Witamy. Oczywiście u Nas jest lepiej ;)... Szkoda że autko wisi na Tablicy...może to być głównym powodem zalogowania ;/
Witamy. Oczywiście u Nas jest lepiej ;)... Szkoda że autko wisi na Tablicy...może to być głównym powodem zalogowania ;/
B.-ądź M.-arce W.-ierny
Opel Signum
BMW jeszcze kiedyś kupię ;p
Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)