Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35

Wątek: xenon w e38

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    300
    BMW
    728 e38 1999r.
    Skąd
    Ruda Ślaska

    Post xenon w e38

    Panocki powiedzcie mi ino: xenon tego typu: http://allegro.pl/zestaw-hid-xenony-...581507825.html
    bedzie to działac w e38??? Nadmienie iz w poprzednich pojazdach marky BMW czyli 3er e36, e30 no i 5er e28,e34 działało fajnie:) czy w e38 bedzie z tym jakis kłopot?

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar charzun
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    1,182
    BMW
    E38
    Skąd
    Wrocław
    Blog
    1
    A czemu ma nie dzialac? Juz dluzszy czas choruje na to zeby wstawic taki zestaw w dlugie i halogeny ;)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    156
    BMW
    e38
    Skąd
    zdolny śląsk

    Post

    a kształt lamy pozwala na sprytne ukrycie przetwornicy tak,że milicja nawet tego nie zauważy :)

    przy zakupie dowiedz sie,czy możesz zwrócić towar,w w momencie wyświetlania błędu spalonej żarówki.
    Ostatnio edytowane przez maras82 ; 01-10-2013 o 21:46

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar giezet
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    167
    BMW
    e38 740i
    Skąd
    Garwolin

    Post

    No właśnie, jak to jest z tym dołożeniem xenonów do e38, sam też chciałem takie zakupić i koleś u którego chciałem to zamontować odrazu mi odradził i powiedział że codziennie będę do niego przyjeżdzał z błędem spalonej żarówki

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    117
    BMW
    e38
    Skąd
    Zielona Góra
    jak kupiłem e38 miałem właśnie HID-y i niby najgorsze to nie było, ale wymieniłem na ori xenon. oczywiście dorzuciłem spryski i samopoziomowanie

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    300
    BMW
    728 e38 1999r.
    Skąd
    Ruda Ślaska
    no tak ale firmowy xenon + spryski to juz inny wydatek (kilkaset złotych) jak nie ponad tysiąc, nie mam specjalnego cisnienia na wymiane zarówek, bo nnajpierw musiałbym zmienić reflektory na soczewke, pytam zapobiegawczo;)

  7. #7
    Damian Vip Awatar vramzes
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2,946
    BMW
    BMW E36 320 , EX : e32 730 iA , e38 730i manual, e32 730 Shadow Line
    Skąd
    BRALIN

    Post

    panowie ja mam takie pytanie,chcę kupić e38 i w samochodzie są zwykłe żarówki natomiast vin pokazuje ksenon,dużo roboty aby wrócić do ksenonu?

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    300
    BMW
    728 e38 1999r.
    Skąd
    Ruda Ślaska
    jesli masz soczewki to tylko wymiana zarówki na żarniki o odpowiednim kolorku (4300 biały) podłączenie przetwornic i tyle, tylko właśnie nie wiem jak sie ma to do wyswietlania błędów o spalonej żarówce..:/

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    117
    BMW
    e38
    Skąd
    Zielona Góra
    Cytat Zamieszczone przez rafalmiller Zobacz posta
    jesli masz soczewki to tylko wymiana zarówki na żarniki o odpowiednim kolorku (4300 biały) podłączenie przetwornic i tyle, tylko właśnie nie wiem jak sie ma to do wyswietlania błędów o spalonej żarówce..:/
    Błędu nie miałem. Jak chcesz mogę podesłać Ci zdjęcie tych które miałem. Owszem koszta inne, ale pamiętaj, że zwykły reflektor nie jest przystosowany. Nie pamiętam czy zrobiłem zdjęcie ale jak wiadomo lustro już się trochę wypaliło.. jak nie masz ciśnienia to rozważyłbym oryginalne. oczywiście do hidów też przydałyby się spryskiwacze i poziomowanie..
    Ostatnio edytowane przez korszakkk ; 02-10-2013 o 10:18

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    321
    BMW
    e38 740i
    Skąd
    WLKP
    Blog
    19

    Post

    Żeby błędu o żarówce nie było, trzeba kupić przetworniki CAN-BUS, które imitują normalną żarówkę i błędu nie ma. Podana aukcja w pierwszym poście nie ma CAN-BUS i będzie info o spalonej żarówce.

    Cytat Zamieszczone przez charzun Zobacz posta
    A czemu ma nie dzialac? Juz dluzszy czas choruje na to zeby wstawic taki zestaw w dlugie i halogeny ;)
    Halogeny jak najbardziej, ale długie raczej odpadają, ksenon średnio sie nadaje na na długie ze wzgledu na to że włącza się je i wyłącza co chwile. Na bimmersforum jest instrukcja jak przerobić światła mijania na większą soczewkę z automatyczną przesłoną otwierającą się w momencie zapalania świateł drogowych. Fajna opcja i jest w wtedy bixenon

    Jeśli już koniecznie HID na długie, ja dałbym 55w Hid, żeby moc światła była ogromna ;)
    Ostatnio edytowane przez tomaszeklolek ; 02-10-2013 o 12:18
    e38 m62TUb44 740i

Podobne wątki

  1. Spalone e38 przez wadliwy xenon
    Przez john w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 29-05-2013, 21:06
  2. przeróbka zwyklych lamp na xenon (e38)
    Przez Driver313 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 13-01-2013, 01:22
  3. Xenon zmiana na dynamic xenon
    Przez olejus w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 24-03-2011, 21:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •