Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 44

Wątek: Jakie E38 kupić i nie pójść z torbami :)

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    11
    BMW
    e30
    Skąd
    Trójmiasto

    Jakie E38 kupić i nie pójść z torbami :)

    Witam, jak w temacie, poszukuje e38 z dużą benzynką min. 3.0 najlepiej najlepiej 4.4 w longu, może być także kopciuch czyli diesel - musi być tania i idealna :) ( Wiem wiem, ktoś mi napisze że takie promocje tylko w ERZE GSM :P ) mamy do wydania ok 15 tysiaków :) na pierwszy ostrzał idą te które są najbliżej mnie :) czyli 3miasto :) Od czego byście zaczeli ?

    http://otomoto.pl/bmw-740-drugi-wlas...C30431420.html Ta wydaje się interesująca, 4 litry diesel, fajne wnetrze

    http://allegro.pl/bmw-e38-730-v8-lpg...510284510.html tu troche zalatuje wsią , ale ma LPG :)

    no i coś takiego, ale opis to jakieś bajki :))

    http://otomoto.pl/bmw-740-bumier-C30449915.html
    Ostatnio edytowane przez Marcinos ; 01-09-2013 o 23:14

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    452
    BMW
    SZUKAM
    Skąd
    ZAWIERCIE
    kolego bez zapasu gotówki +20tyś nie patrz na diesle a w dodatku na 4.0... W takiej kwocie to jedynie TDS ;)) co do reszty to modele strasznie umęczone. Jeśli dobrze poszukasz to może coś trafisz do jazdy w tej kwocie. Pozdrawiam

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    325
    BMW
    e38 740iA, e39 touring 528i
    Skąd
    Krosno
    za 15 tyś praktycznie możesz zapomnieć o aucie idealnym jak to napisałeś. na ideała z motorem v8 przeznacz sobie o 10 tys więcej. oczywiście możesz kupić 7er za w/w kwote ale licz się +10tyś spokojnie. o dieslu zapomni a szczególnie 4.0 jak to napisał mój przedmówca.
    napisze ci z własnego doświadczeniai kupiłem auto z małym przebiegiem bo sporo poniżej 200tys z tym że auto stało ponad rok
    na start:
    termostat
    pompa wody
    uszczelki pokrywy zaworów
    oleje silnik + skrzynia filtr itd
    LPG
    amortyatory
    tarcze +klocki
    i zrobiło się 7 tys
    nie liczę jakiś drobnych kwot na jakieś pierdoły.
    to taki zestaw startowy
    zaznaczam moje auto ma mały przebieg i jest niedojechane.
    większośc e38 za taką kwote maja spore przebiegi lub sa skatowane. Nie daj boże jakbys sobie kupił polifta z takim motorem i vanosy trzeba było zrobić to już kolejne 7-8 tys.

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    11
    BMW
    e30
    Skąd
    Trójmiasto
    Jesssu nigdy TDS :))) Kolego RUTI, zdaje sobię sprawę z dodatkowych wydatków. Pierw kupuje autko a potem będe je powoli robić :) więc to 15 tyś, to kwota startowa :) Ta niebieska jest dla was nawet słaba ? Rozmawiałem z właścicielem dziś rano, twierdzi że miała dwóch właścicieli, jednego w DE i drugiego w Polsce. I zapiera się że auto nie ma żadnego wkładu finansowego i że wogle jest super hiper :)
    Dosłał mi większe zdjęcia i auto nie wygląda na umęczone, wręcz przeciwnie :) I właśnie jak w twoim przypadku auto stało bardzo długo. Wymieniał dość sporo, troche mnie zastanawia czemu wymieniał bak paliwa na nowy, ale...
    jedyynym wydatkiem byłoby tu ewentualnie LPG :) Po pracy śmigam ją oglądnąć. Zdradzicie mi na co patrzeć ?
    Ostatnio edytowane przez Marcinos ; 02-09-2013 o 09:32

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Byczus
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    495
    BMW
    E39 530dAT, E32 730i V8 manual
    Skąd
    Poznań
    jak ma być tanio, to diesla odpuść, paradoksalnie serwis diesla wyjdzie drożej, chyba, że latasz dużo km i głównie w trasie.
    masz do wydania 15k, ok.. i co dalej, jaka kwota na początkowy serwis olejowy i ewentualne usunięcie usterek? pamiętaj, że E38 ma już 'aluminiowe' zawieszenie i jak przyjdzie zrobić kapitalny remont to kwoty sięgną kilku tys.
    Jest BMW E39 530dA Touring 2001r.


    Jest BMW E32 730i V8 manual 1992r.



    Było BMW E34 525i manual 1991r.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    325
    BMW
    e38 740iA, e39 touring 528i
    Skąd
    Krosno
    ta granatowa wygląda na dośc fajna. wygląda na ładny egzemplarz. Poogladasz i będziesz widział.

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    11
    BMW
    e30
    Skąd
    Trójmiasto
    Byczuś, wreszcie ktoś do żeczy :) 4l dieslem miałem okazje śmigać rok temu i zrobiło to na mnie wielkie wrażenie. Natomiast km robię niewiele, dziennie ok 50 MAX. w Miesiącu myślę że nie będzie to więcej niż tysiąc. Czyli zdecydowanie oblookałbyś tą benzynkę ?

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar qba
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    692
    BMW
    E32 750iL, E46 330Ci
    Skąd
    Warszawa
    Przy ograniczonym budżecie brałbym 730i V8 manual lub 728i manual z jak najuboższym wyposazeniem.

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    11
    BMW
    e30
    Skąd
    Trójmiasto
    Kolego qba, a widziałeś to ostatnie autko z ogłoszenia ? czemu mam brać aż takiego golasa ?

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar qba
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    692
    BMW
    E32 750iL, E46 330Ci
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Marcinos Zobacz posta
    Kolego qba, a widziałeś to ostatnie autko z ogłoszenia ? czemu mam brać aż takiego golasa ?
    Nie podoba mi się szpojler i felgi, ale jeżeli miałbym blisko to mógłbym obejrzeć.

    mniej wyposazenia = mniej rzeczy do zepsucia = (zazwyczaj) mniej problemów.

    Koega dość długo ujeżdżał taką 730i manual z 1994 roku w szmacie i z klimą na pokrętła. Auto było ABSOLUTNIE gołe, ale też bezawaryjne i bezproblemowe. Do dziś od czasu do czasu widuję je na taksówce, czyli nadal komuś służy i to mimo przebiegu pewnie coś pod 500000 km
    Ostatnio edytowane przez qba ; 02-09-2013 o 13:50

Podobne wątki

  1. Nie każdą kobietę można kupić :)
    Przez Marecki7er w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 20-01-2012, 22:52
  2. [skrzynia] Sprzęgło, jakie kupić?
    Przez DanielNoV w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 09-11-2011, 17:30
  3. Jakie CB radio kupić wraz z anteną ??
    Przez CICHY83 w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 26-07-2011, 13:22
  4. [e38] Co kupić?
    Przez seven w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 21-03-2009, 08:50
  5. [19] muszę kupić 2 opony tylko nie wiem czy na przód czy na
    Przez Wiktor w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 19-10-2008, 11:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •