Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: [e32] 735 i ASC nich funktioniret

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    225
    BMW
    szukam znów....
    Skąd
    Wrocław

    [e32] 735 i ASC nich funktioniret

    Wyjechałem z przeglądu i po przejechaniu 50m zapaliła się informacja jak w temacie i zapaliła sie kontrolka ABS.
    Jak sie zatrzymałem to zobaczyłem że przy lewym kole luxno wisi gruby przewód z dwoma cienikim przewodzikami czy to od czujnika ABS????

    Czy to może byc przyczyna rozłączenia ASC???

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Tak,urwał się czujnik ABS,kup nowy,ABS i ASC będzie znowu działać.Pewnie diagnosta,coś niedobrego zrobił :(

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    225
    BMW
    szukam znów....
    Skąd
    Wrocław
    dzięki kolego.... i tak musze go podpiąc pod komputer gdyż wolę sprawdzić dokładnie czy któryś jeszcze nie szwankuje może jeszcze któryś ma dosyć :)

  4. #4
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Będziesz wiedział ,ze jakiś inny czujnik pada - jak padnie bardzo rzadko jest tak ,że będziesz wiedział ,że już się czujnik kończy ... chyba jedynie jak jakimś fartem wielkim na chwilę się zawiesi i komp złapie stały błąd - wtedy masz szanse na znalezienie problemu

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    225
    BMW
    szukam znów....
    Skąd
    Wrocław
    no problem to ja mam dopiero teraz.....

    Wpadłem w dziurę i na 17" felgach raczej odczułem to na kręgosłupie i co... i wszystko po tym zaczęło działać..... teraz to mam problem gdyż podłączenie do komputera nic mi nie da.
    gdzie szukać teraz mam???? kolejnej dziury??? :/ po za tym przy ekstremalnym skręcie kół w lewo czy w prawo i przy przyhamowaniu czuje pod pedałem chrupanie ABS-u z informacją że zadziałał ASC... tak ma być :razz: ???? what the fu.k???

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •