Rónież polecam Zimmerman. Co prawda niedawno kupiłem komplet tarcz ATE do W124, ale leżaki magazynowe z 95 roku, więc jeszcze powinny trzymać fason:)
Rónież polecam Zimmerman. Co prawda niedawno kupiłem komplet tarcz ATE do W124, ale leżaki magazynowe z 95 roku, więc jeszcze powinny trzymać fason:)
Ostatnio edytowane przez ttrol ; 20-02-2014 o 15:14
pozdrawiam Bartek