Witam jestem od niedawna świeżym posiadaczem e38 wcześniej było e39 . Przesiadka z 5 na 7 robi różnicę , E38 z 99 roku polift. z przodem od przed liftu ,była bita lecz jest prosta, z tego co było patrzone przez niby fachowcow to silnik nie był ruszony i prawdopodobnie chłodnica też nie ,tak więc nie jest źle bo cena za autlko była niska:) kupione od użytkownika tego forum . Auto ogólnie w dobrym stanie , zawieszenie w stanie idealnym , silnik pracuje ładnie , ma instalacje brc która też ładnie chodzi lecz mało kto chce w moich małych miastach się jej tykać, za głupia wymiana filtra objeździłem chyba 6 gazowników .Wymienił filtry ale nie skalibrował bo bał sie podłączyć bo niby w BRC lubią sie komputery palić ... paranoja...
Mam w niej klimatronic do naprawy albo coś powiązanego bo nie działa jak powinno . W planach mam też zmienić lampy na polift lub w tych zrobić black helle i wymienić szkła na nowe , bo niby nic a jednak czyste szkło a takie stare zmęczone życiem dla mnie robi różnice . Widziałem na allegro suboofer w tylną pułke montowany , fajna sprawa ale podobno też były pod tylne siedzenie lecz tego znaleść już nie moge , były jeszcze jakieś inne ?? na dniach wrzucę fotki

Pozdrawiam Damian