Witam serdecznie wszystkich forumowiczów!!!


Jestem tu nowy tzn. od roku zarejestrowany na forum ale od początku.... Rok temu dokładnie 19 czerwca wybrałem się wraz z moją połowicą ;) wgłąb naszych zachodnich sąsiadów uprzednio prawie 2 lata szukając tej jedynej e38......miłości lat młodości. Początkowo miała być 728iL... ale temat szybko został zamknięty (egzemplarz powypadkowy), później egzemplarz z cudownym motorem V12..... ale szybki, zimny prysznic sprowadził mnie na ziemię....tzn. patrzę bardzo realnie w swój portfel....i wiem, że oddałbym ostatni grosz żeby 750iL była w idealnym stanie i każdą przyrdzewiałą śrubkę wymieniłbym na nową, a sam chodziłbym w podartych portkach.....


Ostatecznie po długich poszukiwaniach udało się wypatrzeć piękną 740-tkę... w Longu. Tak wyglądała jeszcze w Niemczech....



Jak już wróciliśmy do kraju pomalutku rozpocząłem wdrażanie wizji, którą miałem w głowie zanim jeszcze to auto pojawiło się na horyzoncie....
W miarę możliwości czasowych będę wrzucał fotki zmian stylistycznych i innych.....

Żeby dokończyć krótki rys "o mnie" ;D muszę dodać, że BMW jest w moim sercu od dawien dawna.... Rodzina, u której spędzałem wakacje w Niemczech "za młodu" sąsiadowała dom w dom z przemiłym właścicielem - dealerem BMW. Właściwie od 11 roku życia obserwowałem płot w płot zmieniające się modele aut u wspomnianego Pana i miłość do tej marki stawała się coraz większa.....a czarę goryczy przelała się w momencie gdy w 1994/1995 pojawiło się na podjeździe jego domu e38 750iL........magiczne autko..... później były jeszcze lepsze rodzynki. Nie zliczę ile modeli e38 miała rodzina tego Pana ale dziennie kilka modeli typoszeregu e38 pojawiało się przy posesji wspomnianego dealera.....długo jeszcze pisałbym o tym okresie.....ale z ciekawostek, które zapamiętałem i śniły mi się niejednej nocy była zakupiona przez sąsiada mojej cioci gdzieś na przełomie 1999 i 2000 roku (ja już byłem staruszkiem 20 letnim wtedy....) alpina b12 z motorem 6.0..... tego się opisać nie da......wtedy powiedziałem sobie, że kiedyś będę miał.....może nie b12 ale e38 w ładnym stanie, które będzie cieszyć moje oko i będę czuł radość z jazdy, którą niewątpliwie daje jazda tym modelem....koniec tego przynudzania.....wspomnę tylko jeszcze koniec końców, że moi rodzice mieli 2 modele e21....w kolejności 320i i 323i, a gdy stanąłem finansowo na własne nogi pierwszą bawarką którą "dosiadłem" było e34 535i. Później było e46 320d touring - przedlift no i teraz e38 740iL z 2001 roku.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów serdecznie i liczę na kontakt z Waszej strony....opinie itd....oceny nawet krytyczne, bo to motywuje....i do zobaczenia na spotach 7er....i innych. Pytanie - czy macie klubowe naklejki 7er.pl na szybki boczne......czy są jakieś specjalne wymagania by je otrzymać???

gIROnimo