Witam panowie, powiedzcie mi jakie są objawy padnietych rolek napinacza paska???
Bo wczoraj przy jezdzie usłyszałem dziwny dzwiek z przodu silnika jak by ktos podrzucał podkładkę na patelce tylko 100 razy szybciej. na postoju i wolnych obrotach wszystko działa lala lecz po dodaniu gazu dzwiek powraca wczesniej tak miałem po wrzuceniu auta na sport teraz juz jest na ekonomi
i podejrzewam ze padły rolki albo napinacza albo prowadząca