Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37

Wątek: Ile jest warte moje auto?

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków

    Ile jest warte moje auto?

    Witam, przeglądam allegro i otomoto żeby ustalić cenę mojego auta bo powoli, bardzo powoli przymierzam się do sprzedaży. Przekrój cen jest naprawdę różny i dlatego proszę Was o pomoc. Aby nie wystawić śmiesznie wysokiej ceny ani nie stracić za dużo :)

    Poniżej dane auta, wypisałem co pamiętam

    BMW 740i, z listopada 2006 roku. Kolor czarny. Przebieg: 152000km

    Wyposażenie:
    -kremowa skóra
    -fotele komfort z przodu, grzanie+wentylacja+masaże
    -nawigacja
    -podgrzewana tylna kanapa
    -cztery pokrętła kliamtyzacji
    -webasto
    -audio HiFi (niestety nie Logic7)
    -elektrycznie regulowana kierownica
    -drewno szlachetne
    -drewno na tylnej półce
    -bluetooth (nie trzeba trzymać sluchawki przy uchu bo jej nie ma. kontakty wyświetlają się na idrive)
    -polskie menu w idrive, w zegarach i polski lektor nawigacji
    -night vision
    -reflektory dynamic xenon
    -asystent świateł drogowych
    -sterowanie głosowe
    -felgi 19calowe, dodatkowo na zimę 18calowe z oponami (wszystko oryginały)
    -elektrycznie składane lusterka
    -zmieniarka CD
    -elektryczna klapa bagażnika

    Auto ma zrobione uszczelniacze. Nie bierze oleju i nie kopci.

    tyle pamiętam

    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez euro_tuned ; 01-09-2013 o 11:01

  2. #2
    Vip Vip Awatar dealer25
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,610
    BMW
    e66 750Li
    Skąd
    Wałcz
    mało tego silnika na otomoto , fakt rozpiętość cenowa jest spora ( 60-75 tys ) wszystko zależy od sprzedającego ile ceni swoje auto, i czy zależy mu na szybkiej sprzedaży

    P.S co w planach jak sprzedasz??

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    Nie śpieszę się bardzo, bo sprzedam szybko i stracę. Chciałbym dostać ponad 70, może 72,73. Bo auto jest naprawdę zadbane. Za inne rzeczy ręczyć nie mogę bo nie wiadomo kiedy coś się zepsuje ale utrzymany jest wewnątrz na piątkę:)

    Jak sprzedam to planuję F01 750i.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    493
    BMW
    brak
    Skąd
    podkarpacie
    jak wystawisz za 59 900 to ktos sie skusi i jest to realna cena jak ktos chce naprawde sprzedac. Oczywiscie mozna wystawic za 70 tys i byc jedna z wielu ofert w tej cenie i bujac sie z autem przez kolejne kilka lat. Czas plynie, latka leca, eksploatacja, serwis kosztuje, ubezpieczenie. Auto postoi na allegro miesiac i juz potem nikt sie nim nie interesuje "bo dlugo stoi i pewnie cos jest nie tak, a jak wiadomo okazja zeszlaby od reki". Roczne utrzymanie takiego auta nie jest tanie jak ktos jezdzi, wiec lepiej puscic z ceny i zlapac pieniadze i isc dalej.
    Wiem ze beda zaraz krytyczne glosy osob majacych swoje perelki i ceniacych je ponad zycie. Wiec niech sie dalej bujaja z nimi po serwisach ogloszeniowych. Takie mam podejscie. Albo ktos sprzedaje i idzie dalej, albo sie buja i tylko duzo gada o sprzedawaniu. Polak boi sie opuscic z ceny zeby czasem ktos na nim nie zarobil. Jezdzimy calkiem drogimi autami a to znaczy ze cos zarabiamy, kilka tysiecy w lewo czy w prawo ja bym odpuscil. Naprawde warto odpuscic komus te kilka tysiakow i miec sprawe ze sprzedaza glowy.

  5. #5
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Cytat Zamieszczone przez bmw Zobacz posta
    jak wystawisz za 59 900 to ktos sie skusi i jest to realna cena jak ktos chce naprawde sprzedac. Oczywiscie mozna wystawic za 70 tys i byc jedna z wielu ofert w tej cenie i bujac sie z autem przez kolejne kilka lat. Czas plynie, latka leca, eksploatacja, serwis kosztuje, ubezpieczenie. Auto postoi na allegro miesiac i juz potem nikt sie nim nie interesuje "bo dlugo stoi i pewnie cos jest nie tak, a jak wiadomo okazja zeszlaby od reki". Roczne utrzymanie takiego auta nie jest tanie jak ktos jezdzi, wiec lepiej puscic z ceny i zlapac pieniadze i isc dalej.
    Wiem ze beda zaraz krytyczne glosy osob majacych swoje perelki i ceniacych je ponad zycie. Wiec niech sie dalej bujaja z nimi po serwisach ogloszeniowych. Takie mam podejscie. Albo ktos sprzedaje i idzie dalej, albo sie buja i tylko duzo gada o sprzedawaniu. Polak boi sie opuscic z ceny zeby czasem ktos na nim nie zarobil. Jezdzimy calkiem drogimi autami a to znaczy ze cos zarabiamy, kilka tysiecy w lewo czy w prawo ja bym odpuscil. Naprawde warto odpuscic komus te kilka tysiakow i miec sprawe ze sprzedaza glowy.

    100% RACJI

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    No coś w tym pewnie jest. Tyle, że do tego co napisales dostosowalbym raczej cene 63-65 a nie 59900 :)

    A wracając do tematu to zapytałem ile auto jest warte, a nie za ile wystawić, żeby się "nie bujać następnych kilka lat".

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    Dzięki panowie za wszystkie opinie :) każda, nawet kontrowersyjna jest dla mnie cenna :)

  8. #8
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    E65 od euro mi sie podoba bo jest po lifcie i shadow

  9. #9
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Ja nie wiem jak mozna kupić przedliftowe e65 a longu już nie wspominając...;) Nie chce nikogo oceniać ani nic bo to trochę na wyrost ale większość co bije pianę to po prostu na tę chwilę nie stać na e65 nawet za 25 tys. Dla mnie takie ''sranie w banie'' jest śmieszne jak kawały Karola z Familiady czyt. żałosne... Wielu posiadaczy e32 czy e38 nie ma pojęcia jakim autem jest e65/66 czy przed czy po lifcie więc ich wypowiedzi są dobitnym przykładem ''skakajacego gula''(posiadacze którzy biją pianę;) ). Każdy sprzedaje jak chce i za ile chce. Ja wystawię swoją za 40 to tez będzie źle... Dodam jeszcze że mi podobają się wszystkie auta BMW bez wyjatków ;)
    Ostatnio edytowane przez Jakub ; 01-09-2013 o 15:27

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  10. #10
    Początkujący Użytkownik Awatar Bimmer
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    31
    BMW
    e38 750 il
    Skąd
    Wrocław
    Każdy jeździ tym na co go stac ja szanuję każdego bez znaczenia czy ma e32, e34 czy cokolwiek. Istotne jest to jak dba o swoj samochód.
    Uśmiech wędruje daleko.

Podobne wątki

  1. Części Alpina E38, ile warte?
    Przez Arczi52 w dziale TUNING
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 12-03-2015, 18:59
  2. Bavaria C Professional RDS-ile warte?
    Przez Jakub w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 06-07-2012, 20:55
  3. ile warte sa stoliczki do e38
    Przez szczurek w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 08-05-2012, 20:09
  4. Jak by ktoś szukał ładnego e34 to chyba to jest warte uwagi!
    Przez Jakub w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 01-07-2010, 09:42
  5. Tyle 7er.pl jest warte....
    Przez LoOkas w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 28-11-2009, 23:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •