Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: Klapa bagażnika/zamek/czuknij

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    16
    BMW
    750i E38 '97 M-pakiet
    Skąd
    Wałbrzych

    Klapa bagażnika/zamek/czujnik

    Witam,

    Coś mi się popsuło w klapie bagażnika, mam opcję z dociąganiem (mimośród dociąga), nie mogę otworzyć bagażnika raz na jakiś czas, ani z kluczyka, ani z pilota... obczaiłem że, jak mam otwartą klapę i wciskam palcem zamek w klapie, to światełko gaśnie i mimośród na dole obraca, jak otworzę palcem zamek to światełko się zapala a mimośród się obraca bo myśli że trzeba otworzyć klapę, problem jest na klapie zamkniętej... ale na zamkniętej nie mam jak sprawdzić... ale okazało się że na lekko odchylonej (około 5 cm) tak żeby włożyć palce do zamka, też już nie działa, otwieram/zamykam zamek a mimośród nie kręci (zamkek nie podaje sygnału że zamknięty), tak jakby zależało to czy działa czy nie od położenia klapy, teraz pytanie najważniejsze, czy jest tam jeszcze jakiś czujnik dodatkowy położenia klapy w klapie?, jakaś kulka etc? bo jeśli nie ma dodatkowego czujnika to pozostają kable idące z klapy, które przy klapie w pozycji prawie zamkniętej/zamkniętej nie działają poprawnie, tzn. mają przerwę.

    E38 750i

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez BOSS ; 22-08-2013 o 09:25 Powód: nie poprawia tytułu na grupie mimo zmiany w edytorze

Podobne wątki

  1. Złosliwa klapa bagażnika???
    Przez radosss88 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 06-09-2010, 19:12
  2. [ blacharka] Klapa bagażnika
    Przez ZDR666 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 18-04-2008, 19:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •