Z tych czy innych względów, potrzebuję się zaopatrzyć w jakieś trzymające się kupy E39 z 6 cylindrami i w gazie. Przetrzepałem alledrogo, tablicę, gumtree i najdalsze zakątki gwiezdnej galaktyki i wytypowałem takie coś http://www.gumtree.pl/cp-samochody-o...yjny-474826347

Za 10k nie spodziewam się rodzynka, ale po dość słabych dwóch zdjęciach (więcej mam dostać dzisiaj na maila) i rozmowie z rozgarnięcie brzmiącym właścicielem może to być coś wartego uwagi. Generalnie pan mi powiedział co ostatnio było robione, a co pasowało by jeszcze ogarnąć, ale gdyby ktoś z forumowych kolegów z Warszawy był skłonny poświęcić pół godzinki i podjechać rzucić żywym okiem na ów pojazd, to zrewanżuję się butelką jakiegoś dobrego trunku. Auto według zapewnień sprzedawcy jest sprawne, zawias, hamulec, silnik- działają, wnętrze w normalnym stanie, wszystkie przełączniki działają, czasem lekko kuleje na gazie. Chodzi mi o to żeby sprawdzić czy nie jest to kupa zardzewiałego złomu owinięta kilka lat temu na drzewie. Gdyby ktoś był tak dobry i obadał ten wózek w tym tygodniu to bardzo proszę o info tutaj, na PW, lub telefonicznie 604-450-947. Gdyby był ok, to w weekend chciałbym po niego pojechać