Cytat Zamieszczone przez kruger32 Zobacz posta
a dla mnie cena nie jest żadnym wyznacznikiem samochód kupiony w kraju za jakieś 5/6 stówek jak ktoś dostał 500 kawałków w plecy widocznie go na to stać i czy popchnie go 10/15 kawałków drożej po prostu mu zwisa:p auto jak najbardziej godne oglądnięcia zaczął bym od vinu cena na tyle atrakcyjna że nawet w przypadku miny samochodu pozbędziesz się dość szybko :D

Ludzie jak tak czytam posty Twoje i Ratovnika to się zastanawiam na jakim wy k.. świecie żyjecie???

jakie łatwo pozbędziesz się auta??? chłopie to 6 l motor w PB Ty wiesz ile się takie auto sprzedaje???
tu wszystko co pali 6l/100 km i więcej to masakra a taka 6 l bryka to 25l i więcej łyka na dzień dobry a jak jest coś walnięte to koszty ogromne bo wszystko praktycznie razy 2 a wy o blacharce gadacie jak by to było najważniejsze

Zastanówcie się proszę czasem co piszecie bo napiszecie jak Ratovnik brać nie żałować chłop to kupi i się wp... na minę jak nie wiem

Piszecie że CENA nie jest wyznacznikiem auta - ale moje to po cenie oceniali co niektórzy, na oczy mojego auta nie widząc - ŚMIECH ŻENADA i nic więcej :D

Jak by się dało e65 za 10 tys byście chcieli kupić i żeby było najładniejsze i najlepsze - wybaczcie ale nie wierze w okazje cenowe i td