Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: a co sądzicie o tym e65

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BRIK
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    126
    BMW
    e38 tds & E65 745i
    Skąd
    KOSZALIN

    a co sądzicie o tym e65


  2. #2

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    Wedlug mnie E65 za 28 czy 30 tys zl to bedzie porazka.Sa tutaj osoby, ktore wystawiaja E38 w podobnych cenach, a i jak sami twierdza sa jeszcze jakies pierdolki do zrobienia.Te "full opcje" ktore pokazales to raczej maja podstawowe wyposazenie, do full opcji wiele im brakuje.Wszystkie, ktore podales maja wyczochrane fotele i zjechane kierownice oczywiscie przy przebiegu 200tys km.Moja rada jest taka, jesli dysponujesz kwota 30 tys zl szukaj E38 w ladnym stanie i bedziesz zadowolony.

  4. #4
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Szukasz widze aut w mojej okolicy. W każde z tych miejsc mam około 40km. Srebrna z Jarocina sprzedaje się już jakieś 2 lata, jak szukałem swojej to już się pojawiła. Ta z Pleszewa szału nie robi jedynie ta z Rawicza wygląda OK.

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  5. #5
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    @ BRIK

    za taka kasę kupisz e65 i drugie tyle w przeciągu pół roku będziesz musiał włożyć w doprowadzenie auta do stanu używalności i do jazdy, a nie na wizyty w warsztacie.
    A części do e65 nie są tak tanie jak do e38 i o wiele więcej elektroniki jest
    Nie wspominając już o tym że auta które pokazałeś to golasy czyli wyposażenie maja bardzo skromne - kupisz teraz OK a jak będziesz sprzedawał kto zainteresuje się autem ilus letnim z bardzo słabym wyposażeniem???
    Myśl do przodu a nie na krótka mete

    Tak jak pisze Impex za 28 tys zł to kupisz w miarę dobre e38 niestety na e65 to nie wystarczy i nie w sensie zakupu ( bo jak widzisz da sie kupić) ale w sensie późniejszej eksploatacji i utrzymania takiego auta w stanie minimum dobrym bez kolosalnych nakładów


    Ja bym odpuścił ale Ty zrobisz jak uważasz
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    678
    BMW
    e65 730d :)
    Skąd
    Bydgoszcz / Flensburg
    Nie ma się co czarować, szukając e65 za 30 tys, jeśli je kupisz to wrócisz na forum prędzej czy później i będziesz się zalil jakie to e65 jest zlo. Forumowicze wystawiają auto po 50 tys ( -+5 tys ) i to chyba o czyms tez swiadczy... pozdrawiam i powodzenia.. w szukaniu OKAZJI ZZA GRANICY -.-

  7. #7
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Ja tez myślałem nad sprzedażą swojej-mam ją już 2 lata a u mnie samochody tak mniej więcej długo są ... Natrafiłem jednak na dość duży problem..co kupić po e65... Każde inne auto będzie -mało wygodne, - mało reprezentacyjne,- małe ;) itd. Nie stać mnie na F1 więc póki co odpuszczam sprzedaż no chyba że bym sprzedał i kase trzymał i dokładał aby kupić coś sensownego. Powiedzcie mi kto rozsądny sprzeda auto za pół ceny weżmy np. moje e66. Od kupna zrobiłem uszczelniacze ( to czeka każdego) , wyeliminowałem większe mniejsze wycieki, olej miska w skrzyni silniku, zawieszenie przód świeże, słynnej rury nie robiłem bo w Kaliszu sprawdzili i była susza jak na pustyni i nie ruszali -najprawdopodobniej była już wymieniana.. Auto doprowadzone do stanu używalności. Mam je teraz wystawić za 30 tys?? Jak ktoś chce niech bierze za dobre 43tys -do neg ;) Po odliczeniu wszystkiego co zrobiłem wychodzi właśnie taka suma jak samochody które mają to co zrobiłem -->do zrobienia. To tylko kilka pozycji a mamy już dobre 10 tys zł a gdzie reszta jak trafisz na padake???
    Ostatnio edytowane przez Jakub ; 12-08-2013 o 14:36

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    379
    BMW
    f01
    Skąd
    Poznań
    Tak i za czas jakiś znajdziemy linki do tych że samochodów lub podobnych linki z jeszcze bardziej atrakcyjna ceną.
    Bo nabywcy w/w samochodów będą chcieli się czym prędzej pozbyć jako super okazyjny egzemplarz :p
    Lub czym prędzej wrócą na forum z prośbą o pomoc lub będą tu lamentować jakie to E65 słabe i do du...... jak to już nie raz pisano na tym forum.

    Dodam tylko że zakup super okazji najczęściej jest zakupem na raty pierwszą ratę płaci się przy podpisaniu umowy zazwyczaj kwota bardzo okazyjna. A kolejne raty płaci się często o nie ustalonej kwocie przy wizytach w warsztacie podczas usuwania nie dociągnięć lub naprawach tych których zaniedbał poprzedni właściciel.
    Wówczas zamiast cie cieszyć użytkowaniem samochodu tracimy czas na naprawy i nerwy zszargane że znowu coś się popsuło. pozdrawiam Tedi

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Hmmm.... Nic dodać ,nic ująć :)

Podobne wątki

  1. Co sądzicie o tym autku?
    Przez Simon w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 07-11-2012, 09:34
  2. [E38] Co sądzicie o tym longu?
    Przez Dziewon w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 18-01-2012, 19:46
  3. E32 - co o tym sądzicie?
    Przez Dj Snake w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 28-08-2010, 09:03
  4. Co o tym sądzicie?
    Przez Dj Snake w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-04-2010, 16:58
  5. CO O TYM SĄDZICIE
    Przez komando w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-11-2008, 21:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •