Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33

Wątek: Kilka pytań początkującego - problem z odpalaniem

  1. #31
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    82
    BMW
    740i 2000r
    Skąd
    Pomorze
    Już zamówiłem oryginalny z bmwstore, na razie jeden zobaczymy czy mam szczęście. Drugi nie wiem jak wygląda i nie mogę znaleźć jego numeru części.
    Dodatkowo kupiłem już Uszczelkę i filterek miski olejowej od skrzyni biegów tylko kurna przysłali nie ten. Będę teraz musiał wymieniać. Pech chciał że muszą być też 2 rodzaje misek olejowych.

    Inne pytanko, w tygodniu rozkręcałem próg boczny aby naprawić zatrzaski i zauważyłem że jest w 3 miejscach rdza. Czym to najlepiej pomalować? Hameraidem styknie? Jest to narożnik progu i w 2 miejscach gdzie są jakieś otwory. Reszta zdrowa żadnej rdzy.

    A jeszcze inne pytanko co to może być że po przejechaniu co najmniej 30km zawieszenie zaczyna piszczeć i skrzypieć - przednie. Muszę przejechać co najmniej 30km!!! Jak przejdę 25 to nie będzie piszczeć. Gdy zatrzymam auto i zacznę nim bujać to też skrzypi. Po 30 minutach stania, gdy autko ochłonie to przestanie skrzypieć. Byłem już na kanale smarowałem olejem chyba wszystkie możliwe przeguby ale nic nie dało.

  2. #32
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    1,085
    BMW
    e38 2001r M62TUB44 + LPG
    Skąd
    Warszawa
    hamulce może przesmaruj ;-) może to one piszcza ;) ...sorry nie mogłem się powstrzymać :-P

  3. #33
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    82
    BMW
    740i 2000r
    Skąd
    Pomorze
    Witam ponownie;

    Zamontowałem nowy czujnik wałka rozrządu ale nic nie dało, dalej na impie pojawia się ten sam błąd. Raz zamieniłem go za lewą stronę a raz za prawą. Teraz nie wiem czy jest szansa aby dwa czujniki były rąbnięte? Albo czy jest jeszcze coś innego co daje takie same objawy?

    Przypomnę:
    Auto kręci i nie chce zapalić, natomiast przy drugiej próbie zakręci od razu (tak jakby nie dostawał sygnału - Zapal auto-), problem tej pojawia się raz na jakiś czas, średnio co 15 odpalenie. Dodatkowo auto potrafi zgasnąć podczas jazdy (zdarza się to raz na kilka dni). Na Inpie wyskakuje poniższy błąd.



    Co polecacie? Jakieś propozycje?


    Czy macie też problem z odpadaniem farmy z "trzymaków" lusterek? Strasznie odpada ta farba, łuszczy się. Jakiś ciekawy sposób macie na to? Czy pomalować to jakimś zwykłym Sprayem w kolorze auta? (oczywiście po wcześniejszym wyczyszczeniu).

Podobne wątki

  1. [E38] Kilka pytań
    Przez MaddoxX w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-06-2013, 17:47
  2. Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 16-02-2011, 18:46
  3. Kilka pytań o OBC
    Przez lockbud w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 11-01-2011, 09:45
  4. Kilka pytań 735
    Przez cayetan w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 26-12-2010, 12:01
  5. Dość duży problem początkującego fana BMW
    Przez thematt w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 12-11-2010, 09:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •