Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36

Wątek: E38 za 10-12 tys ...bez spinek

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    17
    BMW
    e38
    Skąd
    Warszawa

    E38 za 10-12 tys ...bez spinek

    Na spokojnie podejdzcie do tematu . Szukam bez pospiechu e38 w granicach 12tys , takie za 10 tez przegladam , mozna wtedy wiecej kasy wlozyc na poczatek .
    Jesli ktos bedzie mial czas i checi, to niech skomentuje wstawiane przeze mnie linki do aukcji . Co sie rzuca w oczy itd .

    1. 740 z gazem za 9800 : http://tablica.pl/oferta/bmw-e-38-st...tml#6adc75d88f

    2. 728 z gazem za 9900 : http://tablica.pl/oferta/bmw-e38-2-8...tml#6adc75d88f ( wiem wiem, ringi i tablica przednia tragedia )

    3. 730 z gazem za 9900 : http://tablica.pl/oferta/bmw-730-lpg...tml#6adc75d88f

    Czy to sa same szroty ?

  2. #2
    Damian Vip Awatar vramzes
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2,946
    BMW
    BMW E36 320 , EX : e32 730 iA , e38 730i manual, e32 730 Shadow Line
    Skąd
    BRALIN
    1. wygląda dość dobrze - tylko tył mi coś nie gra ale to może wina foto....
    2. nie jest to samochód z forum ?coś mi się kojarzy tablica STA JE :)
    3. przyzwoita - jak dla mnie koła i wydech aut , poza tym przyjemnie wygląda

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Pierwsza ładna najbardziej zwyczajna ciekawe lawendowe sporty,
    Druga widać że troche modyfikowana ale po za umieszczeniem blachy na boku wygląda bezpiecznie wydaje się że to kameleon ale jednak maska jest innego koloru równierz jest ciekawą propozycją.
    730stka zwyczajna niewinna felgi schnitzera plus dual exhaust wygląda ciekawie choć smutnie jak to pierwszy wypust,widać zmęczenie w lampach typowe dla pierwszych sztuk drewno pomarańcz które zwraca na siebie uwagę mi się ta kombinacja czerni z tym drewnem bardzo widzi.
    Wszystkie mają w sobie coś fajnego jak i odpychającego.
    W pierwszej spodobały mi się fotele ale odpycha mnie hamski hakor.
    Druga ma ciekawy odświeżany wygląd lecz na nie są tu maska nie w kolorze i tablica z przodu ala montowana w alfach.
    Trzecia Podoba mi się czarny lakier i jej klasyczność oraz połączenie kolorów wnętrza. Jednak nie podoba mi się że sprawia wrażenie zmęczenia reflektory są zmęczone i zółte jednak zostały wsadzone świeże ciemne kierunki które gryzą się z lampami.

    Więcej niż o wyglądzie nie sądze że ktoś coś powie chyba że auta zna Wybrałeś różne wersje i roczniki ale w każdym z nich za kupnem będzie przemawiał stan który okaże się jaki jest dopiero na oględzinach. Gdyby wszystkie były załóżmy w jednakowym dobrym stanie to pomysłał bym nad 740 bo wygląda na czującą się najlepiej z tych trzech.

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    17
    BMW
    e38
    Skąd
    Warszawa
    Wielkie dzieki za pierwsze komentarze . O to mi wlasnie chodzilo .
    ogolnie nastawiam sie na 728 w gazie, ale ciezko cos ladnego trafic, wiec przegladam tez inne silniki .
    Pierwsza wg mnie odraza tym ze jest z RADOMIA (niestety same zle opinie o handlarzach) , tablice z Warszawy . Blacha wyglada mocno zbyt ladnie jak na ta cene . Hak zawsze mozna zlikwidowac i zaslepic .
    Druga fakt, tablica jak w alfach , jakis dziecinny tuning, koloru maski nie zauwazylem. Podoba mi sie kwadratowa tablica z tylu .
    Trzecia , dlugosc koncowek wydechow bym poprawil czyli skrocil do minimum, lampy na spokojnie bym spolerowal , felgi oczywiscie cale na czarno , lub wymiana na fabryczne z e38 .

    Fajnie, ze ktos czasami cos odpisze. Jak wczesniej wspomnialem , zaczynam szukac i narazie przegladam oferty. Jesli trafi sie cos z mazowieckiego godnego kupna to jade i biore, dalej nie jezdze po doswiadczeniach z 15 lat uzytkowania BMW.

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice
    a taka sztuka? http://tablica.pl/oferta/bmw-728-spr...tml#cc840c8cfd Gdańsk trochę od Warszawy leży... Co do tych wcześniej wymienionych, to żadna nie ujęła mnie niczym szczególnym poza niską ceną.

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    17
    BMW
    e38
    Skąd
    Warszawa
    Bardzo fajna, silnik ten ktory poszukuje, gaz i felgi styling 32 18" :) Mam sporo znajomych z Gdanska, ktorzy bez problemu by ja zobaczyli przed moim przyjazdem, ale jako ze mi sie nie spieszy , to szukam czarnej . Ale dzieki za info , bede mial ja na oku , bo ten kolor jest raczej na drugim miejscu .

  7. #7
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    Te propozycje stanowią ciekawa bazę do dopieszczania, bo roboty z doposażeniem będzie niemało.
    Zwracaj uwagę na instalację gazową (jej komponenty).
    Ta ostatnia jak za takie pieniądze może zaciekawić. Ale w głowie czerwona lampka powinna się świecić.

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kecaj
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    903
    BMW
    E32 730i M60B30 '94, E36 328i Coupe '95, E34 520i Touring '96
    Skąd
    Ożarowice
    Cytat Zamieszczone przez vramzes Zobacz posta
    2. nie jest to samochód z forum ?coś mi się kojarzy tablica STA JE :)
    Kolega malpa_tg miał czarną 740tkę na tablicach STA JE XX, ale już jej nie ma. To tylko zbieg okoliczności z tą 728, że ma podobne tablice ;)

    Nikt nie będzie mi mówił, jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze.
    3x BMW, 2x Mercedes-Benz, Alfa Romeo, Audi, Skoda, Hyundai, Peugeot - ponad podziałami jeśli chodzi o marki.
    E32 730i V8 '94 Calypsorot Metallic

  9. #9
    Damian Vip Awatar vramzes
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2,946
    BMW
    BMW E36 320 , EX : e32 730 iA , e38 730i manual, e32 730 Shadow Line
    Skąd
    BRALIN
    ta z gdańska mi się spodobała :) ładny kolor budy i wnętrza felunek zadowalający, wygląda przyzwoicie

  10. #10
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Najładniejsze to te w kolorku Navaraviolet .... one są zawsze ładne ;)

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

Podobne wątki

  1. [E38] e38 z przebiegiem 59 tys km
    Przez marek1132 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 05-04-2013, 13:45
  2. [karoseria] Ile spinek listew progowych FL
    Przez sebalg w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-03-2013, 09:09
  3. [e38] problem z doborem spinek ( uchwytow)
    Przez red_man w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 02-06-2012, 13:17
  4. E 38 za 70 tys. :)
    Przez Sowa 7 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 31-03-2011, 18:46
  5. E38 do 4 tys euro??
    Przez Majki.S w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 07-02-2008, 19:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •