Strona 12 z 39 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 383

Wątek: [e32] Maciek-olsztyn-e32-m30b35iA

  1. #111
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Ameryki nie odkryłeś pisząc że znacznie spada komfort jazdy obniżonym autem.Każdy kto robi taki zabieg liczy się z tym.Jedno z drugim w parze nie idzie i nie od dzisiaj o tym wiemy.

  2. #112
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda
    Ameryki nie odkryłeś
    Nie było to moim zamiarem.

    Komfort a miska na ziemi to dwa rożne światy.
    Czarne e32 w benzynie!


  3. #113
    Zaawansowany Użytkownik Awatar MCGUMA
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    616
    BMW
    e32 735i, e46 318, ex(e30 325i touring, e30 325i coupe, e30 318 sedan, )
    Skąd
    Mielno/Koszalin
    No kolego to razem z naszymi bemkami ,,leżymy'' ;D ;D ;D ;D ,ale gleba ładnie wygląda
    Jest e32 7xx,E30 325i 24v swap na e30 335i :) i sprzedane :(

  4. #114
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    dla tych co cisną że musi byc niżej to pozdrowienia :] to niejest e30 co wazy 1300 a e32 co waży ze mną z 2100 ;D ... A więc tak,tył już siadł niżej niż na foto bo się przejechałem,wogóle te zdjęcia jakieś lewe wyszły,auto wygląda na żywo szerzej niż wyżej...A wogóle mam od ziemi do miski jakieś 80mm więc jak ktoś mi zasponsoruje i wymieni michę oleju to mu opuszczę na mocowaniach amora jakieś 2cm jeszcze :) bo naprawdę mija się to z celem 8/ ...poleci na dystansikach trochę wszerz i będzie ok na ten sezon...a na 2011 szukam felg z 11 cali szerokości z tyłu ;D

  5. #115
    Zaawansowany Użytkownik Awatar G-R-Z-E-Ś
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    171
    BMW
    E38 740IA
    Skąd
    Kraków
    Dobrze już leży przód tylko tak jak wszyscy piszą troszkę opuścił bym jeszcze tył ;)
    W swojej mam -60 i da się jeździć normalnie i to co dziennie a co do komfortu to fakt traci sie na nim ale co tam ma dobrze wyglądać i tak jest !

    Naprawdę bardzo dobry zabieg zrobiłeś :)
    Było E30 325 , E32 730 V8 , E30 325 MT I , E34 540 :)

    Jest E38 740IA

  6. #116
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    Cytat Zamieszczone przez G-R-Z-E-Ś
    W swojej mam -60 i da się jeździć normalnie i to co dziennie a co do komfortu to fakt traci sie na nim ale co tam ma dobrze wyglądać i tak jest !

    ..polać mu :P Taka prawda,da się śmigac normalnie ale trzeba być czujniejszym,Lookas ma u siebie -75mm na przodzie i daje rade i nienarzeka...2 lata śmigałem e34 co miała ok -50mm z przodu i niemiałem z tego powodu żadnych problemów..

  7. #117
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    212
    BMW
    sprzedam e32
    Skąd
    zywiec
    Cytat Zamieszczone przez e32maaaciek
    Cytat Zamieszczone przez G-R-Z-E-Ś
    W swojej mam -60 i da się jeździć normalnie i to co dziennie a co do komfortu to fakt traci sie na nim ale co tam ma dobrze wyglądać i tak jest !

    ..polać mu :P Taka prawda,da się śmigac normalnie ale trzeba być czujniejszym,Lookas ma u siebie -75mm na przodzie i daje rade i nienarzeka...2 lata śmigałem e34 co miała ok -50mm z przodu i niemiałem z tego powodu żadnych problemów..
    ...polać wam :P że się podjęliście obniżyć auta. mi każdy mówi, że mam za nisko. że nisko że wjechać nie mogę, czy wyjechać. tak naprawdę g... mnie to interesuje że komuś to przeszkadza bo jest niepraktyczne itp. ma się podobać, ma być nisko. Taki styl mi pasuje. Mackowi i Grześkowi widać też. Maciek tylko zmieni felgi z 17 cali na 18 bądź 19cali i będzie malinowo.
    Plany już na następny sezon to gwint i zjechać jakieś -80mm plus felunek 19cali.

  8. #118
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Podajecie te wartości np -70mm czy - 50mm.Tak się zastanawiam jakie ja mam obniżenie i jak to mogę sprawdzić?

  9. #119
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda
    Podajecie te wartości np -70mm czy - 50mm.Tak się zastanawiam jakie ja mam obniżenie i jak to mogę sprawdzić?

    ...ja mierzyłem od środka felgi do rantu błotnika,przed i po :] i tak możesz sobie sprawdzic różnice w wysokości samych sprężyn..Ale jeszcze jest kwestia opon :] Jak teraz zmieniłem z 225/45r17 na 215/45r17 a felga ma chyba 8.5 czy 9 cali to opona się "naciągła" delikatnie i usiadła jeszcze trochę ;)


    ps. chyba Xsilver i Sz4lony sie "wypowiadali" o tych obniżeniach gdzieś..poszukaj na forum

  10. #120
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez LoOkas
    ...polać wam :P że się podjęliście obniżyć auta. Taki styl mi pasuje. Mackowi i Grześkowi widać też.
    Plany już na następny sezon to gwint i zjechać jakieś -80mm plus felunek 19cali.
    Tylko żeby nie było, że mój post z fotkami powyżej był jako kontra do takich zabiegów. :D

    Zdecydowanie nie, tyle że stan miski auta z Kalifornii był lekkim szokiem.

    Zasadniczo 730i w moim posadaniu było swego czasu CHYBA jednym z niewielu obniżonych e32 tu na forum. Obecnie widzi się tego więcej i fajnie, bo tak jak napisał Maciek "auto wyglądajace na szersze niż wyższe" cieszy oko - przynajmniej moje.

    Co do gwintu w e32 robiłem zakusy, ale w tym roku się nie zdecyduję.
    Tak czy inaczej jak już jesteśmy prz tym temacie, gwint daje niesamowite możliwości i chyba warto wydać tego rodzaju pieniądze, zwłaszcza że w zasięgu ma się wtedy ekstremalne obniżenie, ale też np. możliwość podniesienia auta choćby dla bezpiecznego powrotu do domu ze zlotu czy zrobienia jakiejś trasy. Problem tylko w tym że w naszych realiach posiadanie kasy na taki zestaw to jeszcze nie wszystko. Ale o tym wiedzą pewnie wszyscy zainteresowani.

    Sam zastanawiam się nad dobrymi dystansami.

    Powodzenia w pracach i pozdro od starego gleboszuracza:



    :6:57:
    Czarne e32 w benzynie!


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •