Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40

Wątek: Zakup Longa czy Shorta? Przedlift. tylko bena.e65 lub e66.

  1. #21
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Xenony już też nie są takie drogie więc właściciele ksenona tez nie płaczą ;). Ogólnie dziwna sprawa z tymi zwykłymi lampami w tej klasie ...

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mcdziubek
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    648
    BMW
    Ex E38 740i 4.4 - F10 528i 3.0
    Skąd
    Windsor and Slough
    Blog
    1
    znalazłem za 4 800 jest 2003 bajka. Bardzo dobrze wyposażone plus lodówka plus roletki plus komfort z tylu z przodu plus skora kremik i czarny lakier. Czekam na vin.




    Ostatnio edytowane przez mcdziubek ; 06-08-2013 o 20:20
    Toyota Prius 2014 1.8 CVT Hybrid.
    E38 740i V8 ma nowego Pana.

  3. #23
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Ładna , przynajmniej z tych screenów. Przyglądnij się zawieszeniu tył bo coś nisko leży na 2 fotach...

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    678
    BMW
    e65 730d :)
    Skąd
    Bydgoszcz / Flensburg
    Cytat Zamieszczone przez Jakub Zobacz posta
    Ładna , przynajmniej z tych screenów. Przyglądnij się zawieszeniu tył bo coś nisko leży na 2 fotach...
    x2222.....

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    503
    BMW
    E65 3.0 D
    Skąd
    Szczecin
    Te rolety z tylu naprawde są aż tak do zycia potrzebne? Mi sie wydaje ,ze bez rolet na bokach wyglada lepiej , ale to kwestia gustu

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mcdziubek
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    648
    BMW
    Ex E38 740i 4.4 - F10 528i 3.0
    Skąd
    Windsor and Slough
    Blog
    1
    Nie no jak ma przyciemnione szyby to rolety juz nie potrzebne. Ja wolałbym usunac te przyciemnienie i wstawic jasniejszy kolor folii bo są rolety. Ciekaw jestem ile by zajęło czasu i czy w ogóle da radę usunąć to przyciemnienie. Teraz w e38 mam przyciemnienie gdy patrząc przez jedną zamkniętą szybe mozemy zobaczyć co jest po drugiej stronie szyby drugiej strony auta - wydaje mi sie ze przyciemnienie to ma oznaczenie 70% czyli najsłabsze.
    Toyota Prius 2014 1.8 CVT Hybrid.
    E38 740i V8 ma nowego Pana.

  7. #27
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Cytat Zamieszczone przez Riki Zobacz posta
    Te rolety z tylu naprawde są aż tak do zycia potrzebne? Mi sie wydaje ,ze bez rolet na bokach wyglada lepiej , ale to kwestia gustu
    Riki, przeczytaj raz jeszcze co napisałeś... Masz słoneczny dzień zaciągasz rolete, nie chcesz jej oglądać chowasz ją w drzwiach i jej nie widać więc o jakiej ''kwestii gustu'' piszesz???

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik Awatar zbijar
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    196
    BMW
    Nie BMW
    Skąd
    Niepołomice
    mcdziubek,
    ja miałem dylemat czy long czy short. Umówiłem się z Adasio na oględziny jego longa. Pojechałem również z nim oglądać shorta ale przeważył long. Dodatkowo jak żona przejechała się longiem Adasio, to powiedziała tak "możesz kupić 7er ale ma być long i z firankami" :-) i takową też znalazłem i zakupiłem.

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mcdziubek
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    648
    BMW
    Ex E38 740i 4.4 - F10 528i 3.0
    Skąd
    Windsor and Slough
    Blog
    1
    No spoko. Jakbym slyszal swoją żonę :D

    Ale czy te komfortasy w longu z tylu dla pasażerów to jest mus? Chodzi mi o regulacje pochylenia itd?

    Jako ze pracuje jako szofer to moj kolega z firmy jezdzi 2011 F02 3.0 w dieslu i jest zadowolony - no i wczoraj z nim gadałem i usiadłem do F02 do tyłu ale on nie ma komfortasow z tyłu wiec nie mogłem przekonac sie jak to jest gdy z tylu sa regulowane fotele.ale mial podgrzewane fotele no i podnóżki oczywiście. Czy ktos może mi powiedzieć jak to jest tak naprawde z wlasnego doświadczenia gdy sadzamy tylek i mamy regulacje z tyłu a gdy jej nie mamy? Czy tak bardzo zwieksza to komfort podróżowania czy tez jest zbedny bajer ktory i tak nie jest uzywany?
    Toyota Prius 2014 1.8 CVT Hybrid.
    E38 740i V8 ma nowego Pana.

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    493
    BMW
    brak
    Skąd
    podkarpacie
    Mam wersje krotka, z tylu mam pelne komforty z idrive, drugim telefonem i wszelkimi ustawieniami fotela. To sa zbedne bajery mogace miec znaczenie conajwyzej przy odsprzedazy auta. Fotele z tylu sa bardzo wygodnie wyprofilowane, siedziska sa wyzej niz z przodu, naprawde nie ma potrzeby tam nic krecic. Znam swoje auto i wiem co i jak sie ustawia, ale jak wsiadzie pasazer to jemu jest wszystko jedno, kazdy boi sie dotknac czegokolwiek, poza tym siedzi juz wystarczajaco wygodnie. Chyba nikt nie powie ze z tylu siedzi sie na bacznosc. Z tylu jest super bez koniecznosci ustawiania foteli. Kiedys mialem e38 bez zadnych regulacji kanapy z tylu i wspaniale sie tam siedzialo. Z przodu nie potrafilem sobie tak znalezc miejsca pomimo wszelakich ustawien.

Podobne wątki

  1. [pozostale] Zakup e65 740i lub 750i po facelifcie?
    Przez arielowaty w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post / autor: 28-04-2012, 19:37
  2. [E65] Czy przypadkiem zderzak z chromem nie był tylko w E66
    Przez olejus w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-08-2009, 11:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •