Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 80

Wątek: BMW E65 760i

  1. #51
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    678
    BMW
    e65 730d :)
    Skąd
    Bydgoszcz / Flensburg
    NIC DODAC NIC UJAC. "Kondi" wyjasnil sprawę bardzo jasno :) Piwo dla Ciebie :kufel:

  2. #52
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez Smoku Zobacz posta
    NIC DODAC NIC UJAC. "Kondi" wyjasnil sprawę bardzo jasno :) Piwo dla Ciebie :kufel:
    X 298348 :D:p
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  3. #53
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    Racjonalne podejście do tematu:)

  4. #54
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    379
    BMW
    f01
    Skąd
    Poznań
    Też uważam że kolega Kondi wyjaśnił temat dogłębnie popieram.

  5. #55
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    493
    BMW
    brak
    Skąd
    podkarpacie
    Cytat Zamieszczone przez tedi Zobacz posta
    Też uważam że kolega Kondi wyjaśnił temat dogłębnie popieram.
    a ja sie nie zgadzam z polowa rzeczy. Niepotrzebnie kreowany jest jakis mit ze jak kupie bmw 745 za 40 tys to bedzie ok, ale jak 760 bedzie kosztowac 40 tys, to trzeba miec od razu 60 tys na naprawy. To jakis bełkot! Na pewno czesci sa inne niz pozostalych modelach i sa oczywiscie drozsze, trudniej znalezc mechanika, ALE nie kazde 760 to od razu na dzien dobry trup w ktorego trzeba ladowac kase! Dlaczego ktos ma nie myslec o uzywanym 760? Od razu wszyscy musza isc do salonu kupic nowe bo inaczej nie podolaja finansowo z utrzymaniem starego auta? co za bzdury... jak sie komus trafil awaryjny egzemplarz albo wyekspoloatowany to pewnie trzeba cos wymienic ale nie wymienia sie calego auta, nie popadajmy w skrajnosc piszac ogolnie o 760, to jest normalne auto!

  6. #56
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    Cytat Zamieszczone przez bmw Zobacz posta
    a ja sie nie zgadzam z polowa rzeczy. Niepotrzebnie kreowany jest jakis mit ze jak kupie bmw 745 za 40 tys to bedzie ok, ale jak 760 bedzie kosztowac 40 tys, to trzeba miec od razu 60 tys na naprawy. To jakis bełkot! Na pewno czesci sa inne niz pozostalych modelach i sa oczywiscie drozsze, trudniej znalezc mechanika, ALE nie kazde 760 to od razu na dzien dobry trup w ktorego trzeba ladowac kase! Dlaczego ktos ma nie myslec o uzywanym 760? Od razu wszyscy musza isc do salonu kupic nowe bo inaczej nie podolaja finansowo z utrzymaniem starego auta? co za bzdury... jak sie komus trafil awaryjny egzemplarz albo wyekspoloatowany to pewnie trzeba cos wymienic ale nie wymienia sie calego auta, nie popadajmy w skrajnosc piszac ogolnie o 760, to jest normalne auto!
    Zgadzam sie z ta wypowiedzia w 100%, w moich tematach tez ludzie na sile chcieli pokazac jaki to ja wielki bląd popelnilem kupujac tanie, uszkodzone E38 V12 bo zaraz trzeba bedzie tyle rzeczy powymieniac itd.To jest kompletna bzdura, jak padnie cos to padnie raz i nie bedzie sie tego wymieniac co tydzien tak jest z kazdym silnikiem, a te czesci od V12 sa na tapecie bo sa drogie i sie o nich wiecej mowi im mniej cylindrow tym koszta nizsze.Wiadomo to nie sztuka kupic, a potem dziadowac.Tylko, ze takie naprawy beda odlozone w czasie i mysle, ze bedzie sie to dalo zniesc.Wiadomo jak sie bedzie jezdzic na codzien to moze byc uciazliwe-klepiac mnostwo km miesiecznie cos moze szybciej pasc(auto ma juz swoje lata), ale czlowiek decydujacy sie jezdzic takim autem na codzien ma chyba odpowiedni zapas gotowki aby zrobic wszystko na czas, a do takiej jazdy raz na jakis czas czy jako drugie auto to mysle, ze jesli ktos chce auto z takim silnikiem i jest swiadom kosztow to czemu nie.Takie jest moje zdanie

  7. #57
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    379
    BMW
    f01
    Skąd
    Poznań
    Cytat Zamieszczone przez bmw Zobacz posta
    a ja sie nie zgadzam z polowa rzeczy. Niepotrzebnie kreowany jest jakis mit ze jak kupie bmw 745 za 40 tys to bedzie ok, ale jak 760 bedzie kosztowac 40 tys, to trzeba miec od razu 60 tys na naprawy. To jakis bełkot! Na pewno czesci sa inne niz pozostalych modelach i sa oczywiscie drozsze, trudniej znalezc mechanika, ALE nie kazde 760 to od razu na dzien dobry trup w ktorego trzeba ladowac kase! Dlaczego ktos ma nie myslec o uzywanym 760? Od razu wszyscy musza isc do salonu kupic nowe bo inaczej nie podolaja finansowo z utrzymaniem starego auta? co za bzdury... jak sie komus trafil awaryjny egzemplarz albo wyekspoloatowany to pewnie trzeba cos wymienic ale nie wymienia sie calego auta, nie popadajmy w skrajnosc piszac ogolnie o 760, to jest normalne auto!
    A ja się nie zgadzam że uznałeś moją wypowiedź za anty 760 bo moja opinia tyczyła się że kolega Kondi wyraźnie rozjaśnił jakie mogą być koszta utrzymania takiego auta. Po za tym samochód jest do jeżdżenia i on ma mi wozić moje zacne cztery litery a nie stać w garażu a ja nie mam zamiaru jeździć jakimś wynalazkiem bo skoro kupiłem to nie po to by stał i kurz zbierał.
    W temacie wyraźnie był poruszony temat autora tyczący się pytania ile pali przyznasz że dziwne pytanie zadał kto kupując auto z dużym silnikiem zadaje sobie pytanie ile pali. Wiadomo że sporo więcej niż skoda 1,9 tdi .
    ps. Samochód z takim motorem jak 6 litrowa jednostka odpowiedź powinna brzmieć ile wleje tyle spali :p

  8. #58
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Guner
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    244
    BMW
    Audi A8 d3, 2003; BMW X5 3,0D 13'
    Skąd
    Lublin
    po mieście 4x wiecej niż fabia tdi i to zamyka temat ....a to tylko początek wydatków....

  9. #59
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    Co innego koszty MB a co innego koszty BMW :D

  10. #60
    Zaawansowany Użytkownik Awatar phdream
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    764
    BMW
    E38 740i 6M
    Skąd
    Olsztyn
    Cytat Zamieszczone przez tedi Zobacz posta
    ps. Samochód z takim motorem jak 6 litrowa jednostka odpowiedź powinna brzmieć ile wleje tyle spali :p
    i to jest bardzo prawidłowa odpowiedź.
    Jestem milo zaskoczony jak cadillac spali 12,a jak zeżre 20 to uznaje że to norma.

Podobne wątki

  1. [silnik] E65 760i - magia V12, ale dlaczego padają?
    Przez Zodiac w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 82
    Ostatni post / autor: 17-11-2013, 14:14
  2. e65 760i - Wodzisław Śląski - prośba o opinie !!:)
    Przez FCB w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 28-05-2010, 19:39
  3. BMW 760Li & 760i V12 Twin Turbo
    Przez tomcad w dziale Seria F01 / F02
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 19-05-2010, 14:33

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •