Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Przesiadla na e65:)

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun

    Post Przesiadla na e65:)

    Witam:) PAnowie sprawa wyglada tak:) mam swoje e38 i lubie je bardzo:) podoba mi sie jezdzi fjanie gada fajnie itd:) mam 3.0 V8 w manualu:) wg niektorych to ZBYT MALY silnik do tego auta z czym sie w sumie eni zgodze bo sprawnie mozna sie nim przemieszczac w polaczneiu z manualna skrzynia:) lubie poszalec autem lubie postawic babke bokiem czy pojechac rondo bokiem - mlody lubie to i kazde auto sie do tego nadaje NAWET 7er:) teraz moje pytanie do psiadaczy e65 745:) chcialbym auto zmienic a e46 nie kupie ani e39.. chyba ze M5 ale to nie na moj portfel:) tak jak e60 bo 2.0 benzyna mnie nie interesuje.. diesle tez nie: ) takze zostaje tylko 745 :) i to 2002/2003 max bo tez nie mam miliarda na koncie:) w cyferkach osiagi auta sa ok...:) a powiedzcie tak szczerze idzie tym jeszcze "pozapier**lac"?:) lubie serie 7 i przy niej chce zostac:) mialem e32 mam e38 chcialbym e65:) ale czy to juz nie jest samochod dla typowego lansu i dawania max na prostej?... bo jak to auto jest juz tylko do jezdzenia szybko na trasie a w miescie do powolnego lansu ze wzgledu na np automat gabaryty itd... moze wypunktuje pytania zeby jasniej bylo:)

    1) prosze nie wsczynac dyskusji na temat tego czy 7er to auto do zapierdzielania czy tylko do lansu pod praca przed kolegami - ja samochodami jezdze szybko bo lubie:) a lubie szybko, wygodnie i bezpiecznie dlatego 7er nie np 3:) takze prosze odpowiedziec na ponizsze pytania nie zbednie dyskutowac :) prosze?

    2) czy koszty utrzymania e65 745 sa jakies ogromne wzgledem e38 730??... (mi pali e38 20 litrow w miescie i robie za 200zl 150km - przezyje:) tak smao jak "amortyzacja" samochodu:) jestem swiadom ze hamulce nie kosztuja 300zl na cale auto tlyko 600zl sam przod:) tak samo jak amorki po 800zl za sztuke a nie 130 jak do matiza:)

    3) e38 jakos specjalnie mi sie nie sypalo nie psulo.. wiadomo kaprysy ale to nie jakies wielkie koszta:) poza wlasnie amortyzacja to wiekszych napraw nie mialem ani mechanicznych ani elektronicznych (czujnik temp wody, wisko czy bezpiecznik szyby badz konrtokla centrlanego to nic wielkiego...) czy E65 ma problemy z elektryka badz mechanika takie ktore by mnie odstraszyly jakos powaznie?

    4) automat.. no to jest to czego nie lubie najbardziej... jezdzilem automatami jezdze automatami nie lubie automatow... ale w e65 nie mialem przyjemnosci jechac takim (w e38 730d jzdzilem i dziala to fajnie bez szarpniec itd ale no nadal automat...) czy wzgledem e38 skrzynia cos sie zmienila?:> czy e65 z 333 koniami w automacie i tiptronicem(byly? gzie sie biegi zmienia? ) to auto ktore dostarczy mi radosci z jazdy ? (poza wiadomo prezencja:D komfortem itd!)

    5) wiem ze sie w takim samochodzie zkaocham jak pojade ogladac... moze jest ktos w okolicy Torunia badz Toruniu kto posiada e65 745 i moglbym je podjechac zobaczyc dotknac przejechac sie? (dam na paliwo!:D)

    pozdro!


    nie dzialaja emotki - wiec tekst lekko moze byc zlany ze soba:) to raz a dwa - moze wsadzic do siebie 4.4 i miec auto ktore znam mam objezdzone w placu malym i bed emial manual ladne 7er i 300 koni prawie?:)
    Ostatnio edytowane przez JointoVicz ; 01-10-2013 o 11:55

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    379
    BMW
    f01
    Skąd
    Poznań
    No kolego jeśli chcesz tym palić gumę jak trójkami to robią to będziesz rozczarowany systemy na to nie pozwolą :P ale E65 jak i pewno w wielu innych BMW można w pełni je wyłączyć i wtedy to masz ogień :)
    Tylko nie wiem jak długo ci wytrzyma ta ASB bo ja nigdy nie szaleję autami by jeździć nimi bokiem nawet gdy posiadałem inne manualne auta mi po prostu żal samochodu bo wiem że każdy samochód potrafi się odwdzięczyć dobrem za dobro.
    Pytasz o wygodę to powiem ci max poezja i komfort w 100% koszt utrzymania na poziomie standardowym a inne przypadłości to zawsze i każdemu mogą się przytrafić nie koniecznie rujnując nasz budżet domowy tak że bez paniki. Pytasz o elektronikę ja mam z 2002 roku i powiem ci żadnych ale to żadnych kłopotów nie wiesza się wszystko działa jak powinno . To co tu czasem się piszę że przed liftem elektronika szaleje to bym wsadził między bajki bo owszem może ktoś ma problemy ale to pewno kropla w morzu bo pamiętaj tu tylko piszą osoby o problemie jaki ich dopadł a ci którym nic się nie dzieje to nie zaśmiecają for takie moje zdanie.
    Ja aktualnie użytkuję E65 po lifta 750 i jedno co mogę stwierdzić fakt zmienili soft na inny według mnie na łatwiejszy ale to tylko moje odczucie być może jest to spowodowane tym że nie musiałem się w tej nowej tego wszystkiego uczyć nie mniej uważam że jest łatwiejszy ale i ten z przed liftu też jest do opanowania.
    A ASB bym się nie przejmował 750 jest moim już trzecim autem w życiu w automacie i innego już nigdy nie kupię to stwierdziłem już mając pierwsze takie auto a był nim Chrysler Pacifica.
    Osobiście dodam że w tej nowej ma tempomat aktywny z radarem jest to mega fajna zabawka i camera night vision to jest coś co mnie powaliło na kolana a reszta to max co w poprzedniej a i jeszcze dodatkowo vebasto :P

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    28
    BMW
    E66 745 ILA
    Skąd
    Bydgoszcz
    ad3 jesli kupisz auto ktore nie mialo przygod, ktore było zadbane i na czas serwisowane niebedzie wiekszych problemow

    Jestem z bydoszczy, w zeszłym miesiacu ogladałem czarna 745 w toruniu ;p ale po przejazdzce zrezygnowalem nawet z diagnostyki przed zakupowej;p

    Te auto kupuje sie sercem , ale trzeba je niezle przetrzepac przed zakupem. Kupic zadany egzempkerz co Cie nie zrujnuje wielka sztuka ;)
    Ostatnio edytowane przez BOSS ; 01-10-2013 o 21:14

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    no wlasnie szukam w okolicach 745 i nie ma zadnej.. same diesle 3.0 :(

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    Jak ci wystarczy 740i to napisz do mnie.

Podobne wątki

  1. Widziałem kilka e32 -> e65 ale e38 -> e65 pierwszy raz
    Przez Wiktor w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26-01-2010, 08:56

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •