Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: [ elektronika] Problem z szybami POMOCY..!!

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    692
    BMW
    e38 m52 + LPG
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój

    [ elektronika] Problem z szybami POMOCY..!!

    Witam serdecznie kolegów. Otoz moj problem polega na tym, że nie działaja wszystkie szyby w samochodzi BMW 728i Z 1996r.
    DOKŁADNIEJ:
    działa tylko prawa przednia szyba jak nalezy do gory i na dol bez problemu natomiast lewa przednia od kierowcy nie dziala wcale tak samo z tyłu jest problem dziala tylko lewa tylnia ale na chwile i zaraz pali mi biezpiecznik zaś prawa tylnia nie dziala wcale co to moze byc?

    Lewa przod - nie działa wcale
    Prawa przod - działa prawidłowo
    Lewa tył - działa z 4 razy prawidłowo i pali mi bezpiecznik
    Prawa tył - nie działa wcale

    Bardzo prosze o pomoc.. stało sie tak nie dawno i nie wiem od czego zaczac i gdzie szukać przyczyny.. :(

    Dodam jeszcze ze jak jeb*** bezpiecznik to zamykaja sie tylko przednie drzwi natomiast tylnie nie i nie dociaga ani nie otwiera mi automatycznie tylnej klapy..(z pilota oczywiscie)
    Pozdrawiam kolegow PZDR:)
    Biały

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    170
    BMW
    750iL individual 97r.
    Skąd
    Poznań
    jak pali bezpiecznik to wiadomo zwarcie i nie męcz więcej bo jeszcze co więcej padnie w instalce lub kompie jedź do dobrego elektryka nie pateraka bo widzę że tu chyba większy cyrk sie zapowiada.
    jak ci się chce zobacz co siedzi w tej lewej z tyłu może tam coś się smaży skoro mówisz że po 4 razie pali bezpiecznik
    niech sprawdzi co sie tam zaczyna palić

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    178
    BMW
    E65
    Skąd
    Olsztyn

    Re: Problem z szybami POMOCY..!!

    Witam, jak przedstawisz w odpowiednim dziale z foteczkami to bedzie wiecej chetnych do pomocy ;)

    P.S. Napewno masz zwarcie w elektryce, skoro Ci bezpieczniki pala. Jedz jak ptrzedmowca pisal do dobrego elektryka. Oby zwykla pierdolka.

    Pozdrawiam
    5.0 V8 IROC-Z28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •