Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Witam wszystkich forumowiczów!

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    62
    BMW
    e38
    Skąd
    Opole

    Witam wszystkich forumowiczów!

    Witam wszystkich forumowiczów!

    Na wstępie chciałbym Wam trochę opowiedzieć o mojej pierwszej jak do tej pory przygodzie z BMW...Rozpoczęła się ona kilka dni prze Wigilią ubiegłego roku...Szukałem tej jedynej w swoim rodzaju e38 tylko na aukcjach u naszych zachodnich sąsiadów...trwało to około 4 miesiące aż pewnego zimowego wieczoru po powrocie z pracy wsiadam przed PCeta..patrzę co tu nowego na aukcjach i oczom własnym nie wierzę...zdjęcia autka tak mnie urzekły że od razu wysłałem linka do kolegi mechanika z prośbą o wykonanie telefonu do właściciela i zapytanie się czy to jeszcze jest aktualne...Jest godzina 21:00 kolega oddzwania i mówi że jeśli chcesz mieć to autko to jutro trzeba być po nie o 9:00!! I wiecie co?? Spontan! Wykonałem tel do pracy aby poinformować szefa o tym że następnego dnia mnie nie będzie wsiadłem do Fiata Brava pojechałem po dwóch kolegów (w tym tego mechanika) i 950 km w linii prostej do Niemiec! Na miejscu byliśmy o 9:06!! Podjeżdżamy a tam nikogo nie ma...nagle z za rogu wychyla się piękne niebieski metalic e60 w jasnej skórzanej tapicerce! To byli oni! właściciele mojej przyszłej e38 Staruszek Niemiec otworzył garaż, odpalił tą maszynę i jak wyjeżdżał z garażu to aż mi się nogi ugięły...jaka ona jest piękna!! Kolega patrzył na nią z każdej strony żeby się do czegoś doczepić aby urwać jeszcze z ceny ale naprawdę wierzcie że nie było do czego...Staruszkowie pomogli nam pozałatwiać wszelkie formalności i tak oto z moją zdobyczą wróciliśmy do PL!! Jest to e38 10/1997 z silnikiem 2.8i. Pozdrawiam wszystkich i liczę na Waszą ogromną wiedzę i pomoc gdy zajdzie taka potrzeba!

  2. #2
    Vip Vip Awatar moloko5
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    3,075
    BMW
    E32 730i R6 ' 87
    Skąd
    Nowy Sącz
    Blog
    7
    Witamy na forum...

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar MC1
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1,584
    BMW
    Ex - E 36 325i coupe, E 39 530D individual, teraz E 65 730D
    Skąd
    Otwock
    Witaj, ja miałem tak samo tzn. jak zobaczyłem moją Lale na żywo to też mi się nogi ugieły i wiedziałem że będzie moja. Pzdr.

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    62
    BMW
    e38
    Skąd
    Opole

    Post

    Witam!
    Pozwolę sobie wrzucić na razie tylko jedną fotografię mojej e38. Od razu napiszę co mi leży na sercu. Sprowadziłem ją z nie oryginalnymi lampami firmy DEPO. Po nr VIN DJ02568 doszedłem że autko zostało wypuszczone bez lamp ksenonowych. Tak się stało, że jestem w posiadaniu takich lamp XENON oryginał z grudnia 1996 roku. I teraz moje pytanie do Was czy zmieniać te lampki na oryginalne czy lepiej je sprzedać? Powodem takiego pytania jest brak spryskiwaczy i chyba brak samopoziomowania reflektorów. No chyba że istnieje możliwość montażu tych brakujących dodatków i czy w ogóle jest to opłacalne. Proszę o dobre rady. Pozdrawiam

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    62
    BMW
    e38
    Skąd
    Opole
    Koledzy znajdzie się ktoś kto udzieli pomocy w sprawie opisywanych wyżej reflektorów??:)

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    452
    BMW
    SZUKAM
    Skąd
    ZAWIERCIE
    kolego smiało zakładaj te lampy do siebie, ważne że xenon będzie w soczewce, poziomowanie i spryski nie koniecznie muszą być, policja tak często się o to nie czepia.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jareczek256
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    461
    BMW
    E38 728i
    Skąd
    złotoryja
    Witam, zmieniaj te lampy bo są wstrętne. Jeśli masz wątpliwości to zamień xenon na zwykłe soczewki. Wrzuć więcej zdjęć
    BMW - radość z jazdy!

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    62
    BMW
    e38
    Skąd
    Opole
    Dzięki za rady Panowie...tak też myślałem że oryginał to oryginał a nie jakieś tam DEPO...kierunki białe czy pomarańczowe? a może ktoś ma do sprzedania, bo też bym musiał wymienić ponieważ te na aucie to niestety DEPO, a ja mam tylko reflektory bez kierunków.

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    452
    BMW
    SZUKAM
    Skąd
    ZAWIERCIE
    pomarańczki kolego:)

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    62
    BMW
    e38
    Skąd
    Opole
    Witam,
    Wiosna wiosna wiosna! Pozwoliłem sobie na małą sesję zdjęciową. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!


    Ostatnio edytowane przez Łukasz86 ; 12-04-2014 o 10:03

Podobne wątki

  1. [E38] Witam wszystkich forumowiczów.
    Przez Dziurek w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-01-2013, 17:30
  2. [E38] Witam wszystkich forumowiczów
    Przez HAIDI78 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 24-02-2012, 18:31
  3. Witam wszystkich forumowiczów:)
    Przez maverick w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 17-05-2010, 18:41
  4. Witam wszystkich forumowiczów
    Przez santino_86 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 10-07-2009, 10:58
  5. Witam wszystkich forumowiczów
    Przez fm w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 11-10-2008, 07:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •