Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 40

Wątek: Koła zimowe

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik Awatar Roobs
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    1,433
    BMW
    E65 740D, E71- X6
    Skąd
    Wrocław
    Ja mam zimę na 17 ori, do wyglądu trzeba przywyknąć i to jedyny jakiś tam minus. Są duże plusy: nie straszne zasypane krawężniki, dziury w drodze co za tym idzie zawieszenie lepiej to znosi, można sobie samemu zmienić koła nie prosząc się o termin i sianko za wymianę zostaje, tańszy zakup samych opon, no i komforttttt:D
    Gdybyś potrzebował to powinienem mieć jeden oryginalny komplet felg + plastikowe nakładki.

    PS
    U mnie koła nie chowają się w nadkola, możliwe że dzieje się tak jak amor lub sprężyny są padnięte.
    Ostatnio edytowane przez Roobs ; 11-09-2013 o 08:02

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik Awatar MC1
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1,584
    BMW
    Ex - E 36 325i coupe, E 39 530D individual, teraz E 65 730D
    Skąd
    Otwock
    Roobs właśnie na takich wypowiedziach najbardziej mi zależało. Dzięki!!!! Co do felg to daj znać czy masz i ile byś chciał. Wolałbym je kupić od kogoś z 7er.pl niż na Alledrogo. No wiadomo cena też ma znaczenie :-))

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    503
    BMW
    E65 3.0 D
    Skąd
    Szczecin
    Cytat Zamieszczone przez MC1 Zobacz posta
    Roobs właśnie na takich wypowiedziach najbardziej mi zależało. Dzięki!!!! Co do felg to daj znać czy masz i ile byś chciał. Wolałbym je kupić od kogoś z 7er.pl niż na Alledrogo. No wiadomo cena też ma znaczenie :-))
    JA rok temu kupowalem felgi na zime + opony to roznica ceny miedzy 17 a 18 cali wynosila kolo 1tys zlotych . Wzialem 17 stki. Za felgi zaplacilem 2,5 tys + 800 za opony 245/55. Inna sprawa ,ze jesli szukasz opon uzywanych to w rozmiarach wiekszych jak 17 cali to powinienes zaczać już teraz , bo w okresie zimowym możesz sobie co najwyzej pomarzyć. Ja wzialem nowe na tył i uzywane na przód , głownie z powodów finansowych

  4. #14
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Tak wyglada 17 cali na e65:



    Opona wyglda jak wielki kondon ;D

    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    678
    BMW
    e65 730d :)
    Skąd
    Bydgoszcz / Flensburg
    Nie jest az tak zle ;)

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Nie no ,jest gut. Zima to zima i bardziej liczy się bezpieczeństwo,komfort i odpuszczenie zawieszeniu ,tym bardziej ,że pracuje wiecznie zmarznięte :(

  7. #17
    Doświadczony Użytkownik Awatar MC1
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1,584
    BMW
    Ex - E 36 325i coupe, E 39 530D individual, teraz E 65 730D
    Skąd
    Otwock
    Riki ja zapewne zrobię tak samo i kupię 17, w zimie olewam wygląd ma być komfortowo, bezpiecznie i w miarę możliwości najmniej dolegliwie dla zawieszenia, miro też to stwierdził i inni (nie wszyscy). PS: Riki jakoś baaardzo drogo dałeś za fele, bez problemu ten wzór ori można za 1000 zeta kupić.

  8. #18
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    A nawet jeszcze taniej. :)

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    503
    BMW
    E65 3.0 D
    Skąd
    Szczecin
    Cytat Zamieszczone przez MC1 Zobacz posta
    Riki ja zapewne zrobię tak samo i kupię 17, w zimie olewam wygląd ma być komfortowo, bezpiecznie i w miarę możliwości najmniej dolegliwie dla zawieszenia, miro też to stwierdził i inni (nie wszyscy). PS: Riki jakoś baaardzo drogo dałeś za fele, bez problemu ten wzór ori można za 1000 zeta kupić.
    Ja kupowalem nowe felgi aluminiowe , nie stalowe . Ja kupowalem auto jakos w listopadzie i juz wtedy byl chyba snieg i bralem na gwalt felgi , cena nie grala roli , a dostepnosc byla zadna . Cena i tak nie wydaje sie zbyt wygorowana

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    493
    BMW
    brak
    Skąd
    podkarpacie
    ktos wspominal o uzywanych zimowkach - raz zlapalem uzywane zimowki 18 cali i mialy calkiem spory bieznik ale ABSOLUTNIE nie dalo sie na tym jechac gdy tylko zaczal pruszyc snieg. Podkreslam slowo absolutnie, po prostu nie do uwierzenia. To byly dunlopy, chyba calkiem dobra marka tak mysle. Jednak nowki to nowki i te kilka milimetrow robi niesamowita roznice.

Podobne wątki

  1. Łańcuchy-nakładki zimowe na koła...
    Przez Roobs w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-09-2012, 19:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •