Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 80

Wątek: BMW E65 760i

  1. #31
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    493
    BMW
    brak
    Skąd
    podkarpacie
    co tam? :) nie było mnie jakis czas a tu taki fajny temat :)
    Link z ogloszenia nie dziala wiec nie wiem co tam za 760 sie sprzedaje, ale jak za 39 tys to na pewno bym sie zainteresowal. Posprawdzac bledy na kompie czy powaznych problemow nie ma, bo drobiazgi zawsze sa jakies do roboty, przewiezc sie... i jesli jezdzi to zaryzykowac i kupowac! W najgorszym razie mozna puscic troche z ceny i sprzedac za pol roku, odzyskujac znaczna wiekszosc pieniedzy, zawsze ktos sie skusi na taka cene. Niektorzy beda twierdzic zeby omijac takie auto szerokim lukiem bo sami borykaja sie ze sprzedaza jakiegos amerykanca czy golasa za 49 tys. ktory ma sie nijak do 760.
    Ja mowie 760 to jest to :) Koszty oryginalnych czesci zamiennych bywaja drogie, ale nie ma tak zeby sie co pol roku cos sypalo. Na przestrzeni kilku lat koszty ponoszone przeze mnie to w zasadzie zwykla codzienna eksloatacja, jestem bardzo zadowolony z auta. Osiagi nie sa jakies straszne - wystarczy porownac przyspieszenie z innymi jednostkami napedowymii i roznice nie sa jakies istotne. Istotna jest za to kultura pracy - 760 pracuje inaczej podczas jazdy, po prostu trzeba przejechac sie w ciszy i to poczuc. Tak jak zostalo to napisane posiadanie v12 jest pewnym uklonem w strone motoryzacji, jest radoscia z posiadania czegos co ma jakąś taką magię samą w sobie.

  2. #32
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    To jak, poszło to auto czy nadal dostępne?

  3. #33
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    222
    BMW
    bmw 740
    Skąd
    łódz
    Do bmw
    Troszkę masz racji, a reszta to co masz napisać skoro taki masz.
    BMW 760 używane są raczej niesprzedawalne, bo niby kto to ma kupić?
    Bogaty-kupi sobie nowy!! , a średnio zarabiający milośnik-chyba też nie, bo z głodu umrze.

    Ale jeśli kogoś w miarę stać to na pewno SUPER autko, bo jak już pisałem sam bardzo chciałem sobie taki kupić, a konkretniej od mojego bardzo bogatego sąsiada, który zresztą do dziś go ma i raz mnie przewiózł.

  4. #34
    Zaawansowany Użytkownik Awatar phdream
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    764
    BMW
    E38 740i 6M
    Skąd
    Olsztyn
    Cytat Zamieszczone przez BMW MANIA Zobacz posta
    Do bmw
    BMW 760 używane są raczej niesprzedawalne, bo niby kto to ma kupić?
    Bogaty-kupi sobie nowy!! , a średnio zarabiający milośnik-chyba też nie, bo z głodu umrze.
    Wg. mnie totalna bzdura! Umrze z głodu z powodu 6 litrow? Nie wiem dlaczego tak piszesz?!

  5. #35
    Zaawansowany Użytkownik Awatar PaweliGosia
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    454
    BMW
    S8 D2, W221 S500
    Skąd
    Bydgoszcz
    zważywszy ile tego jest na allegro to chętny się zawsze znajdzie. Mnie też jara ten silnik dla samej radości jego posiadania i tyle.

  6. #36
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez bmw Zobacz posta
    Istotna jest za to kultura pracy - 760 pracuje inaczej podczas jazdy, po prostu trzeba przejechac sie w ciszy i to poczuc.
    Nie zgadzam się. Jeśli chodzi o kulturę pracy i wyważenie to silnik V8 zawsze będzie pod tym względem lepszy od V12, dotyczy to każdego auta.

  7. #37
    Doświadczony Użytkownik Awatar prezE32s
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,899
    BMW
    Było 750iA, A8 4.2 D2 FL, Phaeton 3.2 V6, E270CDi W211 Avantgarde, jest: Phaeton 5.0 V10 TDi
    Skąd
    Chojnów
    V8 lepszy pod względem kultury i wyważenia? Chyba żartujesz!

  8. #38
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    Każdy ocenia po swojemu :)

  9. #39
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    Oczywiście, że V8 lepszy pod względem kultury wyważenia itp. To, że V12 ma więcej cylindrów nie oznacza że pracuje bardziej kulturalnie.
    V12 nie może być idealnie wyważony z prostej przyczyny. Mowa oczywiście o czterosuwach. Więc w V12 w jednym momencie masz 3 cylindry ssące, 3 sprężające, 3 pracujące i 3 wydychające. Jak to podzielisz na dwa rzędy, to zawsze Ci wyjdzie w jednym 1 cylinder, a drugim dwa... A w V8 zawsze jest po dwa. Dzięki temu wszelkie drgania znoszą się samoistnie. Za idealnie wyważone V12 można by uznać takiego dwusuwa... O ile ktoś by go zrobił :)

  10. #40
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    116
    BMW
    e65
    Skąd
    PL

Podobne wątki

  1. [silnik] E65 760i - magia V12, ale dlaczego padają?
    Przez Zodiac w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 82
    Ostatni post / autor: 17-11-2013, 14:14
  2. e65 760i - Wodzisław Śląski - prośba o opinie !!:)
    Przez FCB w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 28-05-2010, 19:39
  3. BMW 760Li & 760i V12 Twin Turbo
    Przez tomcad w dziale Seria F01 / F02
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 19-05-2010, 14:33

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •