Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: E38 Maska carny mat i alusy styling 21 17'-' carny mat!!

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar malpa_tg
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    142
    BMW
    740i
    Skąd
    Tarnowskie Góry
    Cytat Zamieszczone przez vori Zobacz posta
    x2 :)
    x3 :) to nie trójka, koleżko :)

  2. #12
    Początkujący Użytkownik Awatar dziani///M
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    30
    BMW
    e34 M5
    Skąd
    WPl

    Post

    Cytat Zamieszczone przez 525d Zobacz posta
    e38 to przecież już klasyczne auto i jak słyszę tuning i e38 to mnie mdli. Są 2 drogi aby było dobrze i ładnie to wyglądało: albo oryginał albo coś w german style lub cult style z elementami z epoki z której jest auto.

    kolega dobrze mówi ,german style i auto ma smaczek..

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    X4 Nawet nie chce fotek widzieć. Prosze nie wklejaj ich tutaj. Przyklej je gdzieś przy wiejskiej remizie OSP ewentualnie podjedz autkiem na jakiś odpust. Tam powinien pasować taki tuning bo to sie fachowo nazywa WIEJSKI TUNING

    Poczytaj sobie co kiedyś napisałeś i weź sobie to do serca http://7er.pl/showthread.php/31225-Witam-Wszystkich!
    Ostatnio edytowane przez miro ; 08-10-2013 o 20:23

  4. #14
    Początkujący Użytkownik Awatar Nagiel89
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    33
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Kętrzyn
    Oj Panowie auto kupiłem już takie i nic jeszcze w nim nie zmieniałem optycznie. Czy przez kolor maski mozna auto odrazu nazwać z tuningowanym to niewiem chyba co niektórzy nie znają znaczenia słowa TUNING. Co do BMW to moim zdaniem E38 jest ostanią BMW która wygląda normalnie, reszta to same badziewia uklepane z plastiku wszystkie wyglądające tak samo. A ogólnie co do siódemek to nie traktujcie ich jak by były z djamentu bo to jest śmieszne (siódemka to siódemka tamto) chyba że jest jakaś wersja diamentowa to ja chetnie kupię. Na rynku jest wiele Aut którym 7 nie dorównuje i ci co się znają troszke na samochodach napewno sie z tym zgodzą. A co do E38 to myśle że mam troche wiekszy staż niż co nie którzy ponieważ miałem taką 4.4 w wieku niespełna 18 lat i moge powiedzieć troszkę wiecej. Gdyż tą co mam to jest moje 12 Bmw.
    Nie Moc silnika lecz technika robi z ciebie zawodnika:P

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar zdzichu290186
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    381
    BMW
    było E32 735 R6
    Skąd
    GDYNIA/ ORNETA

    Post

    Nagiel89 skoro to już twoje 12-te BMW, to w takim razie po co pytasz nas o zdanie i rady w pierwszym poście tego tematu ?? Wydaje mi się, że sam wiesz najlepiej jak chcesz żeby twój samochód wyglądał.

    Pamiętaj tylko o tym, że 7er to limuzyna, i za cholerę nie pasują jej takie operacje o których wspomniałem na wstępie. Do takich zabaw są japońce, bo w przeciwieństwie do innych marek im to pasuje, o ile jest to zrobione z głową.

  6. #16
    Początkujący Użytkownik Awatar Nagiel89
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    33
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Kętrzyn
    I tu sie z tobą zgodze kolego zdzichu290186. A co do pytania zadałem je poto żeby poznać wasze opinie czy bedzie to i owo pasowało czy nie i nie robić taczki z Auta, a nie odrazu ze wiejski tuning wystarczy napisac konkretnie co waszym zdaniem by pasowało a co nie.
    Nie Moc silnika lecz technika robi z ciebie zawodnika:P

  7. #17
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Zrób jak chcesz. Widzę ,ze i tak swoje wiesz a głupio się pytasz. Jak dla Ciebie to co chcesz zrobić nie jest wiejskim tuningiem to czym? Paketem Alpiny albo AC-Schnitzer. Tu są ludzie którzy mieli zdecydowanie więcej BMW niż tuzin ale się tym nie chwalą. Kolega malpa_tg napisał ci mądrą rzecz: To nie jest seria 3. Z 3er taki cyrk możesz robić bo jej to jakos pasuje a 7er to limuzyna a e38 dodatkowo klasyk. To moje zdanie,auto Twoje więc to Ciebie będą palcami pokazywać nie mnie. Powodzenia

  8. #18
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,247
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Panowie, proszę o spokój i rzeczową wymianę argumentów zamiast obrzucania się piaskiem. Kolejne OT będę usuwał, a autorów odpowiednio wynagrodzę.

    Czuwaj!

  9. #19
    Doświadczony Użytkownik Awatar MC1
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1,584
    BMW
    Ex - E 36 325i coupe, E 39 530D individual, teraz E 65 730D
    Skąd
    Otwock
    Cytat Zamieszczone przez Nagiel89 Zobacz posta
    Witam! Kolor mojego auta to navarraviolett metallic i mam kilka dylematów zwiazanych z poprawieniem jej wyglądu ( wersja chrom line). BMW posiada maske w czarnym macie oraz alusy styling 21 też czarny mat oczywiscie bez rotorów. Rozmyślałem nad zmianą nerek na czarne teraz mam założone chromowane od 750 z chromowanymi wypukłymi żeberkami, pomalowaniu tylnej klapy też na czarny mat ponieważ i tak muszę sie nią zając gdyż posiada ogniska korozji oraz o załozeniu czarnych kierunków clear przód i błotniki lampy przednie zostały odświeżone oraz pomalowane pod BLACK HELLE brakuje im tylko czarnych krzyży. Proszę o szczerość co wam sie podoba a co nie noi co sądzicie o zmianach które chciał bym dokonać?
    Sam mam E 65 i nigdy nie miałem E 38 jednak wydaje mi się że nie ma co experymentować bo E 38 to piękny klasyk i raczej tzw tuning czy zbytnie udziwnianie poprostu nie pasuje. Już nawet taki detal jak ringi są na granicy akceptacji chociaż jak dla mnie mogą być ale napewno znajdą się osoby dla których to "profanacja". Pytałeś o opinie - to moja jest taka. Ps: a Bunia jest twoja i zrobisz jak będziesz uważał.

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik Awatar WŁOCHU
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    131
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    Trzebiatów
    Cytat Zamieszczone przez Nagiel89 Zobacz posta
    Witam! Kolor mojego auta to navarraviolett metallic i mam kilka dylematów zwiazanych z poprawieniem jej wyglądu ( wersja chrom line). BMW posiada maske w czarnym macie oraz alusy styling 21 też czarny mat oczywiscie bez rotorów. Rozmyślałem nad zmianą nerek na czarne teraz mam założone chromowane od 750 z chromowanymi wypukłymi żeberkami, pomalowaniu tylnej klapy też na czarny mat ponieważ i tak muszę sie nią zając gdyż posiada ogniska korozji oraz o załozeniu czarnych kierunków clear przód i błotniki lampy przednie zostały odświeżone oraz pomalowane pod BLACK HELLE brakuje im tylko czarnych krzyży. Proszę o szczerość co wam sie podoba a co nie noi co sądzicie o zmianach które chciał bym dokonać?
    Nie wierzę w to co czytam. Co nam się podoba w zmianach? Nic.

Podobne wątki

  1. [E32] Czarny mat z allegro
    Przez Dzuda w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 05-09-2011, 19:41
  2. [karoseria] e32 Czarny mat
    Przez DoDominik w dziale TUNING
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 30-08-2011, 17:30
  3. Oklejanie auta na czarny mat
    Przez morocamo w dziale TUNING
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 16-01-2010, 12:58
  4. czarny mat... czy pasuje do bmw 7..
    Przez prezes_michas w dziale TUNING
    Odpowiedzi: 46
    Ostatni post / autor: 30-06-2009, 13:43
  5. [e38] [MAT] Witam! BMW e38 730 v8
    Przez mat w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 12-04-2009, 14:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •