Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 76 z 76

Wątek: moja e38 :)

  1. #71
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    692
    BMW
    e38 m52 + LPG
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    hehe skoro Ci to przeszkadza... .. moze masz za bardzo kontrast ustawiony co ? hehe :)
    Biały

  2. #72
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    No właśnie! Z tym czerwonym ja miałem napisać to samo! Poza tym wygląda to jakbyś krzyczał na NAS! To że czasem mamy inne zdanie niż Ty to nie oznacza, że negujemy Twoje zdanie. Tak już mamy, że lubimy dyskutować :hah:

    Co do Twojego zakupu to ja wolę stanowczo mój 94 ale w ORI niż Twoje 97' po przeróbce.
    Dlaczego? Właśnie ze względu na te niedogodności estetyczne i zwiększone ryzyko awarii przekładanych podzespołów. :P
    Mimo, że znasz historie tego auta to widać po nim ząb czasu. Łatwego życia nie miało.
    I taki egzemplarz z tym silnikiem można wyszukać sobie w kraju. Może ze 3 tyś droższy ale nie przerabiany. :/
    Jest to tylko moje zdanie i każdy dokonuje wyborów wg własnych preferencji.

    Pozdrawiam ;)
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  3. #73
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    692
    BMW
    e38 m52 + LPG
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    w porzadku :) jak najbardziej po to jest forum aby dyskutowac wymieniac swoje mysli.. :) a wiec tak.. dlaczego miały by sie zepsuc cześci przełozone:)?przeciesz to sa oryginalne cześći i nowsze np. niz w Twoim samochodzie.. (bez urazy) owszem moze bym kupił krajówke drozsza ale mam taki gust ze musze miec: lampy takie jak mam.. kierunki takie jak mam.. kremowa skóre która mam (ciezko jest taka złapac) :)
    Biały

  4. #74
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez bialydaro
    w porzadku :) jak najbardziej po to jest forum aby dyskutowac wymieniac swoje mysli.. :) a wiec tak.. dlaczego miały by sie zepsuc cześci przełozone:)?przeciesz to sa oryginalne cześći i nowsze np. niz w Twoim samochodzie.. (bez urazy) owszem moze bym kupił krajówke drozsza ale mam taki gust ze musze miec: lampy takie jak mam.. kierunki takie jak mam.. kremowa skóre która mam (ciezko jest taka złapac) :)
    Ja się nie gniewam ze mam starszy ;)

    1. Jest większe prawdopodobieństwo awarii ponieważ coś rozebrane i złożone po raz drugi nigdy nie będzie tak jak w fabryce. Niektóre z tych nowo włożonych części pochodzi z demontażu i nie wiadomo ile leżały pod chmurką i jak auto było eksploatowane.
    2. Odsprzedając taki samochód tez będzie ciężko uzyskać cenę rocznikową, więc z tym zyskiem na wartości auta nie jest jak 1:1.
    3. Ja osobiście wolę czarne wnętrze zadbane niż beżowe podniszczone mimo, że wolę beż.
    I brak konsekwencji w środku z czarnymi boczkami (to można z czasem poprawić).

    Nie mówię, że się nie opłacało. Trochę pieniędzy w kieszeni zostało. ;)
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  5. #75
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Cytat Zamieszczone przez bialydaro
    owszem moze bym kupił krajówke drozsza ale mam taki gust ze musze miec: lampy takie jak mam.. kierunki takie jak mam.. kremowa skóre która mam (ciezko jest taka złapac) :)
    Eee to sa drobiazgi. A skóry kupisz za 1000 zł -1200 zł i akureat beżu to jest chyba najwięcej ;)
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  6. #76
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez EVAN
    Cytat Zamieszczone przez bialydaro
    owszem moze bym kupił krajówke drozsza ale mam taki gust ze musze miec: lampy takie jak mam.. kierunki takie jak mam.. kremowa skóre która mam (ciezko jest taka złapac) :)
    Eee to sa drobiazgi. A skóry kupisz za 1000 zł -1200 zł i akureat beżu to jest chyba najwięcej ;)
    kierunki 100 pln :)
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •