-
Początkujący Użytkownik
Witam panowie, powiedzcie mi jakie są objawy padnietych rolek napinacza paska???
Bo wczoraj przy jezdzie usłyszałem dziwny dzwiek z przodu silnika jak by ktos podrzucał podkładkę na patelce tylko 100 razy szybciej. na postoju i wolnych obrotach wszystko działa lala lecz po dodaniu gazu dzwiek powraca wczesniej tak miałem po wrzuceniu auta na sport teraz juz jest na ekonomi
i podejrzewam ze padły rolki albo napinacza albo prowadząca
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum