Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: zakup bmw7

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    10
    BMW
    728
    Skąd
    warszawa

    zakup bmw7

    Witam.
    Dwa tygodnie temu skasowałem swoją bawarkę z silnikiem2,8.Aktualnie poszukuje następczyni, godnej uwagi.najchętniej z silnikiem4,4 ale mogą być też mniejsze jednostki.Diesla nie biorę pod uwagę. Mam nie wiele czasu na poszukiwania, a na rynku jest kupa wraków co wiąże się z kosztami podróży i kosztem sprawdzenia auta na warsztacie.Poszukuje auta do 16 000 zł.Może ktoś posiada wiedzę o właścicielach pojazdów którymi nie warto sobie zawracać głowy,oraz o tych które warto zobaczyć.Za pomoc z góry dziękuje.
    Pozdrawiam.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Mat88
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    843
    BMW
    E38 728iA
    Skąd
    Warszawa
    za 16 tyś zł znajdziesz najczęściej trupa z ukrytymi wadami.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar bladyatl
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    369
    BMW
    e38 740i 99r
    Skąd
    warszawa
    Nie wiem czy uda się kupić w Polsce za w miarę rozsądne pieniądze w dobrym stanie 7er.
    Sam oglądałem 740i z 2000r. za ponad 30 tyś i wyszły takie kwiatki że aż sprzedającemu było głupio.

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    1,085
    BMW
    e38 2001r M62TUB44 + LPG
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Mat88 Zobacz posta
    za 16 tyś zł znajdziesz najczęściej trupa z ukrytymi wadami.
    też tak myślę

    nie wiem, kup może e39?

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Mat88
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    843
    BMW
    E38 728iA
    Skąd
    Warszawa
    z dwojga złego już lepiej poszukać e39 ale to będzie tak samo :/ chyba że natkniesz się na laika co będzie sprzedawał bo nie będzie wiedział co ;) ale szczerze wątpię. Tak inaczej jeszcze rozumując to ciężko jest znaleźć bardzo zadbane jakiekolwiek BMW powyżej 10 lat bo niestety mało ludzi stać na super oryginalne dbanie o auto a jak widzę czasami na trasie/ulicy niektóre BMW to aż się dziwię że niektóre egzemplarze jeszcze jeżdżą. Zwróć jeszcze uwagę na to że wiele osób kupuje takie auta dla szpanu "bo tanie" tylko potem z płaczem sprzedają bo nie mają kasy na utrzymanie albo ich przerastają niektóre rzeczy w naszych buniach, które są moim zdaniem zrobione naprawdę po inżyniersku i w przemyślany sposób :)

    ot taka moja sugestia ;)

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    46
    BMW
    740
    Skąd
    Będzin
    jakos ja kupielm swoją rok temu w kwietniu za 11 tys. i nie mam z nią zadnych problemów wymieniam klocki olej i jezdze. Wiec nie prawda ze mozna kupic tylko trupa

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2013
    Posty
    38
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Jelenia Góra
    90% wystawionych w PL to trupy :) dobrych nikt nie sprzedaje :D tak samo jak porządnej dziewczyny nikt nie zostawia :D

    Sam trafiłem na trupa pod względem elektroniki dochodzę powoli do ładu ale elektryka w 7er najprostsza nie jest , no i najtańsza ;)
    Ostatnio edytowane przez Tom' ; 01-08-2013 o 21:24

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Mat88
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    843
    BMW
    E38 728iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez rafal24bn Zobacz posta
    jakos ja kupielm swoją rok temu w kwietniu za 11 tys. i nie mam z nią zadnych problemów wymieniam klocki olej i jezdze. Wiec nie prawda ze mozna kupic tylko trupa
    to jesteś tym szczęśliwcem jednym na 1000, ja swój kupiłem w kiepskim stanie kosmetycznym ale potem zaczeły wychodzić kwiatki zaniedbania ale powoli wygrzebuję go z bagna, obecnie została tylko kosmetyka czyli lakier, szyba przednia i małe elementy wnętrza

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    300
    BMW
    728 e38 1999r.
    Skąd
    Ruda Ślaska
    dokładnie tak, chcesz igłe staluj 25-30 tys. Albo kup parcha za 16 i 10 włóż na dobry den, przynajmniejsz bedziesz wiedział co masz:) ja moja kupiłem za 23.......jak zaczeło sie sypać to w ciągu 1 tygodnia włożyłem 4 tysiące, i dalej dokładam, ale przynajmniej wiem co jest zrobione!

  10. #10
    Vip Vip Awatar Patromierz
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    659
    BMW
    E38 740iA & E65 730d
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Tom' Zobacz posta
    90% wystawionych w PL to trupy :) dobrych nikt nie sprzedaje :D tak samo jak porządnej dziewczyny nikt nie zostawia :D

    Sam trafiłem na trupa pod względem elektroniki dochodzę powoli do ładu ale elektryka w 7er najprostsza nie jest , no i najtańsza ;)
    Mam tak samo, kupiłem taniej ale już 8 poszło i auto w końcu wygląda, jeszcze polerka i ta cholerna elektryka... mam wrażenie, że w moim aucie żyje własnym życiem :D
    "Człowiek jest wart tyle co jego wóz. Trzeba o niego dbać"

Podobne wątki

  1. [felgi] Felgi a'la BMW5 w BMW7
    Przez ratovnik w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 26-02-2012, 12:04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •