Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Wątek: Coś tu chyba śmierdzi!

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez ArekLand
    Trzeba dobrze papiery obejrzeć - żona ma Golfa rocznik 93 rejestracja 94 ale o tym sprzedający powiedział nam jak jechaliśmy po kase do domu !!!
    No często sie to spotyka w autach z Niemiec, i niektórzy nawet sie nie kapną az do dnia rejestracji - ale masz łep to rejestruj z rocznikiem na przód :) Gorzej zepotem mogą być dziwne podejrzenia jak ktoś sprawdzi VIN :)

  2. #12
    Vip Vip Awatar casi123
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    311
    BMW
    e-38 750
    Skąd
    Gdańsk
    Zobaczcie to autko
    http://moto.allegro.pl/item464347820...t_150t_km.html
    To dopiero śmierdzi :razz: full opcja bez navi no i jakaś ta skrzynia dziwna :)
    750 miała tylko automat :D ,brak obszycia dechy skórką i chyba kiera nie taka :D(podobna jak w e-36) i brak pamięci foteli

  3. #13
    Vip Vip Awatar casi123
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    311
    BMW
    e-38 750
    Skąd
    Gdańsk
    Swoją drogą dziwne ,że po takim dzwonku jasiek nie odpalił ;D

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    120
    BMW
    żadne
    Skąd
    Dąbie
    Przecież ona ma deske rozdzielczą od seri 5 e39 :shock: 8/
    A kierka faktycznie od e36...

  5. #15
    Vip Vip Awatar max mt
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,156
    BMW
    E38 735iA i E39 530d
    Skąd
    Koszalin
    Cytat Zamieszczone przez casi123
    Zobaczcie to autko
    http://moto.allegro.pl/item464347820...t_150t_km.html
    To dopiero śmierdzi :razz: full opcja bez navi no i jakaś ta skrzynia dziwna :)
    750 miała tylko automat :D ,brak obszycia dechy skórką i chyba kiera nie taka :D(podobna jak w e-36) i brak pamięci foteli
    To jest zdjęcie BMW e39 z tą kierownicą od e36, na drugim zdjęciu widać kierownicę oryginalną z przyciskami :D Także wałek na zdjęciach :P

  6. #16
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa

    Re: Coś tu chyba śmierdzi!

    Cytat Zamieszczone przez w-jarek
    Auto stało przez 1,5 miecha u mnie pod blokiem na tym parkingu :D Niestety jak się pojawiła tak i zniknęła z parkingu .... Widziałem pare ogłoszeń jej w jakiś komisach ... Napewno ma jakieś nieścisłości w dokumentacji .... :hah:

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    120
    BMW
    żadne
    Skąd
    Dąbie
    Cytat Zamieszczone przez max mt
    Cytat Zamieszczone przez casi123
    Zobaczcie to autko
    http://moto.allegro.pl/item464347820...t_150t_km.html
    To dopiero śmierdzi :razz: full opcja bez navi no i jakaś ta skrzynia dziwna :)
    750 miała tylko automat :D ,brak obszycia dechy skórką i chyba kiera nie taka :D(podobna jak w e-36) i brak pamięci foteli
    To jest zdjęcie BMW e39 z tą kierownicą od e36, na drugim zdjęciu widać kierownicę oryginalną z przyciskami :D Także wałek na zdjęciach :P

    Faktycznie teraz tez zauważyłem... Na początku kolor nadwozia mi nie pasowal na tym zdjęciu gdzie widac deske rozdzielczą a potem sie dopatrzyłem oryginalnej kiery... hmm swoją drogą to ciekawe czemu wstawil fotke ze srodkiem od e39... :/

  8. #18
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Cytat Zamieszczone przez Sebek
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Cytat Zamieszczone przez EVAN
    Pewnie I rejestracja była w 1999 a gościu nie znając się na rzeczy wypisuje takie bzdury.
    Ja miałem auto z 1994 roku a I rejestracja była w !! 1997 !! więc w sumie auto mogłem sprzedawać jako rocznik 1997 :D
    Z tego co wiem to we FRancji/Włoszech liczy sie pierwsza rejestracja a nie produkcja... tylko my na to tak patrzymy, a w koncu jedyna różnica w tym wszystkim to potem cena auta :)
    Tym o to sposobem można auta odmłodzić i u nas rejestrować jako np 99 :) Nawet z autami z niemiec robią takie numery...

    Data produkcji to data produkcji a data rejestracji to data rejestracji - i wszedzie jest tak samo.
    A własnie nie - poważnie pisze, stąd czasami są jaja, juz sie spotkałem z tym ze dało sie wywnioskować date produkcji tylko po VIN bo w żadnych papierach tego nie bylo :) Właśne hmm chyba Włosi mają jakoś tak dziwnie w papierach namieszane, hmm popatrze w komisie znajomego czy stoi jakiś "włoch" i zerkne w papiery jak to wygląda z nimi i napisze..

    Ja tutaj mowie o faktach - chyba nie chcesz powiedziec ze auto wyprodukowane w 96 a zarejestrowane w 99 jest wyprodukowane w 99 ;D

    Problemem moga byc papiery danego kraju w ktorych wpisuje sie tylko date rejestracji a nie produkcji a polscy urzednicy przepisuja to na slepo.

    W niemieckiej karcie samochodu napisane jest dokladnie kiedy auto zeszlo z tasmy - a w briefie kiedy zeszlo z tasmy i kiedy zostalo zarejestrowane.

    Niestety karta samochodu - ktora otrzymuje sie przy zakupie nowego auta nie trafia najczesciej jako dokument do nastepnego wlasciciela.

    Ewenementem jest tez wypisywanie przez wielu sprzedawcow na Allegro - pierwszy wlasciciel, sprowadzone rok temu ....... (pierwszy w kraju i dziesieciu za granica ;D )
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  9. #19
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    dokladnie to zdjecie e39 taki bajerek dla niekumatych
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  10. #20
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Cytat Zamieszczone przez EVAN
    Pewnie I rejestracja była w 1999 a gościu nie znając się na rzeczy wypisuje takie bzdury.
    Ja miałem auto z 1994 roku a I rejestracja była w !! 1997 !! więc w sumie auto mogłem sprzedawać jako rocznik 1997 :D
    Z tego co wiem to we FRancji/Włoszech liczy sie pierwsza rejestracja a nie produkcja... tylko my na to tak patrzymy, a w koncu jedyna różnica w tym wszystkim to potem cena auta :)
    Tym o to sposobem można auta odmłodzić i u nas rejestrować jako np 99 :) Nawet z autami z niemiec robią takie numery...
    No ja małem auto z Włoch i było tam wpisane data produkcji 1994 i data I rejestracji -> 1997
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •