Witam serdecznie. Mam problem ze sterownikiem ABS ASC. jeszcze nie tak dawno odpalałem moją siódemkę i ruszałem nią z pod bloku. Po połowie dnia zapałało się ABS i ASC i tak przez jakieś 2 tygodnie. Kumpel podpowiedział mi , bym zadzwonił do firmy zajmującej się sterownikami abs w miejscowości Rumia i przedyskutował z nimi moje objawy. Tak zrobiłem. Powiedziano mi jeszcze że następnymi objawami uszkodzonego sterownika będzie nie działający prędkościomierz i ekonomizer, a automatyczna skrzynia przejdzie w tryb awaryjny. Po dwóch dniach stało się dokładnie tak jak powiedział ten Pan z Rumii, skrzynia przeszła w tryb awaryjny, wspomnę jeszcze że gdy codziennie rano odpalałem auto to do połowy dnia było ok. potem znowu ABS,ASC prędkościomierz, ekonomizer i skrzynia w tryb awaryjny. Sterownik wykręciłem i wysłałem do Rumii. Niestety pech:( wczoraj zadzwoniono do mnie i poinformowano mnie że mojego sterownika już się nie da naprawić:( Czy może mi ktoś pomóc w zdobyciu czegoś tajiego za rozsądne pieniądze. Jest to sterownik ABS ASC o numerze 0265900001. Jeszcze jedno pytanie : Czy przy wykręconym sterowniku można jeździć autem czy lepiej dać sobie na luz ? Dodam tylko że wczoraj z ciekawości przejechałem jakieś 20 km, fakt że prędkościomierz i ekonomizer nie działa, ale skrzynia automatyczna chula elegancko