Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Zmieniarka CD >:-(

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    300
    BMW
    740i
    Skąd
    Kraków

    Zmieniarka CD >:-(

    Koleś od którego kupiłem Bunie twierdził że zmieniarka działa i wszystko jest cacy. Jak mi przekazywał samochód to jeszcze zabrał swoje rzeczy z bagażnika i wyjął swoje płyty ze zmieniarki. Albo mnie najnormalniej w świecie kitował ale coś nawaliło zaraz jak ja stałem się właścicielem. Wkładam płyty do zmieniarki na różne sposoby, wchodzi zmianiarka ładnie i widac jak przerzuca wszystkie płyty po kolei. Na panelu w środku klikam przycisk audio a potem powinno być do wyboru CD albo TAPE. Ja mam tylko TAPE. Kasety były fajne 20 lat temu. Kombinowałem chyba na wszelkie możliwe sposoby. Jak się wkurze to po prostu zamontuje sobie radio MP3 i będzie po sprawie ale wolałbym jednak mieć sprawną zmieniarkę i nie ruszac konsoli głównej bo ładnie wygląda i jak zamontuje radio to już nie będzie to. Macie jakieś pomysły co mogło się stać? Zmieniarka powinna się zatrzymac na jakiejś płycie czy przejśc do końca sama? Nie wiem nawet do jakiego mechanika jechać w sprawie audio. Mam jeszcze do podłączenia wzmacniacz i tube. Elektryk by to zrobił?

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    300
    BMW
    740i
    Skąd
    Kraków
    P.S. Chyba że ktos chce się zamienić....Oddam zmieniarkę za radyjko ;)

  3. #3
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Sprawdź podłączenie zmieniarki w bagażniku. może jakaś wtyczka jest poluzowana. Normalnie jak wrzucisz zmieniarkę powinna przerzucic wszystkie płyty - więc u Ciebie to działa. Brak jest tylko komunikacji z monitorem.
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    170
    BMW
    750iL individual 97r.
    Skąd
    Poznań
    czy można naprawić taką zmieniarkę czy tylko pozostaje wymiana na inną jak padnie np laser? zwykły elektronik chyba nic nie zdziała z braku części ?
    z drugiej strony kolega mówił że to sa zwykłe pioneery i części powinny pasować właśnie z tych zmieniarek

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    306
    BMW
    740i
    Skąd
    Stargard
    u mnie dzialaja tylko oryginalne cd albo cd-r firmy tdk (tylko) inne nie dzialaja. Obecnie zmieniarki nie uzywam tylko Tape przejsciowka na mp3

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    300
    BMW
    740i
    Skąd
    Kraków
    Seba a jak Ci się to objawia jak włożysz płytę inną niż TDK? Co się wtedy dzieje że nie działa? Spróbuję u siebie włożyc jakąś oryginalną płytkę bo w sumie nie próbowałem jeszcze. Pozdro

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    306
    BMW
    740i
    Skąd
    Stargard
    wyskakuje cd error albo ze nie ma plyty cos w tym stylu:)

  8. #8
    Być może, zmieniarka wymaga wyczyszczenia soczewki (u mnie pomogło). Fakt, że najlepiej czyta płyty tłoczone, ale da radę odtwarzać też nagrywane. Co do marki nośnika, nie zauważyłem zależności. Opis czyszczenia znajdziesz w Zrób sam (by Olejus).

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •