Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: [19] Star spoke 128 -

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    610
    Cytat Zamieszczone przez olejus
    ET 45 to chyba lekko dyskwalifikuje te fele :D ale cena dobra i ładne
    nie wiem jaka to ma szerokosc - jesli taka jak w oryginale (czyli 8 i 9,5 cala) to dolozyc dystanse na przod 30 mm i 20 mm na tyl i bedzie gralo... ale pewnie maja taki sam rozmiar przod/tyl - pytanie tylko jaki?

    oryginalne napewno nie sa - jak sie tak dokladnie przyjrzalem to widac ze sa minimalne roznice w ksztalcie miedzy nimi a oryginalami - w zwiazku z tym cena raczej nieciekawa - na Allegro podrobki 19-tek do BMW kosztuja po 2600zl za komplet (nowki) - nawet jesli zalozyc ze beda na tyle dobre ze nic sie z nimi nie stanie, to i tak cena 500zł za sztuke bylaby maksem jak dla mnie za uzywki...

  2. #12
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    mega





    Pić trzeba ! Jeść można !

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    610
    taka bede mial za 8 lat, tyle ze w dieslu 3.0 ;D mega dobrze wyglada na tych felach, chociaz w wielorybie nie za bardzo widac ze to 21 cali... ale pewnie na zywo jest lepiej ;)

  4. #14
    7ka
    Gość
    oj jest jest ;)

  5. #15

  6. #16
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    950
    BMW
    e38 750iL, e66 750iL :)
    Skąd
    Tychy, Śląsk
    a skąd to wiesz??

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    610
    to mnie troche zagiales Kronos :D wyszedlem z zalozenie ze oryginal, bo wygladaja dokladnie jak oryginal (tamte chromowane co wczesniej wrzucalem mialy subtelne roznice), poza tym podrobek (czyli uniwersalnych felgi) nie robi sie z takimi dziwnymi ET - (prawie) zawsze sa albo pelne dziesiatki, albo piatki (bo to az tak dokladnie co do milimetra nie musi byc)

    ale nie spojrzalem dokladnie w katalog felg i okazuje sie ze wymiary tylu sa katalogowe, ale przod jakis dziwny... ori ma 8 cali i ET 20, a tu jest 8,5 i ET 18... hmmm albo sie gosciu pomylil, albo to jakies bardzo nietypowe podrobki... ja raczej obstawiam to pierwsze, ale kto wie...

    w kazdym wewnatrz jest zawsze odlana nazwa producenta...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •