Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Witam

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar JustBringIt#
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    443
    BMW
    E38 728iA 99'
    Skąd
    OP

    Post Witam

    Witam, jestem tu nowy, przyszedłem z bmw-klub pl . Tutaj z tego co widzę jest lepsza obsługa i więcej ludzi, tam forum trochę wieje pustkami niestety ;/. Mój samochód: BMW e32 735iA 1990 Calypsorot Metallic.

  2. #2
    Damian Vip Awatar vramzes
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2,946
    BMW
    BMW E36 320 , EX : e32 730 iA , e38 730i manual, e32 730 Shadow Line
    Skąd
    BRALIN
    witam :) no napisz coś o samochodzie :) dorzuć kilka fotek :)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar JustBringIt#
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    443
    BMW
    E38 728iA 99'
    Skąd
    OP
    W sumie to wystawiłem go na sprzedaż, jednak wątpię, żeby ktoś go kupił za tą cenę, mimo, że włożyłem sporo pieniędzy w niego. Nie wiem jak tu się dodaje fotki xD. Wrzucę link z tablicy >> http://tablica.pl/oferta/bmw-7-e32-7...5-ID3Khqz.html

    W moim posiadaniu 2 lata. Bardzo dobrze się sprawuje, jest jeżdżony na co dzień. Reszta szczegółów w ogłoszeniu :D
    Zapewne ktoś spyta o usterki i tym podobne... ogólnie co do rdzy to tylko dół drzwi prawych przednich, drzwi kierowcy mają tylko minimalny nalot rudej.
    Podsufitka - standard, odklejona, miałem ją robić ale jakoś nie było czasu. Lakier jest w kiepskim stanie, tj. jest oryginalny i strasznie zużyty ;/ Po prostu posiada masę jakichś mikro rysek na całej powierzchni... Komputer wyświetla parę błędów jednak wydaje mi się że wszystkiemu jest winny przekaźnik świateł ( wyświetla błędy o światłach ). Ogólnie zostały do zrobienia jakieś pierdółki, za które możliwe, że do czasu sprzedaży się wezmę i będzie po problemie. Zapewne wielu z was zaciekawią te listwy ;/ Niestety jeden z poprzednich właścicieli pomalował je farbą na bordowo czy jakimś sprayem ale przywracam je do normalnego stanu, muszę dokupić papieru ściernego i lakieru.

    ZAMIENIĘ NA LONGA M30B35 z LPG. Jak sprzedam... To kupię longa xD Krótko mówiąc bardzo mi się podoba ten samochód i się super nim jeździ, ale od zawsze longa chciałem kupić.

  4. #4
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    W I T A M :)


    hmmm, nie obraź się, ale mam przeczucie że chęć właśnie sprzedaży auta sprowadziła Cię do nas - może źle oceniam ale tak to wygląda


    w każdym razie witamy na forum i miłego użytkowania
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    193
    BMW
    e32 730
    Skąd
    Morąg
    Witamy kolejne e32 ja też bym chciał longa ale nie sprzedaje bo mi się moją dobrze jezdzi i jest sprawdzona i wiem co mam też nie sprzedawaj skoro ci wiernie służy i wiesz co robiłeś przy niej i co będzie do robienia a tak to nie wiadomo co się kupi

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar JustBringIt#
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    443
    BMW
    E38 728iA 99'
    Skąd
    OP
    Witam, nie, ADASIO nie z powodu sprzedaży tutaj przyszedłem, wiem, że moja przygoda z e32 będzie jeszcze długa dlatego też postanowiłem się tu zarejestrować. Do momentu sprzedaży pragnę poprawić jakieś niedociągnięcia, które są w mojej e32, dlatego być może będę potrzebował pomocy. Pozdrawiam :D

  7. #7
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna

    Post

    Witamy. Oczywiście u Nas jest lepiej ;)... Szkoda że autko wisi na Tablicy...może to być głównym powodem zalogowania ;/

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar JustBringIt#
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    443
    BMW
    E38 728iA 99'
    Skąd
    OP
    Pisałem już, że chciałbym zamienić się za longa e32, lub jeżeli sprzedam moją to i tak kupię longa, więc tak czy siak i tak będę miał e32 :D

  9. #9
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Nie doczytałem ... Oczywiście zmiana byla by na + . Longi są fajne , wcale więcej problemów w poruszaniu się nie ma i w większość garaży tez się mieszczą więc same + ;). Powodzenia w poszukiwaniach.

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar JustBringIt#
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    443
    BMW
    E38 728iA 99'
    Skąd
    OP
    Witam, dziś "bez do widzenia" rozstałem się z moim BMW :( Rodzice sprzedali samochód ( oczywiście z moją wiedzą :D )

    Co prawda raczej trafiło w dobre ręce ale i tak strasznie mi smutno, że już go nie zobaczę :(

    Niemniej jednak moja przygoda z BMW się nie kończy...

    ehh.. a myślałem, że otworzę szampana na 25-te urodziny w kwietniu...

    A mam wrażenie, że jutro pójdę, otworzę samochód, odpalę silnik i pojadę gdzieś tam jak zawsze...

    Dobra dosyć marudzenia :D

    PS. Ta osoba, która przyjechała oglądała masę E32 i bez negocjacji wzięła BMW.


    Propozycje na następne BMW:

    BMW e39 520 1999-2000 manual

    BMW e39 528 1999-2000 manual

    BMW e38 728 1999+ automat

    Oczywiście z LPG, jest w ogóle jakaś różnica w spalaniu między e38 728 a e39 528, bo ważą podobnie ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •