja myłem, bo nie chciałem go brudną do domu puścić... ;)

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar MariuszE38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,161
    BMW
    Sprzedane
    Skąd
    Toruń
    Wielki powrót w swoim stylu robi chyba ;D
    ex:
    E36 325 TDS AC Schnitzer (160KM, 305Nm)
    E38 728iA Shadowline Individual
    E53 X5 4,4i Sport Pack

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar Roobs
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    1,433
    BMW
    E65 740D, E71- X6
    Skąd
    Wrocław
    Jeśli zaproponuje Ci abyś dał jakąś zaliczkę chociaż ze 100 zł. To trzeba mu wysłać!!! To jest już kwalifikowane jako przestępstwo ścigane z urzędu. Zgłosić na policje i po temacie.

Podobne wątki

  1. Uwaga na oszusta AUTO-KAR z Sośni ..
    Przez Don Pandini w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-05-2013, 10:35
  2. Uwaga: WAŁEK !!!
    Przez Pafka740 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 13-08-2009, 09:46
  3. UWAGA UWAGA! Ostrzeżenie przed przeszczepem anglika...
    Przez bitek-bitek w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 10-07-2009, 13:07
  4. Uwaga na miny !!!
    Przez beba w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-08-2007, 09:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •