Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 49

Wątek: Wymiana foteli na komfortowe w e65.

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    708
    BMW
    E65
    Skąd
    Chełm
    Riki robiłem taki zabieg u siebie!
    Bez problemu zamontujesz komforty. potrzebujesz foteli na 100% z modułami montowanymi pod fotelem. Moduły air bag które są obok przerzuć swoje!Wszystko odbywa się na zasadzie plag&play
    nie potrzebujesz tego nawet kodować. Musisz oczywiście wymienić sterowanie w podłokietniku na takie pasujące do fotelu i wszystko będzie działało! Jeżeli będziesz chciał dołożyc np tylna kanapę regulowaną elektrycznie to wtedy będziesz musiał kodować. Aaaa jeszcze nie przeraź się że po zamontowaniu jednego fotela nic nie działa. zeby działało muszą zamontowane być dwa;) Czas pracy ok 2h

    P.S. Nie montuj foteli sportowych bo w serii siedem wyglądają komicznie i maja o wiele mniej ustawień niz komforty.

    Jezeli chcesz jakiejś pomocy! Pytaj!

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    213
    BMW
    730d E65
    Skąd
    Zielona Góra
    Dzięki łysy106. Jeżeli kupię auto bez komfortów to na bank je zamontuję :-) Wtedy się odezwę do Ciebie :-) Pozdrawiam

    ps. na forum widzę że nie ma takiej opcji jak "pomógł"?

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    708
    BMW
    E65
    Skąd
    Chełm
    A może chcesz moje autko kupić??? e65 730d rok: 2003, przebieg 260 000km. Zrobiłem mu kompletny lift. Z wyposażenia brakuje tylko tylnego monitora;)

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    493
    BMW
    brak
    Skąd
    podkarpacie

    Post

    Cytat Zamieszczone przez lysy106 Zobacz posta
    A może chcesz moje autko kupić??? e65 730d rok: 2003, przebieg 260 000km. Zrobiłem mu kompletny lift. Z wyposażenia brakuje tylko tylnego monitora;)
    podoba mi sie pierwszy post kolegi, w którym stwierdza ze "jest posiadaczem e65 w bardzo okrojonej wersji" a teraz juz tylko monitora brak :) Sporo roboty jak na 9 miesiecy. I juz na sprzedaz?

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    A lodówka, wentylowane i elektryczne tylne fotele, night vision, ACC, podgrzewana kierownica, asystent świateł drogowych, zmieniarka DVD są?
    Ostatnio edytowane przez euro_tuned ; 26-09-2013 o 09:33

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    708
    BMW
    E65
    Skąd
    Chełm
    Cytat Zamieszczone przez bmw Zobacz posta
    podoba mi sie pierwszy post kolegi, w którym stwierdza ze "jest posiadaczem e65 w bardzo okrojonej wersji" a teraz juz tylko monitora brak :) Sporo roboty jak na 9 miesiecy. I juz na sprzedaz?
    Oooooo fajnie że sledzicie moje postępy! Auto mam juz ponad rok i do inwestowałem w nie bardzo dużo kasy - włąśnie w doposażenie. Wszystko działa jak ma działać.

    A o sprzedaży myslę tylko w opcji sprzedazy tylko dla normalnego klienta. Sami wiecie ile super smieci jest w sprzedazy na polskim rynku.

    Jak dostanę dobre pieniądze to sprzedam jak nie dostanę to nawet nie ma takiej opcji bo włożyłem mega duzo pracy w wyposazenie auta!

  7. #17
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    Sprzedawać po takim doposażeniu to głupota bo teraz nawet w połowie nie odzyskasz tej kasy przy sprzedaży.

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    708
    BMW
    E65
    Skąd
    Chełm
    Cytat Zamieszczone przez euro_tuned Zobacz posta
    A lodówka, wentylowane i elektryczne tylne fotele, night vision, ACC, podgrzewana kierownica, asystent świateł drogowych, zmieniarka DVD są?
    Lodówki nie montowałem chociaz miałem okazję kupić zestaw za 1500zł ( duzo miejsca w bagazniku zabiera ), fotele wentylowane z masażem i grzane są, asystent jest - fajna sprawa tak apropo, zmieniarki DVD brak, kierownice mam sport wiec nie bylo tam grzania, night vision nie chciałem!

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    708
    BMW
    E65
    Skąd
    Chełm
    Cytat Zamieszczone przez euro_tuned Zobacz posta
    Sprzedawać po takim doposażeniu to głupota bo teraz nawet w połowie nie odzyskasz tej kasy przy sprzedaży.
    Wiem właśnie-tylko jak ktoś wyłozy dobra kasę to z żalem oddam. Ale w sumie masz rację szkoda oddać bo kasy nikt mi nie odda!

  10. #20
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    Jak dostaniesz dobra kase to sprzedawaj. Jak nie to nim jeździj i ciesz się tym co doposażyłeś.

Podobne wątki

  1. Wymiana foteli manualnych na elektryczne.
    Przez Proyer w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 14-09-2016, 08:21
  2. wymiana foteli i wersalki
    Przez gilu_e32 w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-06-2013, 14:18
  3. [elektronika] Wymiana włącznika podgrzwania foteli
    Przez brunoz w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 16-08-2011, 09:08
  4. Wymiana foteli.
    Przez Proyer w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 19-11-2010, 22:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •