Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Witam :)

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    9
    BMW
    BMW E38 730i
    Skąd
    Lubliniec

    Witam :)

    Witam, jestem posiadaczem BMW e38 730i, zakupiłem ponieważ od zawsze podobał mi się ten model

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    9
    BMW
    BMW E38 730i
    Skąd
    Lubliniec
    Drodzy Forumowicze, jestem tutaj nowy wiec nie wiem czy w dobrym miejscu piszę o swoim problemie. Powiem tak, mam problem ze zbiornikiem paliwa. Był skorodowany w jednym miejscu, ale został polutowany mosiądzem, poklejony dodatkowo ciekłym metalem i dodatkowo zabezpieczony żywicą, włóknem szklanym i zakonserwowany. Założyłem go zatankowałem i po niedługim czasie problem pojawił się na nowo w tym samym miejscu. Może macie jakiś sprawdzony środek do uszczelnienia tego zbiornika? Dopowiem jeszcze tylko, że próbowałem kupić inny zbiornik używany ale ciężko trafić coś takiego w dobrym stanie.
    Pozdrawiam

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    143
    BMW
    bmw e-38 740 11/1999
    Skąd
    Bolesławiec
    Witam kolego bawiłem się z jednym zbiornikiem . Najpierw dałem go do piaskowania a potem robiłem wstawki z blachy i polutowałem na twardo. Nastepnym krokiem była farba antykorozyjna (minia)oraz czarny mat . Auto kolegi któremu to robiłem ok 5 lat temu ma się świetnie do dzisiejszego dnia i nie przecieka. Polecam powtórzyć zabieg i zrobić to po prostu solidnie :)
    M POWER;)

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    9
    BMW
    BMW E38 730i
    Skąd
    Lubliniec
    A to powiedz mi Kolego, dawales zbiornik na wyparowywanie gdzies czy jak to ciac i spawac zeby nie wybuchlo? Bo ja lutowalem to po napelnieniu go calego woda. Pozdrawiam

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    143
    BMW
    bmw e-38 740 11/1999
    Skąd
    Bolesławiec
    Dokładnie kolego zalewałem go wodą i płukałem kilka razy po czym jeszcze dla pewności było wietrzenie za pomocą wentylatora tak dla pewności ;)
    M POWER;)

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    9
    BMW
    BMW E38 730i
    Skąd
    Lubliniec
    Będę próbował coś z tym zdziałać, ale jakbys gdzieś kolego słyszał na temat możliwości zakupu takiego zbiornika za rozsądne pieniądze to prosilbym o info. Bawaria jest bez nivo więc potrzebujemy 85l. pozdrawiam

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    9
    BMW
    BMW E38 730i
    Skąd
    Lubliniec
    Panowie jak odkręcić tylny amortyzator? chodzi mi dokładnie o górę, trzeba tylne podszybie ściągać czy w jaki sposób dostać się do śruby?

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    149
    BMW
    E38 740d
    Skąd
    Między Bugiem a Wisłą
    Aby dostać sie do mocowania amorka należy zdemontować tylne siedzenia, lampki w tylnych słupkach, osłony słupków oraz tylne półki (głośniki, roleta)

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    9
    BMW
    BMW E38 730i
    Skąd
    Lubliniec
    uuu nieźle... Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    9
    BMW
    BMW E38 730i
    Skąd
    Lubliniec
    Mam mały problem, a mianowicie nie działa mi telefon. Od czasu w którym jestem w posiadaniu BMW nigdy nie działał. Próbowałem coś z tym zrobić ale kompletnie nie wiem jak się za to zabrać... Powiem tak, w ogóle na słuchawce nie wyświetlają się żadne komunikaty, po naciśnieciu ikony telefonu na desce też nic się nie dzieje, przeglądałem bezpieczniki ale wg mnie są wszystkie dobre... Może miał ktoś podobny problem? Bardzo prosiłbym o jakieś wskazówki co z tym można zrobić Pozdrawiam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •