Witam,jest to mój pierwszy wątek więc z góry sorry za wszelkie błędy w opisie problemu.Starałem się znaleźć wątek,który pasowałby do moich objawów lecz nie znalazłem. mianowicie:
bmw e65 po lifcie 2005 rok posiadane ponad 2 lata 730d.
PROBLEM zaczął sie jakis czas temu,podczas normalnej jazdy,niezależnie czy to podczas wysokich czy niskich obrotów,prędkości, na idealnej czy nie idealnej nawierzchni jest nagły sygnał dżwiękowy (gong)następnie zaświecają się wszystkie możliwe kontrolki na desce rozdzielczej,które mrugają.
po wciśnięciu back (na pokrętle)wszystko jest ok przez nieokreślony czas.może się to włączyć za 5 kilometrów a czasami dopiero za 500km ponownie.
nadmienić chcę że samochód od strony mechanicznej podczas tego "błędu" działa bez zarzutów.samochód oddałem do gościa,który się zajmuje głównie bmw,skasował mi inne błędy dotyczące czujników parkowania,problem kierunkowskazów itd było ich dość sporo jednak nie było tego o którego mi głownie chodziło.po odebraniu samochodu i jeździe próbnej wyskoczył wyżej opisany błąd,natychmiast wróciłem aby podpiął samochód ponownie po czym pokazały się różnego rodzaju błędy na poszczególnych sterownikach.jako że nie znam się na tym nic to nie mogę dokładnie opisać ich nazw.z tego co zobaczyłem to pisało kilka razy power changer czy coś tam.

proszę o pomoc,może ktoś miał podobny problem ponieważ nie chce komuś płacić za coś co niby zrobił a nie zrobił jeszcze raz