Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Jak grzyby po deszczu...

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    176
    Cytat Zamieszczone przez tristeza
    Cytat Zamieszczone przez erni782
    Wiadomo że głupoty i buractwa nie brakuje...faktycznie w sytuacji gdy 7er za pare lat staną się dostępnie dla każdego "buraka" wtedy ten stereotyp dotknie również modelu 7...oby jednak nie :x
    No przecież cały czas są dostępne :) E32 można za śmieszne pieniądze kupić. Dla dresów pozostaje jednak problemem - do tego trzeba je zatankować :)
    Dokładnie tylko zawsze jest rozwiązanie w postaci "taniego" lpg... to nic że będzie to padło totalne ale dla dresa to już jest alternatywa... :what:

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mik735
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    130
    BMW
    735i M62
    Skąd
    lubuskie
    i tu zeby bylo bez wielokrotnie przerabianej dyskusji o lpg zapewniam Cie ze mam lpg i padło to raczej nie jest... moze wplyw na to ma ze nie jestem dresem...

  3. #13
    Vip Vip
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    639
    BMW
    ex E32 735
    Skąd
    Trzebinia
    Panowie co tu gadać jak już w reklamie poszło że użytkownicy BMW to ?http://pl.youtube.com/watch?v=5czM3DoPKgA
    Co o tym myśleć? Mnie ta reklama troszke w....a!
    Ale niech sobie inni gadają jak sie 7er przewiozą to wtedy zobaczą że do tej pory jeżdzili tylko 'przyrządami do jeżdzenia"a nie prawdziwymi samochodami!
    Ja dopiero nie dawno jeżdże 7er ale tylko dla tego że chciałem aby mnie było stać na utrzymanie auta na dobrych częsciach,miec czas na dopieszczanie autka i aby służyło tylko do wożenia rodziny a nie tyrania jak do tej pory inne auta. A e32 wybrałem tylko dla tego że podobają mi sie auta i motocykle z klasycznymi liniam(E30,e34,K-75,honda cbx,cx,vf.kawa gt.gpz.suzuki gs.gsx.yamacha xs.xj.fj

  4. #14
    Vip Vip Awatar ArekLand
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    747
    BMW
    E38 2.8i "Zender"
    Skąd
    Leszno
    a ja zauważyłem na 7er skrajności jedni kupuja w asso nawet płyn do spryskiwacza - bo orginalny BMW a drudzy wiercą wiartarą dziury w tłumiku, ale to dobrze, że takie urozmaicenie, bo dla każdego coś dobrego i ile ludzi tyle gustów. Na początku mej obecności na forum zastanawiałem się jak odpowiadać - bo moge sie niektórym narazić, ale teraz już wiem, że nie zawsze piszący piszą to co chcą pisać .

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    wszyscy jada dresy. a co ma styl ubierania do stanu na kacie? niestety to prawda ze e38 kiedys bedzie burakowozem ale taka jest kolej rzeczy. buraki nie kupuja e32 dlatego ze to sa stare samochody a przeciez wiejski gangster musi miec fure na ktora wyrwi dupy pod wiejskimi wstrzasami. kiedys byl maluch potem polonez puzniej e 36 z czasem e34 teraz powoli przesiadaja sie do e39 audi a6 i audi a8 oczywiscie z instalcja lpg a ze strrzela przy kazdej okazji i obroty wariuja to nie wazne liczy sie to ze jest fura. niestety nastepne bedzie e38 bo ceny juz sa takie ze sprzedajac krowe mozna kupic zajechane e38 ale 7 to 7, ja sprzedajac moja bunie bede zwracal uwage na to zeby oddac ja w dobre rece.

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Cytat Zamieszczone przez hrabia81
    wszyscy jada dresy. a co ma styl ubierania do stanu na kacie?
    Hrabia, myślę że kolegom chodzi raczej o pewną subkulturę a nie "styl ubierania". Można chodzić w dresach nie będąc dresem - jak i być nim nie nosząc wcale dresów.

    Natomiast masz rację - do zamożności ma się to nijak. Nie mam pojęcia skąd taki stereotyp, że dres groszem nie śmierdzi. Wielu z nich ma się całkiem nieźle.
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    176
    Panowie widze że temat zszedł już bardzo z obranego tematu.....darujmy sobie wywody na temat stereotypów itd....temat przewodni to moja "radość" ze 7er rośnie w siłę....i to że nigdzie na innym forum nie spotkałem się z takim "przypływem" 7demek....

    Myślę że ile byśmy tu postów napisali i tak zakorzenionego wizerunku w społeczeństwie nie zmienimy... pasjonaci zarówno motoryzacji jak i samych BMW o tym wiedzą....a reszta no cóż skoro ktoś chce tak odbierać ten wizerunek to znaczy że też z nim jest nie do końca dobrze bo rozumny człowiek nie ulega stereotypom.....a w innych markach również jeżdżą przysłowiowe "dresy" i nie ma reguł ....

    To co mnie również cieszy to wysoki poziom "kultury" na tym forum oraz koleżeńskość większości użytkowników.... na żadnym innym forum tego nie spotkałem...życzę Wam oraz sobie by tak pozostało...i myślę że temat "debili" w BMW nie powinien się już na tym forum pojawiać, bo z tego co zauważyłem większość z WAS to PASJONACI. :papa:

  8. #18
    Vip Vip
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    639
    BMW
    ex E32 735
    Skąd
    Trzebinia
    ... i niech tak pozostanie!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •