Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Komfort zugang, dostep komfortowy

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    166
    BMW
    e65 730d Sportpaket
    Skąd
    Bad Durkheim

    Komfort zugang, dostep komfortowy

    Witam kolegów chciałem zapytac czy ktos doposazyl swoje 7er w ta opcje? Szukalem na forum i na temat tej funkcji nic nie znalazlem. Nie wiem czy to skomplikowane i jakie graty beda potrzebne poza klamkami....

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar zbijar
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    196
    BMW
    Nie BMW
    Skąd
    Niepołomice
    Czy chodzi Ci o dostęp komfortowy czyli otwieranie i odpalanie auta bez kluczyka ?

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    678
    BMW
    e65 730d :)
    Skąd
    Bydgoszcz / Flensburg
    z pewnoscia o to koledze chodzi. :)

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar zbijar
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    196
    BMW
    Nie BMW
    Skąd
    Niepołomice
    Cossi, u mnie w aucie jest dostęp komfortowy. Po kupnie auta okazało się, że działają tylko tylne drzwi i klapa. Klamka kierowcy była uszkodzona i robiła zwarcie, a klamka pasażera przód była całkowicie uszkodzona i zamek. Kupiłem zamek ale okazało się, że w moim zamku jest jeszcze taki moduł z krzywką. Przełożyłem ten moduł do zakupionego zamka i założyłem. Wczoraj kupiłem dwie klamki, prawy i lewy przód i będę podmieniał. Odpowiadając na Twoje pytanie to nie tylko klamki trzeba wymienić tylko również zamki bo tak jak pisałem jest tam moduł z krzywką, który jest potrzebny do funkcji komfort. Nie wiem czy zamek klapy nie musi być też zmieniony. Tylko czy po wymianie tych elementów nie jest jeszcze potrzebny jakiś moduł, czy tylko samo ustawienie oprogramowania ?
    Myślę, że ktoś z kolegów podpowie Ci jak coś takiego zaimplementować.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    166
    BMW
    e65 730d Sportpaket
    Skąd
    Bad Durkheim
    Dzieki za podpowiedzi, Wiec klamki i zamki, mi udało sie dzis ustalic ze sa jeszcze anteny i to kilka pomontowane w roznych miejscach ale nie znam szczegolow.... moze sie sie okazac ze cale auto trzeba rozbebeszyc.....

  6. #6
    Początkujący Użytkownik Awatar MasterXX123
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    88
    BMW
    745i
    Skąd
    Berlin/ Poznan
    Klamki z Comfort Acess sie dosyc czesto psuja (korozja), wiec nie radze montowac.
    Pozniej pojawiaja sie takie problemy, ze auto nie usypia, problemy z bateria...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •