a przypadkiem taki komunikat sie nie pojawia jak jest za malo plynu chodzacego?
bo az mnie to dziwi. mi nic nie "stekalo" jak przegrzewal sie. a taki komunikat kolega mial jak braki plynu w ukladzie chodzenia ;-)

Mięsny730 e38: takie temp. to nawet moja niskiej nie ma. skad zes wytrzasnal taki termostat!!:) heheh :P