Witam, jak łatwo zauważyć, jestem tu nowy, aczkolwiem mam nadzieje się szybko zasymilować. Myśle że już 9 listopada, będzie ku temu okazja.
Parę słów o mnie i mojej e38, ponieważ już zostałem o to upomniany, więc postaram się troszkę bardziej obszerną historyjkę strzelić :hah:
Tak się złożyło, że mieszkam w Warszawie, i tyle o mnie wystarczy.
BMW e38 kupiłem stosunkowo niedawno, bo około 2-3 m-cy temu, wcześniej jeździłem wieloma autami, ostatnie to było VOLVO V40 T4 + program 280KM i 390Nm, 6.0s do 100km/h.
Szykie, ale bez duszy. Więc przyszedł czas na zmiany, najpiękniejsza siódemka- e38 (bez urazu dla innych siódemeczek, taki mój gust). A że w 728ilub w 725tds nie wyobrażałem sobie siebie, więc padło na 750i. Poszukiwania auta trwały ok 3 m-cy, kosztowało mnie to ok 2,5tys kilometrów, od Lęborka przez wszystkie części Warszawy, aż po okolice Śląska. Łącznie ok 10 aut BMW. W pewnym momencie to już prawie załamka, żadnej 750i bez szpachli, z prostą geometrią, itp. sprawy techniczne. A poza tym wchodziła tylko w grę pełna opcja!!! Podkreślam PEŁNA, a nie jak niektórzy twierdzą, że pełna to jest bez reg. długości siedziska, bez tv., tel itp. triptronic też był wymogiem. Krótko - ciężka sprawa!!! ;) Aż tu wkońcu w Ostrowii Mazowieckiej -udało się. I tak zostało :D Hehehehe :D To by było na tyle tej pogmatwanej i zawiłej historii :razz: