Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: Nowego pierwsze kroki

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kubosh
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    858
    BMW
    E46 330xd E53 4.4i E65 730d lift
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    9
    Przy okazji warto olej od razu wymienić bo nie wiadomo jaki stary był + płukankę naturalnie :)

    Zaoferowałem koledze pomoc + diagnostykę tak więc damy znać co i jak :) z V12 trochę się obyłem i raczej moja diagnoza jest inna , ale zobaczymy co wyjdzie w praniu.

  2. #22
    Doświadczony Użytkownik Awatar MC1
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1,584
    BMW
    Ex - E 36 325i coupe, E 39 530D individual, teraz E 65 730D
    Skąd
    Otwock
    Czekamy na efekty ożywiania Bestii.

  3. #23
    Początkujący Użytkownik Awatar robol
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    7
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Warszawa
    Dzięki wielkie kolegom ze stolycy kraju kapitalistycznego za odzew Mam nadzieję że z Waszą pomocą w końcu usłyszę jak ta moja V12 bulgocze, zawsze będzie jeden Robol więcej na lokalne spoty hehehe

    W weekend pomęczę się z wyciągnięciem rozrusznika, bo tak czy inaczej trzeba to ogarnąć. To tak na pierwszy ogień jeśli chodzi o próby przywrócenia Bestii do życia. Chciałbym śladem innych napisać jakie są plany na przyszłość, ale póki co skupię się na tym co trzeba zrobić żeby o własnych siłach wyjechała z podziemia gdzie stała przez ostatnie 2 lata :) Z pewnością będę dążył w stronę oryginału w 100%, póki nią nie wyjadę nie jestem w stanie określić czego jej brakuje pod kątem techniczno-mechanicznym (z pewnością wywalę podtlenek LPG...), wiem natomiast że zostało z niej skradzione oryginalne radio + zmieniarka (jeśli ktoś miał możliwość okazyjnego zakupu takowego zestawu Bavaria Buisness RDS + zmieniarka w Warszawie i okolicach południowo-wschodnich to może dać znać... nie będę rościł praw do sprzętu ale może uda się namierzyć złodzieja...) więc jeśli uda się trafić coś takiego w przyszłości - wyposażenie powróci do stanu 100% oryginał :)
    Oczywiście po uruchomieniu przyda się pełna diagnostyka podzespołów i kolejny napad na bank
    Kolejna sprawa to odświeżenie wnętrza - przed tym, jak wjechała do mojej dziupli w podziemiu stała ponad rok "pod chmurką" nieodpalana, niewietrzona, więc delikatnie ujmując wnętrze trąci myszką... Ale na przeciw moim problemom wychodzi sąsiad z osiedla który ma dość innowacyjne rozwiązanie - mobilną myjnię parową z dojazdem do klienta. Swoją drogą osoby zainteresowane takimi usługami na terenie W-wy i okolic zapraszam na prv, powołując się na mnie może troszkę z ceny usługi opuścić.

    Reasumując - nie będzie spojlerów, flejmów na masce, gleby, spinerów i innych wodotrysków. Będzie fabryka... A kiedy?? W przyszłości... Mam nadzieję ze bliższej niż dalszej :)
    Ostatnio edytowane przez robol ; 02-10-2013 o 14:53

Podobne wątki

  1. [E32] POZDROWIENIA od nowego
    Przez vramzes w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 137
    Ostatni post / autor: 29-09-2013, 09:32
  2. [E38] Michal e38 730d pierwsze 7 , lecz nie pierwsze BMW
    Przez mszczerbinski w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 05-03-2013, 06:03
  3. [E65/66] Pierwsze BMW :)
    Przez Marios w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 06-01-2013, 09:37
  4. PIERWSZE MIEJSCE
    Przez krzywy191 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 27-09-2009, 08:25

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •