Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: INPA Błąd skryptu i błędy:

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    82
    BMW
    740i 2000r
    Skąd
    Pomorze

    INPA Błąd skryptu i błędy:

    Witam dzisiaj zacząłem zabawę z INPĄ ver 5.0
    Wszystko podłączyłem raczej OK, program spolszczyłem ( na angielskiej wersji nie miałem wypisanych nawet modeli aut - dziwne?)

    Posiadam BMW 740i e38
    Więc włączam Shidt + f9 - stare modele
    Potem wyszukuję E38
    Wchodzę w obojętnie jaką opcję to wywala mi błąd skryptu, pokazany na obrazku poniżej.
    Error Compiling script file!

    Chciałem się dowiedzieć jakie błędy mam i co oznaczają.










  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    46
    BMW
    e38
    Skąd
    mazowieckie
    podgraj stare pliki językowe i powinno działać.
    To spolszczenie może być do innej wersji programu.

  3. #3
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    Miałeś angola, więc wróć do angola. Nie kombinuj na początku. Weź to na spokojnie.

  4. #4
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Na początek to sprawdź czy w folderze inpa->sgdat masz w ogóle pliki. Jeśli tak(jeśli nie to tym bardziej), to dograj pliki z nowszego spdaten.
    Albo brakuje Ci plików, albo masz źle skonstruowany plik z opcjami(komenda odwołuje się do pliku, którego nie ma)
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    82
    BMW
    740i 2000r
    Skąd
    Pomorze
    Przeinstalowałem INPA - chcąc zachować wersje angielską.
    Tylko wtedy mam funkcje F1 information i F2 script nie ma listy modeli samochodów.
    Jak znowu wgrałem spolszczenie to pojawiły się modele samochodów no ale znowu błędy skryptów.

    Jutro (jak znajdę czas) postaram się ściągnąć inną wersje INPY może coś skopane mam.

    PS. dzisiaj kolejna "usterka" naprawiona progi boczne zaczepione poprawnie na zatrzaski, w sobotę może zainpregnuje i pomaluje miejsca zardzewiałem Hameraidem xD
    Jeszcze tylko żeby nie było problemów z odpalaniem - być może ten czujnik wałka rozrządu i autko zacznie mi się podobać.

  6. #6
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    Wymień czujniki i po sprawie.

    Własnie grzebanie to przyjemność ;)

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    82
    BMW
    740i 2000r
    Skąd
    Pomorze
    No może i (czasami) przyjemność ale jak czas leci. Teraz taki próg wymontowałbym w 5 - 10 min, a wczoraj wymontowywałem z 2h.

    Ciekawi mnie jeszcze co się znajduje zaraz za lewym (od kierowcy) progiem i przy samym kole przednim. Od tłumika coś chyba. Zdjęcia porobiłem no ale w pracy jestem i nie mam teraz jak wrzucić.

    A odnośnie czujnika to już zamówiony ori za 400 stówki.
    Ostatnio edytowane przez Lolo2 ; 29-08-2013 o 11:23

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    82
    BMW
    740i 2000r
    Skąd
    Pomorze
    Witam;

    Znowu bawiłem się inpą inna wersja - od Mr. Love po instalacji zrobiłem aktualizację no i dalej problemy.

    Jeżeli wchodzę w jakąkolwiek opcję to wyskakują błędy (zał.3 i zał.5), trzeba klikać kilka razy enter zanim znikną. Po kilkudziesięciu sekundach znowu błędy się pojawiają.
    Pomimo błędów udało i się wejść w niektóre opcję, np. udało mi się wyświetlić błędy silnika (błąd camshaft control) oraz je usunąć. Natomiast nie udało mi się usunąć inspekcji oleju, zero reakcji w programie na przyciski reset - zapewne przez powyższy błąd.

    Ktoś wie co zrobić aby INPA działała poprawnie, co nie tak zrobiłem?
    Instalowałem na Win XP według:
    http://moteo.pl/forum/Instalacja-pro...erfejs-USB-317





    Kolejna sprawa wyświetliłem błędy odnośnie czujników PDC palą się błędy wszystkich 8 czujników. Czy to możliwe żeby wszystkie były padnięte? Na stacji diagnostycznej powiedział mi koleś że niektóre działają (metoda zbliżenia ręki do czujnika) Próbowałem wyłączyć PDC w Inpie no ale się nie udało. Żadne opcje Sound OFF nie działają.

    Następna sprawa - po wgraniu spolszczenia Mw.Love nie włącza mi się telefon, w ogóle się nie zapala. Jak go włączyć uruchomić? Jakaś opcja w Inpie pozwoli mi sprawdzić czy tel jest aktywny?

    Kolejna sprawa kupiłem czujnik wałka rozrządu raz wmontowałem go z lewej strony - błąd dalej był, potem zamontowałem go z prawej strony błąd dalej się pojawia. Czy to możliwe aby 2 czujniki padały? Czy może szukać winy gdzie indziej?

    Jak sprawdzić jaki mam soft w komputerze - navi? Opłaca się aktualizować ten soft? Są jakieś korzyści z tego?

Podobne wątki

  1. błędy E38 INPA
    Przez KAMILOS w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 20-07-2013, 17:08
  2. [silnik] m62b44 nierówna praca błędy INPA
    Przez ruti w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-03-2013, 20:46
  3. [diagnoza] Błędy - INPA - E38 740i
    Przez neonunit w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-02-2013, 20:34
  4. [elektronika] błędy w INPA
    Przez e4r5t w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 22-03-2012, 20:19
  5. [diagnoza] Inpa, błędy do przetłumaczenia :)
    Przez lockbud w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-06-2011, 20:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •