Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 55

Wątek: [mechanika] Ubytek płynu chłodniczego

  1. #11
    7ka
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Jey
    Jakieś przypuszczalne koszty naprawy sugerujecie?
    zadzwon do poprzedniego wlasciciela to ci powie ;)

  2. #12
    Cytat Zamieszczone przez 7ka
    zadzwon do poprzedniego wlasciciela to ci powie ;)
    Chyba ze abonent czasowo ............ :x :o
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  3. #13
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    I na 100% Ci powie :) Oby jednak okazało się nie to co On nawet myślał ,a jakiś wyciek i twoja wada wzroku ,że nie zauważyłeś lub parkowałeś na trawniku :)

  4. #14
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,881
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    niechcem byc niemily ale ja mogles kupic auto gdzie ktos ci powiedzial ze rok temu byl robiony kapitalny silnika??? niewiem jak inni ale jak juz cos bylo robione to raczej zostaje taki niesmak i wzrasta czujnosc o 10000000000000000%

  5. #15
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Wody ubywa zarówno podczas jazdy na benzynie i na gazie?

    Poza tym czy węże są twarde, miękie... Czy z nawiewu leci gorące powietrze? Jaką temperaturę ma reduktor?

    Może cały czas jest problem z zapowietrzonym układem, wtedy nie będzie dobrego chłodzenia i może trochę płynu wywalić.

    Przede wszystkim czy w układzie jest odpowiedni płyn, może wcześniej była woda? Zagotowała się, wywaliło ją podczas jazdy i potem jej brakło i się zapowietrzył ;)

    Zasadniczo takie ubytki płynu chłodniczego mogą mieć mnóstwo przyczyn. Na początek spróbowałbym zalać układ dobrym płynem, porządnie odpowietrzyć i dopiero wtedy diagnozować. Nawet te 100 zł wydane na ten płyn to śmieszna kwota w porównaniu do roboty głowic w V12

    No i napisz jeszcze co to za remont był robiony rok temu, co było wymieniane i dlaczego...
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  6. #16
    Vip Vip Awatar max mt
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,156
    BMW
    E38 735iA i E39 530d
    Skąd
    Koszalin
    Zobacz na świecach jak pisze sylwek7, nie pamiętam dokładnie koloru, ale chyba czerwonawy, poprawcie mnie jak się mylę. Będą się różnić od pozostałych :? Szkoda, że teraz to wyszło, a nie przy kupnie. Współczuje wiem jak to jest, zmieniałem dwa razy w swoim życiu uszczelkę pod głowicą. Ehh ... 8/

  7. #17
    A jest tam jeszcze gaz? Nie znam auta, poniewaz nie bylo nawet prezentacji ani wzmianki w przedstaw sie i swoja siudemke...
    Poza tym jak wywali plyn (a nawet wode) to przez korek, a mysle ze 5 litrow wywalone przez korek da sie zauwazyc.
    Rwij kolego swiece.... i poloneza czas zaczac!!
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    170
    BMW
    750iL individual 97r.
    Skąd
    Poznań
    szkoda że tak ci sie przytrafiła nowa przygoda z 750 swoją drogą to ja bym nie ruszył auta wiedząc że miał kapitalny remont silnika w tym roczniku aż strach pomyśleć kto zarżną taki motor co oni z nim robili??
    Obyś nie miał z nim więcej kłopotów i skarbonki zamiast auta czego ci nie życzę
    Jedz jak najprędzej na diagnozę co się stało i posłuchaj sylwka7

    Pozdrawiam

  9. #19
    7ka
    Gość
    no nic...wspolczuje ci

    jak kupowales to nic nie pisales ze auto mialo remont silnika :? ...ba nawet mowiles o jakis rachunkach przez ostatnie dwa lata z tego co pamietam...zajrzyj tam co ten gosc robil moze cos ci zaswita..

    czekamy w takim razie na jakies wieksze info w tej sprawie... ;)

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    na pocieszenie dodam ze nie kazde wycieki da sie tak latwo zauwazyc:) mi ucieka przez te "kolanko" gdzie weze wpadaja do silnika ;-) plynu o wiele mniej ubywa jak kolega pisze.. ale ogolnie tez ciezko w ogole to zauwazyc:)

    jesli pisze ze nei wie gdzie szukac, moze mila niespodzianka bedzie jak znajdzie wyciek!!:)

    powodzenia! :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •