Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: oktavia 2.5 dizel a 735

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    90

    oktavia 2.5 dizel a 735

    objedzie mnie ten klekot ,chodzi mi o start jak mówicie??jest dużo lżejsza żebym sie nie wygłupił ??

  2. #2
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Napewno Cie nie objedzie bo w octavi nie ma 2,5 TDI ;D
    Poza tym skąd takie pytanie??????? akurat tutaj?

    Polecam OCP - Octavia Club Polska :D
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    488
    Ja aktualnie mam 2.5 TDI ale A6 w QUATTRO najmocniejszy motor czyli 180 PS.
    Powiem tak. Nigdy nie stawałem na kresce z 7er. Zazwyczaj na kresce staje się z autem podobnych gabarytów oraz podobnych mocy , pojemności itp. Co do ulicznego ścigania , bo rozumiem , że koledze o to właśnie chodzi to zapraszam do Edynburga , jak tak bardzo chcesz stanąć z klekotem 2.5 TDI na kresce to nie mam nic przeciwko. Uprzedzam że może być ciężko wygrać :) Zawsze warto stanąć żeby się przekonać. Oczywiście mamy tutaj do tego celu zorganizowany tzw. runway :)

    2.5TDI w skodzie z tego co wiem to były tylko w SUPERB.

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Ja 740d ścigałem sie ze znajomym Audio A6 3.0 TDI (2 latek) aut. no i szliśmy łep w łep :) W pewnym momemcie zaczął odchodzić do tyłu a potem hamować, ale ja sie wepchnąłem pasem zjazdowym między autami a On wypękał :D, no i nie wiem kiedy i czy wogóle zacząłem go wyprzedzać czy zaczął zwalniać :> Fakt że do jakiś 140-160 było identiko...

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    915
    BMW
    740i
    Skąd
    Warka
    jakis z czipowany czy co?! :x

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez Mięsny730 e38
    jakis z czipowany czy co?! :x
    Audi w seri ma coś ok 230KM - jak z momentem itp to nie pamiętam, ale np skrzynia juz dsg 2 sprzęgła - hmm ..Fakt nie ścigaliśmy sie od zera tylko jakos tak prawie wbił mi sie przez ciągłe :D, wiec chciałem dać mu popalic a tu zonk - chociaż wygrałem, ale mogłem tego nie przeżyc :D :medit:
    Apropo Octavi to miałem okazje jechać prawie nową 1.9tdi jak sie nie myle, no kopa nawet to ma jak na skode, ale plastiki szczególnie przy drzwiach i lewarku to nie wiem skąd wzieli, max tandeta - dla mnie nieporozumienie...

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    464
    BMW
    nie ma
    Skąd
    Gryfino/Szczecin
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    ale plastiki szczególnie przy drzwiach i lewarku to nie wiem skąd wzieli, max tandeta - dla mnie nieporozumienie...
    No skądś musi się brać niska cena skód :)

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    niedawno jezdzilem 300 konna oktavia w kombi manual nie wiem co tam bylo robione moj starszy przyjechal nia do domu to sie przejechalem. przyspieszenie bajkowe a poza tym na wiecej nie zwracalem uwagi bo bylo juz ciemno. tak sie zastanawiam czy to czasami nie byla jakas wersja dla policji bo slyszalem ze maja wieksza moc (tylko slyszalem bo mialem przyjemnosc uciekac takiej oktavi odrazu mowie ze niechcacy i gdyby nie swiatla to pewnie bym uciekl starym e34 3,5 w gazie)

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław

    Re: oktavia 2.5 dizel a 735

    Cytat Zamieszczone przez messiash
    objedzie mnie ten klekot ,chodzi mi o start jak mówicie??jest dużo lżejsza żebym sie nie wygłupił ??
    A co gość świruje, że ma octawkę 2,5TDI? Jakoś nie widziałem nigdy...

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    90
    a no świruje :D coś mi tam brzeczy jakiego to kopa nie ma a czy to jest superb to nie wiem dla mnie to skoda i koniec a i jeszcze coś o 200 koniach gośc wspomniał wiem tyle że auto jest z 08r.i jest to skoda ;D .no to jak dam mu rade czy lepiej sie nie wychylać :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •