Link do ogloszenia: http://otomoto.pl/bmw-740-4-4-benzyn...C28641865.html

Mial bym ogromna Prosbe do Was chlopaki, min do osoby zaufanej ktora jest z miejscowosci Czechowice-Dziedzice.
Czy mogla by podjechac i obejrzec samochod i go sprawdzic dobrze ?
Lub czy ktos juz byl i ogladal powyzszy samochod ?

Zastanawiam sie powaznie nad tym samochodem ze wzgledu, na to, ze jego cena nie jest z gornej polki, ma wazne badania wraz z OC, oraz instalke LPG, przy czym wyglad zewnetrzny wyglada nie nagannie.

Targujac cene i kupujac sprawne auto zostalo by troche klockow na rozne duperela, w tym opony letnie plus felgi na zime i inne czesci do wymiany.

Z checią bym podbil tam ale jestem z Warszawy i nie chcial bym robic tyle kilosow po to by tylko sie przejechac, a mam mozliwosc wybrania sie w dalsza droge jedynie w weekend.

(Wiem, ze auto bylo juz omawiane lecz zadnych konkretnych informacji nie bylo,)
Zdaje sobie sprawe z pewnych niedociagniec widocznych nawet na foto min problem ze schowkiem, brak listw, pojawiajaca sie korozja na tylnej klapie.

Wazne dla mnie by karoseria pojazdu nie byla oblepiona w szpachli, poobdzierany lakier czy z widocznymi dziurami od rdzy oraz by silnik pracowal wporzadku lacznie ze skrzynia tak bym nie musial sie wstydzic/martwic wracajac nim 500 km.



Pozdrawiam J.