Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: E32 - POMOC w wyborze

  1. #21
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    1,308
    BMW
    było e32 735 1986r lpg e34 535i lpg 1991,730v8 manual 1992_sekwencja jest BMW e32 735is Italian milf
    Skąd
    rogi/krosno
    czemu prawie kazdy pisze że e 32 do 10tyś jeszcze z gazem to trup strup itd??może nie mam tego modelu od nowości nie jeżdzę nim tylko w weekendy,straciłem troche kasy na nie ale jest to jedno ale
    zawsze mnie moje Bmw dowiozło do domu całego i zdrowego napiszę wiecej a trasie dowiozło do mechanika(padniety altek)w dośc szybkim czasie zrobione ok 1/3 tego co ma na liczniku i wsiadam dzisiaj i jade na 2 koniec pl bez obawy że mi cos padnie
    tak że nie wierzę w wasze ceny i mowie o lpg w 32.Wszystko jest dla ludzi i nie każdy musi się przewieść w tym samochodzie co nie kupił z 1 ręki
    pozdrawiam jako co dzienny użytkownik e32 z lpg:)

  2. #22
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Takie auto będzie wzglednie jezdzic i wygladac ale do adekwatnego poziomu jakie powinno reprezentpwac bedzie mu duzo brakowac tu nie dorobka tu dolek tu szpachla itp. Taka prawda te wypowiedzi to wypowiedzi tych osób które dążą do perfektcji i wsadzily sporo kasy w E32 a mimo to nadal czują że samochod ma 20 pare lat i juz tego nigdy nie zmienia.

  3. #23
    Vip Vip
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,677
    BMW
    e32 735ia + dupowóz :D
    Skąd
    mazury
    Blog
    21
    Oj ciężko o ładne e32 w tych czasach.Obserwuję ogłoszenia i wiele aut już na dzień dobry odrzuca zdjęciami silnika i wnetrza..Teraz jest taki okres że te auta są rozbierane aby cokolwiek z nich odzyskać i trzeba szukać - ktoś ma ładne to za kilka tyś nie sprzeda.Młodzi gniewni przesiadają się na e46 i e38 a e32 są "dolatywane" na smierć i tyle bo osób które je kupują świadomie i wiedza jakiego auta szukają jest niewiele a tych którzy są na to przygotowani finansowo jest jeszcze mniej.

  4. #24
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,252
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez e32maciek Zobacz posta
    Oj ciężko o ładne e32 w tych czasach.Obserwuję ogłoszenia i wiele aut już na dzień dobry odrzuca zdjęciami silnika i wnetrza..Teraz jest taki okres że te auta są rozbierane aby cokolwiek z nich odzyskać i trzeba szukać - ktoś ma ładne to za kilka tyś nie sprzeda.Młodzi gniewni przesiadają się na e46 i e38 a e32 są "dolatywane" na smierć i tyle bo osób które je kupują świadomie i wiedza jakiego auta szukają jest niewiele a tych którzy są na to przygotowani finansowo jest jeszcze mniej.
    Dawno nic nie pisał, ale jak już się odezwał to mądrze... :D Zgadzam się!

  5. #25
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    też tak myślałem kupując pierwsze E32 że bede lał tylko paliwko i tylko zrobie zaprawke na rdzy, a tu 8 tysi tylko piernelo w rok bo myslalem ze wkoncu bedzie nowka, a tu jak były paści tak były są i będą. W obecne E32 zostało wrzucone jak by na szybko policzyć 20k i to niestety nie koniec a jak wiadomo są tu osoby które wpakowały o wiele więcej w swoje pociechy :) więc dlatego nie jeden wrzucając takie sumy śmie twiedzić że E32 za 3-5-10 tyś to będzie puszka pandory tak naprawdę. Bo ja swojej za 20k bym nie oddał.... bo to sam wkład a gdzie praca nerwy i krew oraz koszty zakupu samego auta? A perfekt toto jeszcze nie jest. A jak ktoś pomyśli że gdyby on włożył w swoją 20 to była by igła to odpowiem tylko mu się tak wydaje.
    Ostatnio edytowane przez ManiacDrifting ; 26-07-2013 o 22:54

  6. #26
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    22
    BMW
    750iL e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez ManiacDrifting Zobacz posta
    też tak myślałem kupując pierwsze E32 że bede lał tylko paliwko i tylko zrobie zaprawke na rdzy, a tu 8 tysi tylko piernelo w rok bo myslalem ze wkoncu bedzie nowka, a tu jak były paści tak były są i będą. W obecne E32 zostało wrzucone jak by na szybko policzyć 20k i to niestety nie koniec a jak wiadomo są tu osoby które wpakowały o wiele więcej w swoje pociechy :) więc dlatego nie jeden wrzucając takie sumy śmie twiedzić że E32 za 3-5-10 tyś to będzie puszka pandory tak naprawdę. Bo ja swojej za 20k bym nie oddał.... bo to sam wkład a gdzie praca nerwy i krew oraz koszty zakupu samego auta? A perfekt toto jeszcze nie jest. A jak ktoś pomyśli że gdyby on włożył w swoją 20 to była by igła to odpowiem tylko mu się tak wydaje.
    Słuchaj kolegi bo święte słowa wyklikuje. Tutaj ludzie majątki wydają na samochody i nie tylko żeby odpalały tylko żeby szczena opadała jak się drzwi otwiera. Sam się trochę przeliczyłem z budżetem na E32 kupując auto do zrobienia. A w częściach w ciągu roku utopiłem miedzy 12-14 tys. Same hamulce mnie kosztowały ponad 2300 złotych na cenach pracowniczych. 90 % części montowałem sam więc odpadła mi robocizna. Auto mam ponad rok a jeszcze nie jest godne by jeździć ;)

  7. #27
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    51
    BMW
    Było:E34 520i x2/ E34 525i obecnie E38 735 1999r
    Skąd
    Zduńska Wola/Wrocław
    Powiem Wam Panowie, że potraficie dobrze człowiekowi wybić z głowy zakup E32, bez kitu ;)
    Zastanawiam się czy nie podjechać i obejrzeć tej E32 z Sieradza, mianowicie tej z linku poniżej:
    http://otomoto.pl/bmw-730-bmw-730-ko...C30001469.html
    Ma dwie rzeczy, które zniechęcają człowieka, a mianowicie brak klimy oraz zwykły gaz.
    Środek niebieski, też nie rzuca na kolana, ale to można zmienić, jak dobrze wiemy :)
    Jak Wy ja oceniacie?

  8. #28
    Doświadczony Użytkownik Awatar nino
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1,456
    BMW
    E32 735
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez juve_fan Zobacz posta
    Powiem Wam Panowie, że potraficie dobrze człowiekowi wybić z głowy zakup E32, bez kitu ;)
    Zastanawiam się czy nie podjechać i obejrzeć tej E32 z Sieradza, mianowicie tej z linku poniżej:
    http://otomoto.pl/bmw-730-bmw-730-ko...C30001469.html
    Ma dwie rzeczy, które zniechęcają człowieka, a mianowicie brak klimy oraz zwykły gaz.
    Środek niebieski, też nie rzuca na kolana, ale to można zmienić, jak dobrze wiemy :)
    Jak Wy ja oceniacie?
    Zwykły gaz z mojego punktu widzenia całkowicie wyklucza ten egzemplarz.

  9. #29
    Doświadczony Użytkownik Awatar ManiacDrifting
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    3,325
    BMW
    E32 735iAL...
    Skąd
    Bikini Dolne
    Wypytaj dobrze sprzedawce o stan i jak to chodzi bo na zwykłym też może to pracować nieźle widziałem takie E32 ale mimo że gaz był z dupy nawet i na śrube to ogólnie silnik był zadbany i na LPG praca była uczciwa, ale 99% E32 ze zwykłym to kibel.

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    215
    BMW
    e32 735iA
    Skąd
    kielce
    Cytat Zamieszczone przez juve_fan Zobacz posta
    Powiem Wam Panowie, że potraficie dobrze człowiekowi wybić z głowy zakup E32, bez kitu ;)
    Zastanawiam się czy nie podjechać i obejrzeć tej E32 z Sieradza, mianowicie tej z linku poniżej:
    http://otomoto.pl/bmw-730-bmw-730-ko...C30001469.html
    Ma dwie rzeczy, które zniechęcają człowieka, a mianowicie brak klimy oraz zwykły gaz.
    Środek niebieski, też nie rzuca na kolana, ale to można zmienić, jak dobrze wiemy :)
    Jak Wy ja oceniacie?
    auto juz kawalek jest na aledrogo z wlasnego doswiadczenia nie kupilbym ze zwyklym gazem a dlaczego??
    1 blos coraz mniej osob jest ze starej szkoly ktore umialy to wyregulowac
    2 strzela padaja przeplywki Ty chcesz wyprzedzic a tu nagle wypada krokowy i co?? a to ze jak jestes ogarniety to zdozysz zjechac na bok i przezyjesz :)
    3 wieksze spalanie na zwyklym gazie
    4znajac zycie jezdzi kupe lat juz to na tym gazie i zapewne powie tak : Panie paiery od gazu sa wsz ok a jak pojedziesz to zobazysz ze homologacja sie skonczyla i juz 500zl na start na butle plus zawor plus robota gazownika
    Ogólnie odradzam

Podobne wątki

  1. Myjka ciśnieniowa - pomoc przy wyborze
    Przez bosman w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 14-02-2014, 08:56
  2. [E38] Proszę o pomoc w wyborze :D
    Przez wojtek1989 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 10-06-2013, 17:35
  3. [E38] Pomoc w wyborze auta E38 740i, pare propozycji z allegro...
    Przez WŁOCHU w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20-09-2012, 22:21
  4. Pomoc w wyborze PC
    Przez Sowa 7 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 26-08-2012, 09:51
  5. pomoc w wyborze oleju i lokalizacji modułu tempomatu
    Przez Stachu909 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 03-11-2010, 20:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •