Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Nie wiem co robić Prosze o pomoc

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    503
    BMW
    E65 3.0 D
    Skąd
    Szczecin

    Nie wiem co robić Prosze o pomoc

    Dzisiaj na parkingu prywatnym przed domem , sasiad pierdzielnal mi w bok auta i uciekl. Mam wbita prawa tylna lampe i blotnik przy wlewie benzyny. Sa kawalki srebrenj farby z jego samochodu. Jest jednak problem . Sasiad wywiozl auto i wyjechal z domu. Podejzewam ,ze pojechal wyklepac zniszczenia i nie wroci dopoki nie odbierze auta. Co moge zrobic w takiej sytuacji? Czy pobierac jakies kawalki jego lakieru z mojego auta? Nie mam zadnego swiadka , ale tylko 1 osoba ma srebrne auto u mnie na parkingku i akurat tego auta odziwo dzisiaj nie ma zaparkowanego. Jakies pomocne pomysly ?

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    145
    BMW
    e66 745LI 2003r
    Skąd
    Pieńsk
    Pewnie na pogotowiu ratunkowym ci nie pomogą ale Policja to raczej od takich zdarzeń to chyba jest?

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    503
    BMW
    E65 3.0 D
    Skąd
    Szczecin
    Policja twierdzi ,ze jak nie znajde sprawcy to oni mi nie pomoga. Tyle dostalem informacji od nich.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    116
    BMW
    e65
    Skąd
    PL
    Sprawce masz, znajdz tylko świadka. Zebysmy sie zrozumieli - kandydata na świadka.
    A auta sąsiada poszukaj może po lakierniach ;D
    Fatalnie się rzeźbi w aluminium, także współczuje. Uszkodzeń nie widzialem, ale mam nadzieje, ze wycinac poszycia nie bedzie trzeba tej ćwiartki.
    Ostatnio edytowane przez gizmo07 ; 21-08-2013 o 22:03

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    379
    BMW
    f01
    Skąd
    Poznań
    Cytat Zamieszczone przez gizmo07 Zobacz posta
    Sprawce masz, znajdz tylko świadka. Zebysmy sie zrozumieli - kandydata na świadka.
    A auta sąsiada poszukaj może po lakierniach ;D
    Fatalnie się rzeźbi w aluminium, także współczuje. Uszkodzeń nie widzialem, ale mam nadzieje, ze wycinac poszycia nie bedzie trzeba tej ćwiartki.
    E65 ma tylko maskę i przednie błotniki z aluminium tak że z tyłem nie ma co straszyć kolegi bo tam nie ma aluminium.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    116
    BMW
    e65
    Skąd
    PL
    lol, Audi A8 mialem cale z aluminium, myslalem ze w aucie tej klasy to standard...
    Dobrze wiedziec, biegne zatem rano z antena na magnes od CB radia:D

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    379
    BMW
    f01
    Skąd
    Poznań
    Audi tak ale E65 nie

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    503
    BMW
    E65 3.0 D
    Skąd
    Szczecin
    Powiem wam ,ze masakrycznie wkurzajaca sprawa , czlowiek idzie po piwo bo mecz w tv , a tutaj biala dziura w boku auta , gdzie na czarnym lakierze widac to z kilometra .zastanawia mnie tylko to ,ze sasiad ma carisme w wersi kombi i w jaki sposob mam uderzoną lampe i na wysokosci wlewu blotnik , a zderzak jest nietkniety?

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    379
    BMW
    f01
    Skąd
    Poznań
    Czyli mało prawdopodobne by to osobówka ci zrobiła, a może jakiś dostawczy zawracał manewrował i zawadził ?

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    503
    BMW
    E65 3.0 D
    Skąd
    Szczecin
    No wlasnie nie bardzo mial jak bo tam nie ma jak wjechac dostawczakiem , ale wysokosc uderzenia by wskazywala na to ,ze to wieksze auto bylo , z wypytania sasiadow wiem ,ze zadne wieksze nie wjezdzalo .Poza tym farba ma ewidentnt kolor srebrny , a wiekszosc dostawczakow jest przewaznie biala , albo cos w tym stylu . Jak przyjechala policja to mieli Ducato i nawet takim ducato tak wysoko by nie siegneli to musialoby byc cos na styl Stara zeby to wchodzilo w rachube , ale podobno zaden taki woz tam nie wjezdzal. SZkoda ,ze nie ma monitoringu. Z drugiej strony jakby to byl dostawczak to bym mial wieksze zniszczenia , a dziura jest wielkosci dłoni , jakby ktos wzial mlot i pieprznal mlotem tak to wyglada. Ha jest monitoring na orliku kolo mojego domu , modle sie zeby dzialal bo chyba obejmuje parking tez i jutro mam nadzieje zobacze mniej wiecej jak to wygladalo
    Ostatnio edytowane przez Riki ; 21-08-2013 o 23:29

Podobne wątki

  1. [elektronika] LOGIC 7 w e65 nie działa, co robić ?
    Przez Simon w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 05-11-2012, 09:15
  2. Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 22-12-2009, 22:27
  3. nie wiem czy było ale dawno tak się nie uśmiałem<hahaha&g
    Przez Dzuda w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 16-11-2008, 17:17
  4. [ pozostale] Słabnie! nie ma mocy. co robić?
    Przez gaga74 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 06-08-2008, 09:07

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •